Varan Ordu Otobüs Seferleri

Varan
 
 

En Popüler Varan Seferleri

Varan Ordu Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
452
424 09 00 - 424 09 01
Güzel Yalı
452
214 06 06 - 225 62 62
Atatürk Bulv.
452
225 33 00
Otogar
452
234 88 88
452
323 42 00

En Popüler Varan Seferleri

Varan

444 89 99
Merkez Mah. Çınar Cd.No:16 Bahçelievler / İstanbul İstanbul
0212 551 50 00 (10 hat)

“Uzak diye bir yer yok”

Varan Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Varan Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Varan Turizm, 1946 yılında karayolu taşımacılığındaki faaliyetlerine başlamıştır. 70 yılı aşkın tecrübesi ve binlerce müşterisiyle Varan Turizm, güven ve konfor ilkelerini benimsemiştir. İlk sefereni İstanbul – İzmit arasında yapan Varan Turizm, bugün Türkiye genelinde bulunan ofis ve acentelerinde 2000’den fazla çalışanı, 230 bilet satış noktası ve 350 araçlık ileri teknolojilerle donatılmış araçları ile yurtiçinde ve yurtdışında yüzlerce noktaya düzenli sefer gerçekleştirmektedir. Uluslararası standarlarda sunduğu hizmetlerle dikkat çeken Varan Turizm, kendi bünyesinde bulunan modern mola merkezleriyle de bugünkü halini almıştır. Kalite yönetimi konusunda sektörün öncelerinden biri olan Varan Otobüs İşletmeleri, bir ilke imza atmış ve 1998 yılında ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi’ni almaya hak kazanmıştır. 

Varan Turizm ile Konforun Tadını Çıkarın

Konforlu bir yolculuk için her şeyi düşünen Varan Turizm’in filosunda yer alan otobüsler, konforun yanı sıra üstün güven sistemleriyle yolcuların rahat bir yolculuk geçirmelerine de olanak sağlıyor. Özellikle Setra otobüslerde yer alan karlı, buzlu yollarda patinajı önleyen ASR, ani frenlerde kayma riskini ortadan kaldıran ABS sistemleri ve vücut rahatlığı sağlayan geniş ergonomik koltuk tasarımları ile yolcular çok daha güvenli ve konforlu bir seyahat yapabiliyorlar. Tüm bunların yanı sıra kişiye özel televizyon, internet bağlantısı, uydu ve serbest cep telefonu kullanımı gibi seçeneklerle de yolculuk çok daha keyifli bir hale dönüşüyor. Her koltukta bulunan emniyet kemeri ve bilgisayar kontrolü ile otobüsün önceden belirlenmiş hız limitini otomatik olarak aşmasını önleyen sistem, yolcuların güvenli bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Varan Turizm bunlarla da sınırlı kalmıyor ve özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi sayesinde, mevcut arazılar iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan kaptana sürekli olarak aktarılıyor. Otobüslerde bulunan filtre sistemi ile de dışarıdan gelen hava zararlı gaz ve alerjik polenlerden arındırılıyor ve otobüsün içi dört mevsim en uygun seviyede tutuluyor. Otobüslerin içinde bulunan klima sistemi, otobüs içindeki havayı 30 saniyede bir yenilerken, genişletilmiş koltuk aralıkları daha rahat bir seyahat imkânı sağlıyor. Varan Turizm’in özel olarak tasarladığı iki katlı bagaj kompartımanı ile de daha fazla bagaj taşınma olanağı sunuluyor.

Varan Turizm’in tecrübeli ve güler yüzlü çalışanları, yolculara her daim kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyorlar. Otobüslerin tümünde tam donanımlı mutfak özelliği bulunuyor ve yolculara isteğe bağlı olarak sıcak veya soğuk ikram seçenekleri sunuluyor. Bu da demek oluyor ki, yolcular sadece kendilerine sunulmuş olanlarla yetinmek zorunda kalmıyorlar. Tüm bunların yanı sıra her koltukta bulunan 8 kanallı müzik yayın sistemi ile yolcular istedikleri kanalı seçerek, özel ve steril kulaklıklarla birbirinden farklı müzikleri dinleme zevkine de erişebiliyorlar. Tüm otobüslerde, farklı dizilişte ekranlar bulunuyor ve yolcular televizyon filmlerini veya programlarını istedikleri her açıdan izleme konforuna sahip oluyorlar. Bunun yanı sıra Varan Turizm’in Travego model otobüsleri dışındaki tüm otobüslerinde tuvalet imkânı bulunuyor. Görüldüğü üzere Varan Turizm ile seyahat eden tüm yolcular konforun yanı sıra bambaşka bir seyahat deneyimi elde etmiş oluyorlar.

Türkiye’nin Pek Çok Noktasına Varan Turizm ile Ulaşın

Varan Turizm’in Marmara’dan Ege’ye, Akdeniz’den Orta Anadolu ve Karadeniz Bölgesi’ne kadar 700’e yakın güzergâhı ile Türkiye’nin her noktasına rahatça ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, uzun seyahatlerden sıkılan yolcuların okuyabileceği “Yolboyunca” dergisi de, Varan Turizm’in misafirlerine sunduğu hizmetlerden sadece bir tanesi.

Varan Turizm’in sahip olduğu güzergâh ile Türkiye’nin kuzeyi ile güneyi, batısı ile iç bölgeleri birbirine bağlanmıştır. Sadece bulunduğunuz ilin çevre illerine değil, Akdeniz’den Karadeniz’e, Varan Turizm’in kurduğu köprü ağıyla güvenle ulaşabilirsiniz. Varan Turizm, büyük kentlerden sıklıkla düzenlediği seferleriyle, kurmuş olduğu bu iletişim ağını her geçen gün güçlendirmektedir. 

Varan Turizm ile sadece yurtiçine değil, yurtdışında bulunan farklı noktalara da ulaşabilirsiniz. Öyle ki, Varan Turizm, İstanbul ve Avusturya arasında seyahat imkânı sunuyor. Bu güzergâhta bulunan Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan ve Avusturya’ya ulaşmak mümkün hale gelirken, yolcular uygun fiyata Avrupa Turu yapma imkânına da kavuşmuş oluyorlar. Varan Turizm’in konforu ile Avrupa’nın pek çok farklı kültürünü, mimari eserlerini ve Osmanlı döneminden kalma ortak geçmişimizi keşfetme şansına da sahip olabilirsiniz. Yurtdışına yapılan seferlerin varış saatleri, yolcu sayısı, yol ve gümrük durumlarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca Bayram ve özel günlerde de ek sefer imkânından yararlanabiliyorsunuz.

Varan Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Varan Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

Konforun, güvenliğin ve ayrıcalığın tanımını yeniden yapan Varan Turizm ile uzak diye bir yok… 

 

100 üzerinden
90Puan
84%
5%
0%
0%
11%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Otobüsle yapılan seyahatın değerlendirilmesi" yusuf ergün   otobüsünüsle yaptığımız istanbul seyahatizden son derece memnun kaldığımızı sizlere iletmekten gurur duyuyoruz. selam ve teşekkürlerimizle.