Üstün Erçelik İstanbul (Anadolu) Otobüs Seferleri

Üstün Erçelik
 
 

Üstün Erçelik İstanbul (Anadolu) Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
216
342 06 40
Kavakpınar Mah.
216
397 11 04
Kaynarca
216
390 33 25
Aydıntepe
216
494 22 43
Dudullu
216
527 17 77

Üstün Erçelik

Belediye Otogarı Müftü mah. Peron No : 16 Ereğli (Karadeniz)
0372 316 11 72 - 316 13 25 - 316 98 87 - 323 34 67

"Karadeniz Ereğlisi"

Üstün Erçelik Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Üstün Erçelik  Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Merkezi Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesi olan Üstün Erçelik Turizm, 1960 yılında Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) isminden esinlenilerek "Erçelik" adı altında Orhan Subaşı tarafından kuruldu. 1962 yılında Durmuş Üstün tarafından kurulan "Üstün" firması ile 1973 yılında birleşerek "Üstün Erçelik" ismini aldı. Yolcu taşımacılığında saygın ve aranılan bir firma olmak için çalışmayı ilke edinen Üstün Erçelik Turizm, hizmet verdiği sektörde kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı temsil etmek için var gücüyle çalışıyor. Üstün Erçelik Turizm, sektörde teknolojik gelişmeleri takip ederek, kaliteli ve standart hizmeti, misafirlerine ulaştırmaya devam ediyor. Üstün Erçelik Turizm'in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Üstün Erçelik Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Zonguldak'tan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Zonguldak'a Üstün Erçelik  Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Üstün Erçelik Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Üstün ErçelikTurizm’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Üstün Erçelik Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Üstün Erçelik Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Zonguldak'ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Üstün Erçelik Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Üstün Erçelik Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Üstün ErçelikTurizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Üstün Erçelik Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.