Diyarbakır Otobüs Bileti
Diyarbakır Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Van Gölü Turizm Diyarbakır Otobüs Seferleri

Van Gölü Turizm Diyarbakır Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
412
0850 650 65 65

Van Gölü Turizm Diyarbakır otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Van Gölü Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Diyarbakır otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Van Gölü Turizm Diyarbakır şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Van Gölü Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Diyarbakır otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Van Gölü Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Van Gölü Turizm firmasının Diyarbakır ve çevresinde 1 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
72Puan
56%
4%
9%
8%
23%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hız" figen karaca   diyarbakırdan vana giderken çok güzel bir yolculuk yapmak istedim ama kötüde geçmedi tabikii. benim hız korkum var geç kaldığımız için kaptan çok hız yaptıı. 09.11.2008 günü en korktuğum sarsıcı yolculuklardan biriydi. bundan sonra daha güzel yolculuklar geçirceğime inananiyorum nedenmi ben bu firmayı saygısındna dolayı sevdimm teşekkür ederim, hız olsa bile saygıda kusur yok bu da süperr