Üstün Erçelik Ankara Otobüs Seferleri

Üstün Erçelik
 
 

Üstün Erçelik Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
AŞTİ
312
224 16 14 - 224 16 67 - 224 02 95 - 224 02 96
Demetevler
312
335 15 35
Kızılay
312
425 62 45 - 425 26 65

Üstün Erçelik

Belediye Otogarı Müftü mah. Peron No : 16 Ereğli (Karadeniz)
0372 316 11 72 - 316 13 25 - 316 98 87 - 323 34 67

"Karadeniz Ereğlisi"

Üstün Erçelik Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Üstün Erçelik  Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Merkezi Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesi olan Üstün Erçelik Turizm, 1960 yılında Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) isminden esinlenilerek "Erçelik" adı altında Orhan Subaşı tarafından kuruldu. 1962 yılında Durmuş Üstün tarafından kurulan "Üstün" firması ile 1973 yılında birleşerek "Üstün Erçelik" ismini aldı. Yolcu taşımacılığında saygın ve aranılan bir firma olmak için çalışmayı ilke edinen Üstün Erçelik Turizm, hizmet verdiği sektörde kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı temsil etmek için var gücüyle çalışıyor. Üstün Erçelik Turizm, sektörde teknolojik gelişmeleri takip ederek, kaliteli ve standart hizmeti, misafirlerine ulaştırmaya devam ediyor. Üstün Erçelik Turizm'in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Üstün Erçelik Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Zonguldak'tan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Zonguldak'a Üstün Erçelik  Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Üstün Erçelik Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Üstün ErçelikTurizm’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Üstün Erçelik Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Üstün Erçelik Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Zonguldak'ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Üstün Erçelik Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Üstün Erçelik Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Üstün ErçelikTurizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Üstün Erçelik Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
52Puan
25%
13%
8%
8%
46%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Biletimizi yaktılar." es.er   bizi terminale götürecek bir servis olduğunu söylediler ama servis gelmedi.aradık telefonu yüzüne kapattılar arkadaşımızın.terminale başka firmayla gittiğimizde servisin geldiğini bizim binmediğimizi söylediler.servisin gelmediğine kanıt kameralar var orayı çeken.bunu da geçtik paramızın ödenmesini istedik diye kötü sözler duyduk.ÖĞRENCİNİN PARASINA EL UZATILMAZ...4 kişilik biletimiz yandı.gerçekten çok ayıp...
""sözde" indirim" batur   bir ay önce ankara'dan ereğli'ye giderken bu firmayı kullanmıştık ve hiç memnun kalmadık. şimdi akçakoca için fiyat sordum ve ereğli'ye gittiğim fiyatın aynısı söylendi! üstelik ereğli fiyatında 3 tl'lik indirim yapıldığı iddia edildi. külliyen yalan, çünkü indirimli denilen fiyatla gitmiştik. 1 saat az yol gidilmesine rağmen aynı fiyata yolcu taşıyan bu firmanın yaptığı şeyin adı "kerizleme". bu hattı sık sık kullananlara acıdım, umarım aklı başında firmalar devreye girer de seçenekleri artar
"Ayrılan yerin satılması" boluspor   04 ekim 2009 günü sabahleyin saat 09.00 da üstün erçeliğin aştideki yazıhanesine telefon ederek akşama son arabaya yeğenime yer ayırtmak için telefon ettim. son araba 19.30 da dediler. 35 numarayı verelim dediler. bende tamam dedim. bayan için ayırttığım bu yerin biletini yarım saat önceden alın dediler. yeğenim saat 13.30 da bileti almaya gittiğinde yer ayırtılmamış demişler. yeğenim de başka bir şirketten yer bulmuş ve bilet almış. bunun üzerine yazıhaneye ben telefon ettim. banada yerin ayrılmadığı söylendi.şikayet edeceğimi söyleyince tamam tamam 8 numarayı verelim dediler. daha sonra öğrendimki 20.30 da otobüs varmış ondada yer varmış bana son otobüs 19.30 da demişlerdi. yeğenime ayırttığım yeri neden satarlar, yeğenimi geri gönderirler. şikayet edeceğim deyince bana hemen en iyi yeri neden verirler. sessiz gariban insanların yerleri şikayet edemez diye satılıp gerimi çevriliyor. hakkını arayan insanlara garibanların yerleri hemen peşkeş mi çekiliyor. bu firmaya olan güveni sarsmaz mı? çoğunluk ankara ya hastanaeye gidip gelen insanlar bunlara yazık değil mi? çoğunluk böyle giderse metro,vip ve diğer şirketlere kayar. sonrada o şirketlere kızarsınız. artık daha iyi hizmet verme zamanı gelmedimi? Gereğinin yapılmaması durumunda internetteki tüm sitelerde yayımlanacağının bilinmesini saygılarımla"Yolculuk" tayfuntamam   ereğliye gideceğim ama sabah saat kaçta otobüs var bir türlü bulamıyorum acayip bir site
"Ankara aşti ye cevap veren yok" nihat yılmaz   bu nasıl iş anlayışıdır