Ordu Otobüs Bileti
Ordu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Ulusoy Turizm Ordu Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm Ordu Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Sahil
452
423 86 00
Otogar
452
233 25 50
Şehir
452
214 16 54
452
323 61 47

Ulusoy Turizm Ordu otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Ordu otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Ulusoy Turizm Ordu online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Ulusoy Turizm Ordu otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Ulusoy Turizm firmasının 4 Ordu şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Ulusoy Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ordu otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Ulusoy Turizm firmasının Ordu otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Ulusoy Turizm firmasının Ordu ve çevresinde 4 şubesi bulunmaktadır.

 

Ulusoy Turizm Ordu Otobüs Seferleri
100 üzerinden
72Puan
46%
14%
11%
12%
18%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ordu kdz ereğli sefeleri hakkında" ENGİN ERSEZEN   seferleriniz iyi ama Ulusoy gibi bir büyük firmanın Ordu Kdz Ereğli hattı biletleri ve seferleri Online (internetten) ulaşılamıyor bu alt yapı eksikliğinden dolayı bir çok insan Ereğli nin yerli kuruluşu olan bir firma ile seyahatı tercih ediyor. 19/03/2009 tarihinde bir yolcumun Ordu da Ereğli ye gelmesi gerekiyor ve Ben Ereğliden bu bileti temin edemediğim için sizler ile yolculuk yapamıyorum Bu konuda acil Çözümlerinizi bekliyorum
Engin ERSEZEN
OYAK ŞİRKETLER GRUBU
EREĞLİ DEMİR ÇELİK FABRİKALARI
05357654396