Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Trabzon Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Trabzon Otobüs Firmaları

Trabzon Otobüs Firmaları
En uygun otobüs bileti ile şehre gitmek için biletinizi sitemizden arayabilirsiniz. Size en uygun zamanda gerçekleşecek seferleri görmek için; arama kısmına şehir ve tarih bilgisi girerek bilet ara butonuna tıklamanız yeterli. Karşınıza gelen sonuç ekranında tüm firmaları ve fiyatlarını listelersiniz. Trabzon’a Batı Anadolu’dan yapılan yolculuklarda Karadeniz sahil yolu üzerinden şehre kolay ulaşım sağlanmaktadır. Doğu Anadolu’dan şehre ulaşmak için ise Erzurum ve Erzincan şehirleri üzerinden geçen yollar kullanılmaktadır. Bu seyahatlerde tercih edebileceğiniz 50 civarında firma bulunmaktadır. Bunlar arasında sundukları fiyatları karşılaştırarak veya yolcu yorumlarından yararlanarak seçim yapabilirsiniz. Müşterilerin aldıkları hizmetler için kendi görüşlerini okuyarak firmalar hakkında fikir edinebilirsiniz. Trabzon’a ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğinizde şehirde gezip görebileceğiniz yerler; Akçakale, Atatürk Köşkü, Cevdet Sunay Müzesi, Abdullah Paşa Çeşmesi, Sümela Manastırı ve Trabzon Kalesi olarak sıralanabilir. Sümela Manastırı şehrin en çok ziyaretçi çeken yeridir. Maçka ilçesinde sarp bir kayalık üzerine inşa edilmiş olan manastırda; duvar süslemeleri dikkat çekmektedir. Manastır’dan yemyeşil doğası ile Maçka ilçesinin eşsiz manzarasını da izleyebilirsiniz. Şehirde bulunan en eski yapı olarak Trabzon Kalesi ve kaleyi çevreleyen surlar bilinmektedir. Trabzon’un merkezinde bulunan kale yüksek kayalıkların üzerinde inşa edilmiştir. Karadeniz şehirlerinin tamamında olduğu gibi balık ürünleri şehirde sofraların olmazsa olmazıdır. Şehirde özellikle hamsi balığı ile yapılan birçok yemeği tadabilirsiniz. Bunlar arasında hamsi kuşu, hamsili pilav ve hamsi tava en çok sevilenlerdir. Trabzon biletleriniz ile ilgili işlemlerinizin tamamını mobil uygulamamız üzerinden de yapabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamayı AppStore veya Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Seyahatinizin ardından siz de firma hizmetlerini puanlayabilir ve kendi yorumunuzu paylaşabilirsiniz.
"Çok kötü" Misafir
Çok kötü
"Cok gec konyaya geldik" Misafir
Cok gec konyaya geldik
"Şikayet" Misafir
hayatımda geçirdiğim en berbat yolculuktu. İstediğim yerde ineceğimi söyleyip bırakmadılar. Ankarayı bilmediğim için saatlerce uğraşmak zorunda kaldım. 9 saatlik yolculuğu 12 saatte tamamladık. Şöför beyin saygısız tavırları beni çok rahatsız etti. Otobüsteki herkes şikayetçi. Bu arabaya nerden bindim diye söylendi herkes. Metro beni şaşırttı.
"Sikayetim var" Misafir
Gündüz 11.30 da binip akşam en geç 11 gibi inmek gerekirken kastamonuya gece 1 de indim ,en büyük rahatsızlığın verilen sürede hedeflenen noktaya varilamamasi.
"En Kotu Yolculuktu" Misafir
Hayatimda yaptigim en kotu yolculuktu bir daha asla kullanmayacagim gibi herkesede kotu bahsedecegim.
"Kötü" Misafir
Hayatimda yaptigim en kotu yolculuktu bir daha asla kullanmayacagim gibi herkesede kotu bahsedecegim.
"Kötü" Misafir
Aracıda şoförü de muavin zaten yoktu sıfır hiç beğenmedim.
"Memnuniyet" Misafir
YAPTIĞIM SEYAHATLERDE 1. BEKLENTİM NAMAZ VAKİTLERİNDE OTOBÜSÜN DURMASIDIR. BU SEYAHATTE NAMAZ SAATLERİNE UYGUN MOLA VERİLDİ.TEŞEKKÜR EDİYORUM. DİĞER HİZMETLER DE OLUMLU. İKRAMLARI ARTIRMANIZ GÜZEL OLUR.SEYAHATLE İLGİLİ HASSASİYETİNİZİN DEVAMINI DİLİYORUM.HAYIRLI VE BEREKETLİ YOLCULUKLAR DİLİYORUM
"Yolculuk değerlendirmesi" Misafir
metro firmasının araçlarını yenilemesi gerekiyor tv kanalı yok wifi yok her terminalde durması nedeni ile çok geç varıldı.
"Kanberoğlu Köy Otobüs Firmasıdır" Misafir
Otobüs Bursa dan Erzurum a geliyor.Koltuklarının arkasında televizyonlarından hiçbiri çalışmıyor.Bu yolcular yol boyu yolu mu izleyecek.Ben böyle rezil sorumsuz bir firma görmedim.Ne farkı var köy minibüslerinden ?