Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Trabzon Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Trabzon Otobüs Firmaları

Trabzon Otobüs Firmaları
Trabzon’a Batı Anadolu’dan yapılan yolculuklarda Karadeniz sahil yolu üzerinden şehre kolay ulaşım sağlanmaktadır. Doğu Anadolu’dan şehre ulaşmak için ise Erzurum ve Erzincan şehirleri üzerinden geçen yollar kullanılmaktadır. Türkiye’nin farklı şehirlerinden Trabzon’a ve aynı şekilde Trabzon’dan diğer illere sefer düzenleyen 50’ye yakın firma bulunmaktadır. Trabzon’a en çok seyahat gerçekleştiren otobüs firmaları Kanberoğlu Turizm, Süzer Turizm ve Turay Turizm’dir. Sitemizde bulunan arama kısmına bulunduğunuz şehri ve yolculuk tarihinizi yazarak bilet sorgulamanızı yaparak otobüs firmaları ve en ucuz biletleri aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz. Listelediğiniz seferler içinde size en uygun olanını seçtikten sonra biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Trabzon’a en ucuz otobüs biletleri ile seyahat ettiğinizde şehirde gezip görebileceğiniz yerleri; Akçakale, Atatürk Köşkü, Cevdet Sunay Müzesi, Abdullah Paşa Çeşmesi, Sümela Manastırı ve Trabzon Kalesi olarak sıralanabilir. Sümela Manastırı şehrin en çok ziyaretçi çeken yeridir. Maçka ilçesinde sarp bir kayalık üzerine inşa edilmiş olan manastırda; duvar süslemeleri dikkat çekmektedir. Manastır’dan yemyeşil doğası ile Maçka ilçesinin eşsiz manzarasını da izleyebilirsiniz. Şehirde bulunan en eski yapı olarak Trabzon Kalesi ve kaleyi çevreleyen surlar bilinmektedir. Trabzon’un merkezinde bulunan kale yüksek kayalıkların üzerinde inşa edilmiştir. Trabzon otobüs biletlerini her zaman en uygun fiyatlarla sitemizde bulabileceğiniz gibi ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulamamız üzerinden de bilet alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Otobüs firmaları ile ilgili yolcu yorum ve değerlendirmelerini okuyabilir ve dilerseniz siz de kendi yorumunuzu sitemizde paylaşabilirsiniz.
"Kenberoğlu olduğunuzu sanmıyorum." Misafir
Aracınız dolmuş gibi. Neredeyse mahalle aralarına bile girip yolcu alacaksınız. Her el kaldırana duruyorsunuz. Muavin kardeş yolda indi yerine bakan arkadaş da yol boyu söylendi sağolsun. ikram yok bişey yok. Zaten ikram istemeye korkarsınız karşınızda öyle bir surat var.. Mola yerinden 7 dakika önce hareket etti yolcuyu azarladı bekletti diye. Yolcu geç kalmış bile olsa azarlama hakkı yok.
Yani yine işimiz düşse yine bineriz aracınıza ama sizinle bu kadar yol çekilmiyor bu da bir gerçek.
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN
"Şikayet" Misafir
Sitede otobüs 2+1 görünüyordu.tekli koltuk satın aldım ama otobüse geldigimde normal 2+2 koltuk düzeni vardı.
"Şikayet" Misafir
Merhaba,
Öncelikle bu değerlendirme çok güzel düşünülmüş umarım ilgilenirsinizde.
6 saat yolculuk yaptık ve hiçbirşey ikram edilmedi hani başkası yapsa tamam ama metro ailesine hiç yakıştıramadım.
"Rahat yolculuk" Misafir
Yolculuk rahatti ancak sitede yazan süreden uzun surdu 12/buçuk saat nerdeyse 16 saat oldu
"Cok kotu" Misafir
Berbatttt hayatta binmem bridaha metroya
"İnşallah bir daha yapmam yapmayada mecbur kalmam." Misafir
Uzun süre yolculuk değilde kasabadan köye köyden şehre servis aracı olur ancak.
Ben bir bayan olarak aracınıza bindim.Trabzonda yanıma erkek oturdu.Türkiye şartlarında helede bir trabzonlunun kızının yanına erkek otursa tepkisi ne olurdu acaba????
Bana böyle gideceksiniz yapacak yok diye cevap verdiler.
Babam müşteri hizmetlerini aramış düzeltilecek demişler saatler sonra düzelttiler.
"Sömestr Yolculuğu " Misafir
Otobüsümüz 23 Ocak'ta saat 20:30 yerine 22:00'de hareket etmiştir. İnsanlık hali elbette gecikmeler yaşanabilir, ama yolculara SMS olarak dönülseydi keşke. Gece Ordu-Gülyalı noktasından sonra ise otobüsümüz arızalanmıştır. sabah sekizde ANKARA'da olmamız gerekirken Çorum'a anca gelebildik. Aktarmalı gideceğim için ANKARA'da inip Mersin'e devam edecektim. Aldığım bileti iptal etmek zorunda kaldım. Müşteri memnuniyetini öne çıkarmalısınız ki insanların sizi tercih etmesi için geçerli bir sebebi olmalı
"Bindim binecegime pişman oldum" Misafir
ya bu ne biçim firma ben esadaş ı beğenmemiştim demekki daha berbatıda varmış böyle yolculukmu olur tv yok müzik yok internet yok daha ne var allah aşkına bu otobüsler sefere cıkmadan bakım yaptırmıyolar mı?
"Teşekkürler" Misafir
Nereden nereye den bilet almak eğlenceli ve güzel
"Teşekkürler" Misafir
Nereden nereye den bilet almak eğlenceli ve güzel