Ulusoy Turizm Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm
 
 
Ulusoy Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Ulusoy Turizm

444 1 888
Basın Ekspres yolu Cemal Ulusoy caddesi Ulusoy Tesisleri 34530 Yenibosna İstanbul
0212 692 15 00

“Her şey zamanında”

Ulusoy Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Ulusoy Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Ulusoy Turizm’in temelleri 1937 yılında atılmıştır. 70 yılı aşkın süredir yolcularına yüksek standartlarda hizmet sunan Ulusoy Turizm, taşımacılığın bugün geldiği noktayı belirleyebilecek düzeydedir. “En iyi” yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etken bir rol oynayan Ulusoy’un ülke çapındaki ulaşım ağında kullandığı araçlar, yüksek standartlı ve donanımlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bugüne baktığımızda, oldukça yaygın bir ulaşım ağına sahip olan Ulusoy, yaklaşık 320 otobüs filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır. Türkiye’nin en uç noktalarındaki illerini birbirine bağlayan Ulusoy Turizm, İzmir’den Hatay’a kadar geniş bir ulaşım ağına sahiptir.

Ulusoy, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak planlamış ve uygulamıştır. Bununla birlikte satış hizmetlerini, konaklama tesislerini, kalkış noktalarını ve varış hizmetlerini bir bütün olarak yolcularına sunmaktadır. Ulusoy Turizm‘in vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalitedir. Hizmet planlamasını, müşterilerinin beklentilerinin önünde yürütmektedir. Bu nedenden ötürü Ulusoy, ülkemizde karayolu yolcu taşımacılığında lider markaların arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır.

Köklü bir kurumsal yapıya sahip olan Ulusoy Turizm, eğitimli ve kendi alanında tecrübeli personeli ile yolcularından tam not almayı başarmıştır. Günümüzün gelişen teknolojileri konusunda da zamanı yakalamayı başaran Ulusoy, filosunda yer alan otobüsleri ile de bunu kanıtlamıştır. Ulusoy’un araç filosunda Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi, günümüzün son teknolojileriyle üretilen, son derece konforlu ve güvenli otobüsler yer almaktadır.

Ulusoy ile Farklı Bir Yolculuk Deneyimi

Yolcuların güvenliğini en üst düzeyde tutmaya özen gösteren Ulusoy Turizm’in tüm araçlarında belli bir hız sınırlaması bulunur. Bunun yanı sıra yolcuların konforlu ve rahat seyahat etmeleri için de her şey düşünülmüştür. Ulusoy’un araçlarında bulunan hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Koltuklarda kişiye özen film ve canlı televizyon sistemi ile kablosuz internet ağı.

MP3 müzik sistemi.

Her koltukta emniyet kemeri.

Türk kahvesi ikramı. (Royal Class otobüslerde)

Sabah kahvaltısı.

Ramazan ayında iftar çorbası, yemek ve hurma servisleri.

Yastık ve battaniye servisi. (Royal Class otobüslerde)

Geniş koltuk aralıkları. (Royal Class otobüslerde)

Yolcu sigortası.

Araçlarda tuvalet imkanı.

Ulusoy Turizm, yolcuların daha rahat yolculuk etmeleri için özel termanellerinde de hizmet vermektedir. Bu terminallerde bulunan otoparklar, Ulusoy müşterileri için ücretsizdir. Birinci sınıf bir hizmet anlayışına sahip olan Ulusoy Turizm, otobüslerinin mola yerlerini de özenle seçmiştir. Firmanın konakladığı dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;


Aksaray Hanifi Yılmaz TesisleriOsmancık Asya Tesisleri

Pamukova Tunatan Tesisleri

Pamukova İlhan Tan Tesisleri

Günaydın Tesisleri

Sungurlu Dağ Tesisleri, 

Susurluk Ulusoy Tesisleri

Terme Ulusoy Tesisleri 

Hüsem Tesisleri

Pozantı Doğan Tesisleri

Yozgat Çoskunlar Tesisleri 

Denizli Ender Tesisleri 

Şerefli Koçhisar Ayrancı Tesisleri

Hendek İsmailoğlu Tesisleri 

Ulusoy Turizm’in yolculuk güzergâhı yalnızca Türkiye ile sınırlı değil. Ulusoy, Türkiye’den düzenli olarak Avrupa’ya uzanan bir yol haritasına sahiptir. İstanbul’dan Almanya’ya uzanan yol hattı boyunca, Bulgaristan, Yugoslavya, Hırvatistan, Slovenya ve Avusturya gibi ülkelerden geçmektedir. 

Hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın tarihsel kimlikleriyle buluşmak ve farklı kültürlerle tanışmak, Ulusoy’un kalitesi ve konforuyla bambaşka bir keyfe dönüşüyor. Siz de bu keyfi yaşamak isteyenlerdensiniz, yolculuğunuza Ulusoy ile güzellik katabilirsiniz. 

Ulusoy Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Ulusoy Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
72Puan
50%
10%
10%
10%
19%
Toplam Yorum Sayısı (169)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Seyahat görüşüm" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

ulusoy kalitesine güveniyorum.güvenim boşa çıkmadı.seyahatimden genel olarak memnun kaldım.hizmet kalite standartlarınızın artarak devam etmesi dileklerimle.
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

hızlı kullandı şöfor arkadaş
"ULUSOY BİTMİŞ...." Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

14 SAATLİK YOLCULUK ESNASINDA 1 DEFA SU IKRAMI YAPILDI,BAŞKA HİÇBİR ŞEY NE SORULDU NE DE VERİLDİ.DEMEKKİ İKRAMLAR ŞOFÖR YADA MUAVİNLERİN EVLERİNE GİDİYOR...YAZDIĞIM GİBİ ULUSOY BİTMİŞ.
"Ulusoy firmasıyla birdaha seyehat etmem" Misafir   Ulusoyla birdaha yolculuk yapmam. Ulusoya ulaşacak telefonda yarım saat bekleyip hattın yüzüme kapanması, hiçbir bölgede yazıhanelerde telefon olmaması, servis var mı ve otobüs saati hangi bölgeden saat kaç olacak kimseden bilgi alamamak... gerçekten kabus gibiydi kendi imkan ve varsayımlarımla otobüse ulaşmam şanstı, firma açısından ise utanç verici..... Benden başka birçok kişiyi gergin, memnuniyetsiz, bağırarak, çalışanlara isyan ederken gördüm yeni patronları ve sistemleri tam bir rezalet! Kimseye tavsiye etmiyorum!
"Sorunlu" Misafir   Bileti saatinden 2 saat önce iptal ettirmek istedim. telefonda 45dakka sıra bekledim.sıra gelince çat bağlantı koptu. internetten almasaydım gişede işimi hallederdim. gitti 75 lira.ulusoy,iptal etmeyede satma gibi ilgilenseniz bizi kaybetmezdiniz.

NeredenNereye.com'un Notu:
Merhaba,
İnternetten aldığınız biletleri de gişeden iptal ettirebilirsiniz.
Seferin kalkışına 12 saat kalan biletler için firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor.
Saygılarımızla
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

wc kokusundan yolculugumuz kotu gectı
"Kötü bir firma" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bayram öncesi. Olduğu için yoğunluk nedenli araçlar geç geldi anlayabiliyorum ancak araçlarda gelmeyen yolcular yerine bekleyen yolcular alındı evet güzel bişi fakat bildiğim otobüs 18.30 aracı Ataşehir hareketli olan aracın şoförü klimalı kapatamadi insanlar döndü soğuktan koltuklar bakımsız ve geriye yatmiyordu rezil bir yolculuktu ulusoy otobüsü yerine varan otobüsüne alındı k bir daha asla tercih nedeni m olmiycak tir.
"Müşteri memmuniyeti" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

19 eylül 2014 tarihinde sivas bursa arası aldığım biletimi bu tarihte iptal ettirdim.20 gün geçmesine rağmen ulusoy turizm para iade etmedi. allah onları bildiği gibi yapsın
"Servis durumu" Misafir   Biletimi alırken varış noktası olarak basın ekspresi seçtim.Fakat basın eksprese normalde gitmediklerini esenler otogarının son durak olduğu belirtildi. Israrım üZerine alibeyköy otogarında farklı bir otobüse yönlendirilerek basın eksprese dolaylı yoldan ulaşmam sağlandı. Konuyla ilgili eğer basın ekspres e yönlendirilmeyecekler ise siteden da bu varış noktasının kaldırılmasını rica ederim.
"Namaz önemli" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Namaz saatlerine de uygun mola werilse iyi olur ama güzel firma beğendim, dönüş biletimde ulusoy :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >