Turay Turizm Niğde Otobüs Seferleri

Turay Turizm
 
 

Turay Turizm Niğde Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
388
213 39 54

Turay Turizm

Değirmendere Terminal Trabzon
0462 325 06 06 - 325 29 41 - 325 84 84

“Seyahatte güvence”


Turay Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


Turay Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


1959 yılında Tarhan Aygün adıyla Trabzon – Erzincan güzergâhında hizmete girmiş olan Turay Turizm, 1973 yılında Turay Turizm olarak hem misyonunu hem de hedefini büyüterek Karadeniz’den Güneydoğu ve Akdeniz’e kadar hizmet ağını genişletmiş sektörün lider kuruluşlarından biri. Küreselleşmenin getirdiği yeni hizmet anlayışı, insanların yükselen ihtiyaçları, gelişen talep ve beklentiler, Turay Turizm’i güvenin yanında konfora ve kaliteli sunuma yöneltti. Konuklarının tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlayan Turay Turizm, kendisini günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Turay Turizm’in filosu tamamen Mercedes marka otobüslerden oluşuyor. Her yeni çıkan model, hızlı bir şekilde Turay Turizm’in filosuna katılarak, misafirlerin hizmetine ve konforuna sunuluyor. Turay Turizm’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Turay Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Trabzon’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Trabzon’a Turay Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Turay Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Turay Turizm’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Turay Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Turay Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Trabzon’un tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Turay Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Turay Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Turay Turizm’in telefon numarasını ve ucuz otobüs bileti sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Turay Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden online otobüs bileti satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.


 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.