Ulusoy Turizm Online Otobüs Bileti
Ulusoy Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Ulusoy Turizm Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm

444 1 888
Basın Ekspres yolu Cemal Ulusoy caddesi Ulusoy Tesisleri 34530 Yenibosna İstanbul
0212 692 15 00

“Her şey zamanında”

Ulusoy Turizm otobüs bileti satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın. Karşınıza gelen sonuç ekranında size en uygun seferleri listeleyerek seçiminizi yaptıktan sonra; bilet alımınız hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ulusoy Turizm’in temelleri 1937 yılında atılmıştır. 70 yılı aşkın süredir yolcularına yüksek standartlarda hizmet sunan Ulusoy Turizm, taşımacılığın bugün geldiği noktayı belirleyebilecek düzeydedir. “En iyi” yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etkin bir rol oynayan Ulusoy’un ülke çapındaki ulaşım ağında kullandığı araçlar, yüksek standartlı ve donanımlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bugüne baktığımızda, oldukça yaygın bir ulaşım ağına sahip olan Ulusoy, yaklaşık 320 otobüs filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır. Firma yolcularına ucuz otobüs bileti ile de kaliteli seyahatlerin mümkün olduğunu göstermektedir. Türkiye’nin en uç noktalarındaki illerini birbirine bağlayan Ulusoy Turizm, İzmir’den Hatay’a kadar geniş bir ulaşım ağına sahiptir.

Ulusoy, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak planlamış ve uygulamıştır. Bununla birlikte satış hizmetlerini, konaklama tesislerini, kalkış noktalarını ve varış hizmetlerini bir bütün olarak yolcularına sunmaktadır. Ulusoy Turizm‘in vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalitedir. Hizmet planlamasını, müşterilerinin beklentilerinin önünde yürütmektedir. Bu nedenden ötürü Ulusoy, ülkemizde karayolu yolcu taşımacılığında lider markaların arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Bunu da müşterilerine avantajlı otobüs biletleri fiyatları sunarak yapmıştır.

Köklü bir kurumsal yapıya sahip olan Ulusoy Turizm, eğitimli ve kendi alanında tecrübeli personeli ile yolcularından tam not almayı başarmıştır. Günümüzün gelişen teknolojileri konusunda da zamanı yakalamayı başaran Ulusoy, filosunda yer alan otobüsleri ile de bunu kanıtlamıştır. Ulusoy’un araç filosunda Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi, günümüzün son teknolojileriyle üretilen, son derece konforlu ve güvenli otobüsler yer almaktadır.

Ulusoy ile Farklı Bir Yolculuk Deneyimi

Yolcuların güvenliğini en üst düzeyde tutmaya özen gösteren Ulusoy Turizm’in tüm araçlarında belli bir hız sınırlaması bulunur. Bunun yanı sıra yolcuların konforlu ve rahat seyahat etmeleri için de her şey düşünülmüştür. Ulusoy’un araçlarında bulunan hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Koltuklarda kişiye özen film ve canlı televizyon sistemi ile kablosuz internet ağı.

MP3 müzik sistemi.

Her koltukta emniyet kemeri.

Türk kahvesi ikramı. (Royal Class otobüslerde)

Sabah kahvaltısı.

Yastık ve battaniye servisi. (Royal Class otobüslerde)

Geniş koltuk aralıkları. (Royal Class otobüslerde)

Yolcu sigortası.

Araçlarda tuvalet imkanı.

Ulusoy Turizm, yolcuların daha rahat yolculuk etmeleri için özel termanellerinde de hizmet vermektedir. Bu terminallerde bulunan otoparklar, Ulusoy müşterileri için ücretsizdir. Birinci sınıf bir hizmet anlayışına sahip olan Ulusoy Turizm, otobüslerinin mola yerlerini de özenle seçmiştir. Firmanın konakladığı dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Afyon İstiklal Tesisleri

Aksaray Hanifi Yılmaz Tesisler

Hendek Park Shop Tesisleri

Ilgaz Akbak Tesisleri

Osmancık Asya Tesisleri

Pamukova Tunatan Tesisleri

Pamukova İlhan Tan Tesisleri

Günaydın Tesisleri

Sungurlu Dağ Tesisleri, 

Susurluk Ulusoy Tesisleri

Terme Ulusoy Tesisleri

Hüsem Tesisleri

Pozantı Doğan Tesisleri

Yozgat Çoskunlar Tesisleri

Denizli Ender Tesisleri

Şerefli Koçhisar Ayrancı Tesisleri

Hendek İsmailoğlu Tesisleri

 
100 üzerinden
70Puan
42%
15%
11%
12%
19%
Toplam Yorum Sayısı (181)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Merhaba" Misafir
Almış Olduğum biletten hiç memnun kalmadım herşey berbattır araçta internet bile yoktu
"Otobüs içerisinde iyileştirme yapmaları lazım" Misafir
Eğlence (İnternet, film, vs.) için çok kötü hizmet veriyorlar. Harward diye konulan zımbırtı bir işe yaramıyor. Yolcuğun yarısında çalışmadı, diğer yarısındada hata verdi sürekli.

Birde tam arkama çenesi düşük 2 yolcu oturdu Yol boyu uyutmadılar.
"Berbat bir yolculuk " Misafir
araçta bireysel tv çalışmıyordu.wi-fi çalışmıyordu.ikramlar ve hizmet çok kötüydü.host kaba ve ilgisizdi.hiç böyle bir berbat seyahat yaptığımı hatırlamıyorum.
"Geç kalkış" Misafir
Zamanından 1.30 dk geç kalkış yaptılar
"Yolculuğum" Misafir
Otobüs eski olduğu için koltuklar rahat değildi. USB Girişi de yoktu. Bunların dışında gayet başarılı bir yolculuktu.
"Seyahat" Misafir
Servis ve personel hairkaydı sadece araba eskiydi
"Beş para etmez firma" Misafir
5 dakika kadar geç kaldım aktarmalı geldiğim için tam vaktinde gelmedim irtibat numarası bıraktığım halde kimse benimle iletişime geçmedi aksine aradığım hiçbir telefona cevap bulamadım, otogarda ki firma yetkililerinin saygısız üslubu ve otobüs neredeyse taksiyle ardından gidip mola yerine yetişiyim teklifine otobüs şoförü nün artık almam onu diye cevap vermesi hizmet kalitesini ortaya koyuyor gerçekten ! Bundan sonra bu firmadan asla bilet almıycam vedahi hiçbir yakınıma önermeyip yapılan terbiyesizliği anlatıcam. Böyle saygın bi siteninde bu kadar düşük firmaların aracılığını yapmasını da uygun görmüyorum
"Koltuk" Misafir
Internetten aldigim koltuk cam kenari olmasina ragmen otobus duzeninde koridordu. Bu sorun cozulmeli
"çok kötü." Misafir
Bulunduğum koltukta emniyet kemeri tokası olmadığı için emniyet kemerimi takamadım. Arka sol tarafran muhtelif aralıklarla sürekli gelen rahatsız edici sesten dolayı son derece güvensiz konforsuz ve rahatsız bir yolculuk geçirdim.
"Zamanlama iyi değil" Misafir
zamanında gelme dışında başka bir sorunla karşılaşmadım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >