Sahil Seyahat Rize Otobüs Seferleri

Sahil Seyahat
 
 

Sahil Seyahat Rize Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
464
532 67 17 - 532 77 17
464
311 29 99
464
311 32 22
464
344 28 29 - 344 10 16
464
321 31 36
Köprü
464
325 11 87
464
213 10 24 - 212 00 94 - 217 81 52
Çaykent
464
241 67 67
Gündoğdu
464
246 32 16
Otogar
464
223 36 85 - 223 47 71

Sahil Seyahat

Cumhuriyet cad.105/D Rize
0464 212 00 94 - 213 10 24 - 217 81 52

“Mutlu yolculuklar için”

Sahil Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Sahil Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Ulaşım sektöründe her zaman öncü firmalar arasında yer almayı hedefleyen Sahil Seyahat, sahip olduğu 30 yıllık tecrübeyle yolcularına alışagelmişin dışında konforlu, güvenli, keyifli ve en önemlisi mutlu bir yolculuk sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Konusunda uzman personeliyle güler yüzlü hizmet sağlayan Sahil Seyahat otobüs bileti ile İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, Kuşadası, Denizli olmak üzere, Türkiye’nin pek çok noktasına güvenle ulaşabilirsiniz. Yolcuların beklentilerini karşılamak için kendini sürekli geliştiren ve misafir odaklı düşünen Sahil Seyahat, kaliteli hizmeti, temizliği ve güler yüzlülüğü kendine ilke edinmiş bir firma olarak dikkat çekiyor. Sahil Seyahat’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Sahil Seyahat’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok noktasına Sahil Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Sahil Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Sahil Seyahat’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sahil Seyahat’in araçlarında bulunan koltuk arkası ekran sistemi ile yolcular seyahatleri boyunca isterlerse uydu kanallarını isterlerse sisteme kayıtlı olan filmleri seyredebiliyorlar. Ayrıca, uygun saatlerde genel bir televizyon ve video yayını da yapılıyor. Yolcular bu hizmetlerden yararlanırken, başka yolculara rahatsızlık verilmemesi için otobüs içerisinde kişisel kulaklık da bulunuyor. Bunun yanı sıra, yine uygun saatlerde genel müzik ve radyo yayını da yapılıyor. Yolcular, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler. Üstelik misafirler, yolculuk boyunca cep telefonlarını diledikleri zaman kullanabiliyorlar. Tüm bunların yanı sıra Sahil Seyahat namaz vakitlerinde duruyor. Kitap okuma alışkanlığı kazanmış olan misafirler için de Sahil Seyahat, her koltukta bir okuma lambası bulunduruyor. 

Sahil Seyahat, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Sahil Seyahat, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Sahil Seyahat’in Otobüs Filosu

Travego 17 SHD

Travego 15 SHD

Setra S416 HDH

Fortuna Mega Man

Otokar

Mercedes Tourizma

Fortuna Man

Seyahat Kart Uygulaması

Seyahat Kart, seyahatlerinde Sahil Seyahat’i tercih eden yolcular için başlatılan indirimli seyahat üyelik programıdır. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Sahil Seyahat, Seyahat Kart uygulaması ile tüm misafirlerini yolculuklarında indirim dünyasına davet ediyor. Seyahat Kart ile yolculuklar artık çok daha ekonomik bir hale geliyor. Seyahat Kart üyesi olmak isteyenlerin, kendilerine en yakın bir Sahil Seyahat şubesine giderek, başvuru formunu doldurmaları yeterli. Seyahat Kart sahipleri, her seyahatinde %10 özel indirim kazanıyorlar. Ayrıca her yolculuğunuzda puan biriktirir ve biriktirdiğiniz bu puanlarla, Sahil Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Sahil Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Sahil Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. 

Sahil Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Sahil Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sahil Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

100 üzerinden
68Puan
44%
13%
13%
0%
31%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" hakkı erbas  
"Beyazsu" ufuk anıl poyraz   beyazsulalılara selamlarben ufuk anıl poyraz
z