Yeni Diyarbakır Sehayat Online Otobüs Bileti
Yeni Diyarbakır Sehayat Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Yeni Diyarbakır Sehayat Otobüs Seferleri

Yeni Diyarbakır Sehayat

Yeni Diyarbakır Sehayat

444 06 21
İnönü Cad. No:27/A Diyarbakır
0412 228 85 30 - 228 85 31

“Hizmetin en güler yüzlü hali”

Yeni Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Yeni Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Yeni Diyarbakır Sehayat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Yeni Diyarbakır Seyahat’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Diyarbakır’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Diyarbakır’a Yeni Diyarbakır Sehayat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Yeni Diyarbakır Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Yeni Diyarbakır Seyahat’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yeni Diyarbakır Seyahat’in tüm otobüslerinde ücretsiz internet ağı hizmeti sunuluyor. Böylelikle tüm misafirler isterlerse cep telefonlarından, isterlerse dizüstü bilgisayarlarından ya da tabletlerinden, yolculuk boyunca internet erişimi sağlayabiliyorlar. Bunun yanı sıra, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de yolcular, uydu yayınından yararlanabiliyorlar. Ayrıca otobüslerde müzik yayını da yapılıyor. Yeni Diyarbakır Seyahat, misafirlerin sıkılmaması için gazete servisi de yapıyor. Lezzetli soğuk – sıcak içecek ikramları ile de Yeni Diyarbakır Seyahat, uzun yolculuklara keyif katıyor. Güler yüzlü hizmetiyle, kaliteye verdiği önemi her fırsatta vurgulayan Yeni Diyarbakır Seyahat, misafirlerine bambaşka bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Yeni Diyarbakır Seyahat, yolculuk öncesi ve yolculuk sonrasında misafirlerine servis hizmeti de sağlıyor. Yeni Diyarbakır Seyahat, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Yeni Diyarbakır Seyahat, koltuklarda bulunan emniyet kemeri, hız sabitleyici gibi üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Yeni Diyarbakır Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Yeni Diyarbakır Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Diyarbakır’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Yeni Diyarbakır Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Yeni Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Yeni Diyarbakır Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yeni Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden online otobüs bileti satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

100 üzerinden
60Puan
29%
21%
13%
0%
38%
Toplam Yorum Sayısı (28)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Öneri" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Sadece gece seferlerinin molasiz olmasini istiyorum
"Kot" Misafir   5:30 saat yolclk Ikram yoktu. Tv ler tumu bozuktu madem calismiyor koymayin. OTOGARIN DISINDAN ALDI GECE 1:00 de. Birdaha bu firmayi kullanmam
"YENİ DİYARBAKIR REZALETİ" hakkarili30   01/11/2011 tarihinde sözlüm saat 15:00 da Ağrı'dan otobüse binip Şanlıurfa otogarında inecekti.Otobüs otogara girmeyip yarım saat uzaklıkta bir yerde indirdi ve gerekçesi de şu : YOLCUMUZ OLMADIĞI İÇİN OTOGARA GİDEMİYORUZ..Siz o kadar yolcudan para almasını biliyorsunuz da otogara giriş ücretinden mi kaçıyorsunuz...Peki bir bayanı gece yarısı saat 2 de otogara yarım saat uzaklıkta bir yerde indirmek sizin vicdanınıza sığıyor mu? Sizin ananıza bacınıza da aynı şekilde davranılsa ne yapardınız? Lanet olsun bir daha binersek sizin otobüslere..TEK KELİME İLE REZALET..
"34 TM 3354" 34 TM 3354   Yeni Diyarbakır Seyahat Rahat huzurLu güvenli bir firma olmakla beraber sizleri sevdiklerinize kavuşturur son model travego otobüsleri ile koltuk arkası tv ile rahat güvenli bir yolculuk geçirmenizi sağlar. 34 TM 3354 Kaptan Recep
"Mersinden kırıkkaleye veya kırşehir e " Misafir   Mersinden Kırıkkale ye otobüsünüz var mı?
Teşekkür Ederim.
"21 AV 666" 21 av 666   bu yeni diyarbakırın en lüks otobüsü sanki sterliner gibi
size tafsiye ediyom bu otobüse ve mutluka 34 BU 5521 otobüsüne de binin
"Bilet fiyatı" Misafir   diyarbakırdan bitlise bilet ne kadar ve hangi günler sefer var ve saat kaçta
"Bilet fiyatı" Misafir   istanbul diyarbakır
"şanlıurfadan istanbula bilet rezerve" Misafir   iyi
"" mehmet uruc   mersinden diyarbakıra ben de ne zaman yeni diyarbakırla seyahat yapsam 403, onun için artık gitmekte istemiyorum inan