Diyarbakır Otobüs Bileti
Diyarbakır Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Van Gölü Turizm Diyarbakır Otobüs Seferleri

Van Gölü Turizm Diyarbakır Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
412
(530) 403 69 28
412
(533) 707 38 21

Van Gölü Turizm Diyarbakır otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Diyarbakır otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Van Gölü Turizm Diyarbakır online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Van Gölü Turizm Diyarbakır otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Van Gölü Turizm firmasının 2 Diyarbakır şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Van Gölü Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Diyarbakır yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Van Gölü Turizm firmasının Diyarbakır otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Van Gölü Turizm firmasının Diyarbakır ve çevresinde 2 şubesi bulunmaktadır.

 

Van Gölü Turizm Diyarbakır Otobüs Seferleri
100 üzerinden
70Puan
49%
7%
9%
9%
25%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Memnuniyet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Her şey çok güzeldi.
"Hız" figen karaca   diyarbakırdan vana giderken çok güzel bir yolculuk yapmak istedim ama kötüde geçmedi tabikii. benim hız korkum var geç kaldığımız için kaptan çok hız yaptıı. 09.11.2008 günü en korktuğum sarsıcı yolculuklardan biriydi. bundan sonra daha güzel yolculuklar geçirceğime inananiyorum nedenmi ben bu firmayı saygısındna dolayı sevdimm teşekkür ederim, hız olsa bile saygıda kusur yok bu da süperr