Otobüs Bileti: Kolayca karşılaştır, güvenle al...

TCDD İçanadolu Mavi Treni

En Uygun Tren Biletleri
Sefer günleri*: Hergün
Tren no:
Tren tipi:
Yer tipi: Pulman

TCDD İçanadolu Mavi Treni Sefer Saatleri


Konya Adana

Şehir Kalkış Varış
Konya 06:30  
Kaşınhan 06:48 06:47 
Çumra 07:10 07:07 
Arıkören 07:27 07:25 
Karaman 08:02 07:58 
Sudurağı 08:17 08:16 
Ayrancı (Derbent) 08:40 08:39 
Ereğli (Konya) 09:18 09:13 
Çakmak 09:41 09:40 
Ulukışla 10:25 10:15 
Gümüş 10:43 10:41 
Çiftehan 11:03 11:02 
Pozantı 11:24 11:22 
Belemedik 11:37 11:36 
Hacıkırı 11:56 11:55 
Karaisalı Bucağı 12:06 12:05 
Durak 12:20 12:19 
Km 345-500 12:35 12:34 
Yenice (Adana) 12:41 12:38 
Adana  13:00 
demiryolu
  • * 1=Pazartesi 2=Salı 3=Çarşamba 4=Perşembe 5=Cuma 6=Cumartesi 7=Pazar
E-BÜLTEN

Fırsatlardan haberdar olun

E-posta adresinizi bırakın, tüm yeni gelişmeleri anında öğrenin.


ANKET
Otobüsle hangi saatlerde seyahat etmeyi tercih edirsiniz?




› Şu anki sonuçlar