Topçam Turizm
 
 

Topçam Turizm

444 00 60
Cumhuriyet Meydanı Belediye Yanı No:1 Tokat
0356 214 11 42 - 214 16 14 - 214 26 14
www.topcam.com.tr

Topçam Turizm, karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe 06 Mayıs 1961 yılından bu yana hizmet vermektedir. Toplam 2 adet otobüs ile seferlerine başlamıştır. Tamamı kendi öz malı olan otobüslerle ve yurt çapında toplam 140 ana terminal ve şubesiyle hizmetlerine devam etmektedir. 1961 İlk Tokat - Ankara seferi, 1967 İstanbul seferi, 1972 İzmir seferi, 1976 Bursa seferi, 1985 Antalya seferi, 1986 Marmaris seferi, 1998 Mersin seferi, 2003 Gaziantep ve Şanlıurfa  seferleri, Bugün; 27 adet şehirler arası otobüs, 44 adet şehir içi servis aracı, 276 rezervasyon ve bilet satış personeli, ve  108 kişilik otobüs personeli bulunmaktadır.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
84Puan
78%
0%
6%
0%
17%
Toplam Yorum Sayısı (18)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" hasan malatya  
"Memnuniyet" onurkaya60   14 ocak akşamı 19.30'da Tokat-İstanbul seferi yapan araçlarından memnun kaldım. Umarım filolarındaki Man Fortuna sayısı daha da artar. Oldukça konforlu bir yolculuk yaşadım. Hatta sabah otobüsten inerken düşürdüğüm kulaklığımı akşam otogar yazıhanesinden teslim aldım. O konuda gösterdikleri hassasiyetten dolayı kendilerini tebrik ederim. Yalnız, İstanbul'daki servis ağını genişletmeleri gerektiğini düşünüyorum.
"Topçam turizm yolcusunu almadan gitti" tiama   14/07/2010 tarihinde manavgattan bilet aldık. aldığımız sırada alanya yı aradılar ve kızılot tan bineceğimizi haber verdiler.bineceğimiz gün biz yine alanyayı arayıp güzergah üzerindeki kızılottan bineceğimizi hatırlattık.otobüse el kaldırdık şoför sellektör yaptı ve durmadı.bekleyin metroya haber verdik birazdan geçecek sizi alacak otobüsünüz bekliycek dediler.otobüs manavgata varmış manavgattan da serik e doğru yola çıkmış. tokatı arayıp şikayet ettik manavgattaki firma sahibi sağolsun gelip bizi aldı ve otobüse yetiştirdi.kabahat alanyada olmasına rağmen.17 yıldır yolcusuyum. diğer kusurlarını görmezden geldim hata yaptım.çünkü bu son olay bizi çok perişan etti.iki kişi turhala iki kişi de aynı gün farklı bir firmayla antepe gittik.yolda dördümüzde hastalandık.ertesi gün işe gidecekken izin al doğru hastaneye.güneş çarpmış hepimizi de.3 saat yolun kenarında otobüs bekledik.hiç gölge yoktu.13:15 te binersiniz dediler 16:20 de zorla binebildik otobüse.bir daha da topçama tövbe...


"Memnun kaldım" onurkaya60   Bir hasta ziyaret nedeniyle İstanbul'dan Tokat'a Topçam'ı kullandım. Oldukça memnun kaldığımdan dönüş biletimi de tereddüt etmeden Topçam'dan aldım. Travego'ları oldukça konforlu ve temiz olmasının yanında personelin hizmeti ve ikramların bolluğu ile artık favorilerim arasına Topçam'ı yazdım.
"Nerede o eski topçam" tokatlı-   mayıs 2009 ayında karım ve 3 yaşındaki oğlumla birlkte alanyadan Tokat'a maalesef topçamla geldim. maalesef diyorum çünkü oğlumu ve beni çok kötü şekilde klima çarptı. Tam bir ay kendimize gelemedik oğlum bronşit oldu halen ilaç kullanıyor, uzun zaman da kullanması gerekecek. Dışarıda hava sıcaklığı 5 dereceyi gösteriyor halen buz gibi klima tepemize üflüyor. arabadaki herkes defalarca ikaz etmemize rağmen şöfer efendilere bir türlü klimayı kapattıramadık. şöforlerin ya firmaya gıcığı var yada çok ateşliler. benim için topçam artık ölmüştür allah rahmet eylesin.
"Merhaba Topçam Turizm" BARAN   İyiki varsın. Seninle gurur duyuyorum.
"Harem" ...........   TOPCAM TURİZM BENİM COK SEVDİGİM OTOBÜS FİRMASI İDİ AMA SİMDİ DEGİL. ÖNCELİKLE RAHMETLİ BASRIS DİZMAN BEYİ SAYGIYLA ANIYORUM. NERDE O ESKİ GÜNLER DİYORUM VE SİKAYETİMİ YAZIYORUM.

HAREMDEKİ SERVİS SOFÖRÜNDEN SİKAYETİM. TOKATTAN GELDİM VE SERVİSLE MAHALLEME GİTMEK İSTEDİM. BENDEN EKSRA ÜCRET ALDI. NEYMİŞ EVİME BIRAKMIS BU KOSKOCA TOPCAMA YAKISMAZ. AYRICA YILLARDIR TANIDIGIM İRFAN BEYDE COK SERT USLUP KULLANIYOR. SANKİ TOPCAMIN MÜDÜRÜ. PARAMLA AZAR İŞİTEMEM KUSURA BAKMAYIN. BUNDAN SONRA TOPCAMI BIRAKMIYCAM AMA HAREMDEN DE BİLET ALMIYCAM. DİREK ESENLERİ ARIYCAM, BİLETİMİ ORDAN ALACAM SAYGILARIMLA...
"Eskişehir " Misafir   eskişehir seferleriniz var mı? günün hangi saatlerinde
"İlk Ve Sondu Benim İcin" Misafir   Arkadaslar ben İstanbuldan Tokata Yolucuk Yaparken Muavinden Su İsdedim Ve Dövermis Gibi Elime tutusturdu Falizlerimi Bakacdan Kendi Ellerimle İndirdim.. Böyle Bist Olmaz...

Sorumsuz Luk İlk Ve Sondu Benim İcinn Benden Size Dost Tavsiyesi Tercih Ederken Cook Önemli..
"" Misafir   Türkiyenin şüphesiz en elit firmalarından birisidir.Olgun ve Erkut abilerimi tebrik ederim çok daha iyi yerlere geleceklerine inanıyorum.