Ulusoy Turizm Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm
 
 
Ulusoy Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

En Popüler Ulusoy Turizm Seferleri

Ulusoy Turizm

444 1 888
Basın Ekspres yolu Cemal Ulusoy caddesi Ulusoy Tesisleri 34530 Yenibosna İstanbul
0212 692 15 00

“Her şey zamanında”

Ulusoy Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Ulusoy Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Ulusoy Turizm’in temelleri 1937 yılında atılmıştır. 70 yılı aşkın süredir yolcularına yüksek standartlarda hizmet sunan Ulusoy Turizm, taşımacılığın bugün geldiği noktayı belirleyebilecek düzeydedir. “En iyi” yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etken bir rol oynayan Ulusoy’un ülke çapındaki ulaşım ağında kullandığı araçlar, yüksek standartlı ve donanımlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bugüne baktığımızda, oldukça yaygın bir ulaşım ağına sahip olan Ulusoy, yaklaşık 320 otobüs filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır. Türkiye’nin en uç noktalarındaki illerini birbirine bağlayan Ulusoy Turizm, İzmir’den Hatay’a kadar geniş bir ulaşım ağına sahiptir.

Ulusoy, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak planlamış ve uygulamıştır. Bununla birlikte satış hizmetlerini, konaklama tesislerini, kalkış noktalarını ve varış hizmetlerini bir bütün olarak yolcularına sunmaktadır. Ulusoy Turizm‘in vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalitedir. Hizmet planlamasını, müşterilerinin beklentilerinin önünde yürütmektedir. Bu nedenden ötürü Ulusoy, ülkemizde karayolu yolcu taşımacılığında lider markaların arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır.

Köklü bir kurumsal yapıya sahip olan Ulusoy Turizm, eğitimli ve kendi alanında tecrübeli personeli ile yolcularından tam not almayı başarmıştır. Günümüzün gelişen teknolojileri konusunda da zamanı yakalamayı başaran Ulusoy, filosunda yer alan otobüsleri ile de bunu kanıtlamıştır. Ulusoy’un araç filosunda Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi, günümüzün son teknolojileriyle üretilen, son derece konforlu ve güvenli otobüsler yer almaktadır.

Ulusoy ile Farklı Bir Yolculuk Deneyimi

Yolcuların güvenliğini en üst düzeyde tutmaya özen gösteren Ulusoy Turizm’in tüm araçlarında belli bir hız sınırlaması bulunur. Bunun yanı sıra yolcuların konforlu ve rahat seyahat etmeleri için de her şey düşünülmüştür. Ulusoy’un araçlarında bulunan hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Koltuklarda kişiye özen film ve canlı televizyon sistemi ile kablosuz internet ağı.

MP3 müzik sistemi.

Her koltukta emniyet kemeri.

Türk kahvesi ikramı. (Royal Class otobüslerde)

Sabah kahvaltısı.

Ramazan ayında iftar çorbası, yemek ve hurma servisleri.

Yastık ve battaniye servisi. (Royal Class otobüslerde)

Geniş koltuk aralıkları. (Royal Class otobüslerde)

Yolcu sigortası.

Araçlarda tuvalet imkanı.

Ulusoy Turizm, yolcuların daha rahat yolculuk etmeleri için özel termanellerinde de hizmet vermektedir. Bu terminallerde bulunan otoparklar, Ulusoy müşterileri için ücretsizdir. Birinci sınıf bir hizmet anlayışına sahip olan Ulusoy Turizm, otobüslerinin mola yerlerini de özenle seçmiştir. Firmanın konakladığı dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;


Aksaray Hanifi Yılmaz TesisleriOsmancık Asya Tesisleri

Pamukova Tunatan Tesisleri

Pamukova İlhan Tan Tesisleri

Günaydın Tesisleri

Sungurlu Dağ Tesisleri, 

Susurluk Ulusoy Tesisleri

Terme Ulusoy Tesisleri 

Hüsem Tesisleri

Pozantı Doğan Tesisleri

Yozgat Çoskunlar Tesisleri 

Denizli Ender Tesisleri 

Şerefli Koçhisar Ayrancı Tesisleri

Hendek İsmailoğlu Tesisleri 

Ulusoy Turizm’in yolculuk güzergâhı yalnızca Türkiye ile sınırlı değil. Ulusoy, Türkiye’den düzenli olarak Avrupa’ya uzanan bir yol haritasına sahiptir. İstanbul’dan Almanya’ya uzanan yol hattı boyunca, Bulgaristan, Yugoslavya, Hırvatistan, Slovenya ve Avusturya gibi ülkelerden geçmektedir. 

Hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın tarihsel kimlikleriyle buluşmak ve farklı kültürlerle tanışmak, Ulusoy’un kalitesi ve konforuyla bambaşka bir keyfe dönüşüyor. Siz de bu keyfi yaşamak isteyenlerdensiniz, yolculuğunuza Ulusoy ile güzellik katabilirsiniz. 

Ulusoy Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Ulusoy Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
74Puan
56%
6%
10%
7%
20%
Toplam Yorum Sayısı (109)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ulusoy bitmiş" Misafir   Bir daha-asla!!!
"Teşekkürler ULUSOY" Misafir   Teşekkürler güzel bir yolculuk oldu.
"Iletişim" Misafir   yolculuğumun iyi geçti.şöförünüz hiç yüregümizi ağzımıza getırmedi.ama size yazıhanelerinize ulaşabilmek tlfonları açan birilerine raslamak mucize.sabah 09.00da başlayan mücadelem17 30 gibi sonuçlandı
"Yorumum" Misafir   İstanbul'a gitmek için 1 Ay öncesinden İnternetten Bilet Aldım, İnternetten Aldığım Biletime göre 9 numarada oturmam gerekiyordu ama beni 41 nolu koltuğa aldılar. Çünkü O koltukta başka birisi oturuyordu. BENCE o koltuğu başka birine de sattılar.
"Yorum " Misafir   Zamanında varış yapmadı
"Bozulan otobus" Misafir   Otobus bozuldu ve 3saat gec vardik. Mezbadan markete et tasinabilecek kadar cok klima acildi. Klimanin derecesinin azaltilmasi defalarca soylenmesine ragmen 5 dakika sonra gene dondurma kamyonuna cevirdiler arabayi. Koltukta cekmeyen bir tv ve donmus uc tane film kanali vardi. Igrenc bir tesiste durduk. Bir daha ulusoy mu asla. Araba eskiydi genel klima yerine sahsin acip kapatacagi klima olmasi lazim. Fazladan verdigim 28 tl haram zikkim olsun.
"Servis" Misafir   yarın telefonunuzu bekleyeceğim. valizim bir başkasına verdiniz. sizin çalışanlarınız. hala ne bir haber ne bir ilgilenme. ben sizi iyi bir işletme biliyordum. öylede bilmeye devam etmek istiyorm. ama maşallah sizde ilgi yok ilgilenen yok. arayan yok. bir telefon açıp zor durumdan kurtarın artık sıkıntımı giderin ya. ne biçim firmasınız
"Valiz" Misafir   sizin gibi firma görmedim . ilk defa beni hayal kırıklığına uğrattınız, benin valizim kaybolmuş gerekli yerlere başvuruyorum gerekli yerleri arıyorum kimsenin yardımcı olduğu yok. firma telefonlarınıza ulaşmak zaten imkansız. artı iki gün olacak siz bana memnuniyeti gönderiyorsunuz. nasıl memnun olurum. yardımcı olan yok arayan yok. benim valizim ne olacak, benim olsa bu kadar takmayacağım kızımın valizi kızım kafasına çok takıyor. sizin ilginiz sayenizde . işinizi doğru yapsa idiniz kızım üzülmeyecekti şuan hala üzgün . siz şirket sorumlularına sesleniyorum bu mesajı kim okuyorsa müşteri hizmetlerinde bana bir dönün yardımcı olun. bizde sizin yolcusuna sahip çıkan yolcusu ile ilgilenen bir şirket olarak görmeye devam edelim. ilgi gösterin ben daha şikayet dilekçesinde bulunmadım. sizden haber bekliyorum. yardımcı olursanız sevinirim. (asıl konu servis te valizimin bir başkasına verilmesi artı bunun için bana hiç kimsenin yardımcı olmaması )
"çok kötü bir yolculuktu" Misafir   Özellikle sizin sitenin hizmeti ve ulusoyun hizmeti çok kötüydü bilet tarihini değiştirmek istersek de ne sizin sitede mümkün oldu ne de ulusoyun sitesinde. Bir daha kullanmayı düşünmüyorum.


NeredenNereye Müşteri Hizmetlerinin Notu:
Bilet tarihinizi değiştirememinizden dolayı çok üzgünüz. Maalesef bileti değiştirme yetkimiz bulunmuyor.
"Berbat" Misafir   birdaha firmanızı tercih etmeyi düşünmüyorum ve gerekli yerlere sikayet için yasal işlem başlatılmıştır

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 sonraki yorumlar >