Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Trabzon Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Trabzon Otobüs Firmaları

Trabzon Otobüs Firmaları
En uygun otobüs bileti ile şehre gitmek için biletinizi sitemizden arayabilirsiniz. Size en uygun zamanda gerçekleşecek seferleri görmek için; arama kısmına şehir ve tarih bilgisi girerek bilet ara butonuna tıklamanız yeterli. Karşınıza gelen sonuç ekranında tüm firmaları ve fiyatlarını listelersiniz. Trabzon’a Batı Anadolu’dan yapılan yolculuklarda Karadeniz sahil yolu üzerinden şehre kolay ulaşım sağlanmaktadır. Doğu Anadolu’dan şehre ulaşmak için ise Erzurum ve Erzincan şehirleri üzerinden geçen yollar kullanılmaktadır. Bu seyahatlerde tercih edebileceğiniz 50 civarında firma bulunmaktadır. Bunlar arasında sundukları fiyatları karşılaştırarak veya yolcu yorumlarından yararlanarak seçim yapabilirsiniz. Müşterilerin aldıkları hizmetler için kendi görüşlerini okuyarak firmalar hakkında fikir edinebilirsiniz. Trabzon’a ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğinizde şehirde gezip görebileceğiniz yerler; Akçakale, Atatürk Köşkü, Cevdet Sunay Müzesi, Abdullah Paşa Çeşmesi, Sümela Manastırı ve Trabzon Kalesi olarak sıralanabilir. Sümela Manastırı şehrin en çok ziyaretçi çeken yeridir. Maçka ilçesinde sarp bir kayalık üzerine inşa edilmiş olan manastırda; duvar süslemeleri dikkat çekmektedir. Manastır’dan yemyeşil doğası ile Maçka ilçesinin eşsiz manzarasını da izleyebilirsiniz. Şehirde bulunan en eski yapı olarak Trabzon Kalesi ve kaleyi çevreleyen surlar bilinmektedir. Trabzon’un merkezinde bulunan kale yüksek kayalıkların üzerinde inşa edilmiştir. Karadeniz şehirlerinin tamamında olduğu gibi balık ürünleri şehirde sofraların olmazsa olmazıdır. Şehirde özellikle hamsi balığı ile yapılan birçok yemeği tadabilirsiniz. Bunlar arasında hamsi kuşu, hamsili pilav ve hamsi tava en çok sevilenlerdir. Trabzon biletleriniz ile ilgili işlemlerinizin tamamını mobil uygulamamız üzerinden de yapabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamayı AppStore veya Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Seyahatinizin ardından siz de firma hizmetlerini puanlayabilir ve kendi yorumunuzu paylaşabilirsiniz.
"Eski Otobüsler" Misafir
Sizden bilet almak kolay oldu.Sorun metro nun hizmet anlayışında.personel de ıyıydı fakat otobusleri eski ve donanım bakımından yetersız
"Kenberoğlu olduğunuzu sanmıyorum." Misafir
Aracınız dolmuş gibi. Neredeyse mahalle aralarına bile girip yolcu alacaksınız. Her el kaldırana duruyorsunuz. Muavin kardeş yolda indi yerine bakan arkadaş da yol boyu söylendi sağolsun. ikram yok bişey yok. Zaten ikram istemeye korkarsınız karşınızda öyle bir surat var.. Mola yerinden 7 dakika önce hareket etti yolcuyu azarladı bekletti diye. Yolcu geç kalmış bile olsa azarlama hakkı yok.
Yani yine işimiz düşse yine bineriz aracınıza ama sizinle bu kadar yol çekilmiyor bu da bir gerçek.
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN
"Şikayet" Misafir
Sitede otobüs 2+1 görünüyordu.tekli koltuk satın aldım ama otobüse geldigimde normal 2+2 koltuk düzeni vardı.
"Şikayet" Misafir
Merhaba,
Öncelikle bu değerlendirme çok güzel düşünülmüş umarım ilgilenirsinizde.
6 saat yolculuk yaptık ve hiçbirşey ikram edilmedi hani başkası yapsa tamam ama metro ailesine hiç yakıştıramadım.
"Rahat yolculuk" Misafir
Yolculuk rahatti ancak sitede yazan süreden uzun surdu 12/buçuk saat nerdeyse 16 saat oldu
"Cok kotu" Misafir
Berbatttt hayatta binmem bridaha metroya
"İnşallah bir daha yapmam yapmayada mecbur kalmam." Misafir
Uzun süre yolculuk değilde kasabadan köye köyden şehre servis aracı olur ancak.
Ben bir bayan olarak aracınıza bindim.Trabzonda yanıma erkek oturdu.Türkiye şartlarında helede bir trabzonlunun kızının yanına erkek otursa tepkisi ne olurdu acaba????
Bana böyle gideceksiniz yapacak yok diye cevap verdiler.
Babam müşteri hizmetlerini aramış düzeltilecek demişler saatler sonra düzelttiler.
"Sömestr Yolculuğu " Misafir
Otobüsümüz 23 Ocak'ta saat 20:30 yerine 22:00'de hareket etmiştir. İnsanlık hali elbette gecikmeler yaşanabilir, ama yolculara SMS olarak dönülseydi keşke. Gece Ordu-Gülyalı noktasından sonra ise otobüsümüz arızalanmıştır. sabah sekizde ANKARA'da olmamız gerekirken Çorum'a anca gelebildik. Aktarmalı gideceğim için ANKARA'da inip Mersin'e devam edecektim. Aldığım bileti iptal etmek zorunda kaldım. Müşteri memnuniyetini öne çıkarmalısınız ki insanların sizi tercih etmesi için geçerli bir sebebi olmalı
"Bindim binecegime pişman oldum" Misafir
ya bu ne biçim firma ben esadaş ı beğenmemiştim demekki daha berbatıda varmış böyle yolculukmu olur tv yok müzik yok internet yok daha ne var allah aşkına bu otobüsler sefere cıkmadan bakım yaptırmıyolar mı?
"Teşekkürler" Misafir
Nereden nereye den bilet almak eğlenceli ve güzel