Otobüs Bileti: Kolayca karşılaştır, güvenle al...

TCDD Doğu Ekspresi

En Uygun Tren Biletleri
Sefer günleri*: Hergün
Tren no:
Tren tipi:
Yer tipi: Kompartmanlı, Pulman, Örtülü Kuşetli, Yataklı, Yemekli

TCDD Doğu Ekspresi Sefer Saatleri


Kars Ankara

Şehir Kalkış Varış
Kars 07:45  
Sarıkamış 09:01 08:59 
Topdağ 09:47 09:46 
Karaurgan 09:59 09:58 
Süngütaşı 10:07 10:06 
Horasan 10:44 10:41 
Köprüköy 11:21 11:20 
Hasankale 11:38 11:36 
Erzurum 12:26 12:21 
Ilıca(Erzurum) 12:44 12:43 
Kandilli 13:09 13:07 
Aşkale 13:27 13:25 
Karasu 14:00 13:59 
Erbaş 14:16 14:15 
Çadırkaya 14:32 14:31 
Mercan 14:45 14:44 
Erzincan 16:16 16:11 
Kemah 17:08 17:07 
Eriç 17:26 17:25 
Yahşiler 17:40 17:39 
Güllübağ 17:46 17:45 
İliç 18:07 18:05 
Bağıştaş 18:19 18:18 
Pingan 18:30 18:29 
Çaltı 18:40 18:39 
Divriği 19:12 19:07 
Demirdağ 19:17 19:16 
Cürek 19:29 19:28 
Göcentaşı 19:45 19:44 
Güneş 19:53 19:52 
Avşar 20:10 20:09 
Çetinkaya 20:29 20:27 
Yenikangal(Sivas) 20:50 20:49 
Bostankaya 21:38 21:36 
Sivas 22:07 22:02 
Kalın 22:28 22:27 
Bedirli 22:52 22:51 
Hanlı 23:09 23:08 
Şarkışla 23:28 23:27 
Topaç(Sivas) 23:37 23:35 
Yeniçubuk 00:01 00:01 
Gömeç(Kayseri) 01:05 01:03 
Kayseri 01:26 01:21 
Boğazköprü 01:53 01:46 
Beydeğirmeni 02:08 02:07 
Yenifakılı 03:05 03:04 
Sarıkent 03:35 03:34 
Şefaatli 03:54 03:53 
Yerköy 04:30 04:29 
Çerikli 05:19 05:18 
Kırıkkale 06:16 06:14 
Irmak 06:39 06:38 
Elmadağ 07:15 07:14 
Kayaş 07:49 07:48 
Ankara  08:05 
demiryolu
  • * 1=Pazartesi 2=Salı 3=Çarşamba 4=Perşembe 5=Cuma 6=Cumartesi 7=Pazar
E-BÜLTEN

Fırsatlardan haberdar olun

E-posta adresinizi bırakın, tüm yeni gelişmeleri anında öğrenin.


ANKET
Otobüsle hangi saatlerde seyahat etmeyi tercih edirsiniz?




› Şu anki sonuçlar