Üstün Erçelik Zonguldak Otobüs Seferleri

Üstün Erçelik
 
 

Üstün Erçelik Zonguldak Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
372
378 10 60 - 378 25 62
Ereğli Ankara Hattı(Otogar)
372
316 12 46 - 312 34 38
Ereğli Karadeniz Hattı(Otogar)
372
323 10 91
Ereğli Otogar
372
316 11 72 - 316 13 25 - 316 98 87 - 323 34 67
Karaelmas Üni.
372
257 48 82
Kozlu
372
266 27 70
Merkez ( Çarşı)
372
253 31 21
Otogar
372
257 39 97 - 257 39 98

Üstün Erçelik

Belediye Otogarı Müftü mah. Peron No : 16 Ereğli (Karadeniz)
0372 316 11 72 - 316 13 25 - 316 98 87 - 323 34 67

"Karadeniz Ereğlisi"

Üstün Erçelik Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Üstün Erçelik  Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Merkezi Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesi olan Üstün Erçelik Turizm, 1960 yılında Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) isminden esinlenilerek "Erçelik" adı altında Orhan Subaşı tarafından kuruldu. 1962 yılında Durmuş Üstün tarafından kurulan "Üstün" firması ile 1973 yılında birleşerek "Üstün Erçelik" ismini aldı. Yolcu taşımacılığında saygın ve aranılan bir firma olmak için çalışmayı ilke edinen Üstün Erçelik Turizm, hizmet verdiği sektörde kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı temsil etmek için var gücüyle çalışıyor. Üstün Erçelik Turizm, sektörde teknolojik gelişmeleri takip ederek, kaliteli ve standart hizmeti, misafirlerine ulaştırmaya devam ediyor. Üstün Erçelik Turizm'in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Üstün Erçelik Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Zonguldak'tan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Zonguldak'a Üstün Erçelik  Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Üstün Erçelik Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Üstün ErçelikTurizm’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Üstün Erçelik Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Üstün Erçelik Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Zonguldak'ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Üstün Erçelik Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Üstün Erçelik Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Üstün ErçelikTurizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Üstün Erçelik Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

100 üzerinden
52Puan
25%
13%
8%
8%
46%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" seri   süper
"Bılet satısı" emre cürük   ıyı gunler dun aksamdan bıletımı ayırdım ve bana saat 08,15şe kadar alabılırsınız dedıler bende yolu durumu nedenıyle 5daka gec geldım dıye bıletımı vermedıler satıldı dedıler hata koltuk numaramıda verdım sonuc yıne aynı oldu bugun iş gorusmesı var dedım ımkansız dedıler ayırılan bılet neden satılıyor anlamıs deyılım daha otobus satın hareket etmesıne 35 daka varken ayrıca haremdekı yetkılılerden bırısı de bana saat 8,00den sonra telefondan ayrılan bıletler satısa sunulur dedı ve aradan 5da gecmeden bır bay kendıne ayırtmıs oldugu bıletı aldı ben sızın bu otobus şirketı olan ustun ercelıkten memnun kalmadım gecen ay da akcakacadan saat 10,45şe bılet aldım servıs saatıne geldıgımde bana sızı 16,15şe verdıler ben yıne işime gec kaldıgım ıcın ogun işime gıdemedim lutfen bundan sonra daha dıkatlı olma dılegımle saygılar
"Bilet sorunu" ece yılmaz   ben böyle bi otobüs firması görmedim şimdiye kadar bir bilet kesilmiyor. bir kere parayı verdim bilet kesilmedi. arabada kesilecek dendi orda da kesilmedi, bu kesilmeyen bilet paraları kime gidiyor acaba o bile belli değil, tüm otobüs firmaları yolcularını sigortalıyor bilet alınca, ama bunlar bilet kesmiyor ki sigorta yapsınlar, bilet kesmemek ne kadar yasal acaba ?
bir muavin çok aksi bi insanı yolcularla tartışma girdi hep, ayrıca muavin ve otobüs bileti satan gişeler arasında uyumsuzluk ve anlaşmazlık var, güzergahlar konusunda beni indirmeleri gereken yerde indirmediler oysa ki bileti alırken özellikle sormuştum, insanları kandırıyorlar çok ayıp, kimseye önermiyorum bu firmayı umarım yazdıklarımı dikkate alırlar.
"Muavinin asabiliği" ferhat kılıç   ben Antalya dan zonguldak a gelmek için her zamanki gibi üstün erçelik firmasına bindin muavinin benim valizi bagaja bi fırlatışı varki oda değil yol da soru soran teyzeye ve başkalarına hep bağırıyor du otobüsün plakasını vermek iztemiyorum kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem
"Servis" SELMA GOKTAS   LÜTFEN ŞU SERVİS OLAYINI GERİ GETİRİN.PERİSAN OLDUK,BEN BIR GENC KIZIM GECENIN YARISI TAKSIYE BINMEYE CEKINIYORUM,SABAH SEVISLERINDE TAKSI BILE BULMATA ZORLANIYORUM.LUTFEN SERVIS OLAYINI ISTIYORUZ..TSKLER SELMA GOKTAS