Star Diyarbakır Ankara Otobüs Seferleri

Star Diyarbakır
 
 

Star Diyarbakır Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
312
224 14 10

Star Diyarbakır

444 21 21
 Diyarbakır
0412 234 34 19

“Her koltuk 1 numara”

Star Diyarbakır Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Star Diyarbakır Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Ana yurdu Diyarbakır olan Star Diyarbakır, 2001 yılında, 2001 model O403 Mercedes otobüsler ile genç ve dinamik kadrosuyla hizmet vermeye başladı. Her geçen gün gücüne güç katan Star Diyarbakır, 2004 yılında Setra otobüsler, 2005 yılında Mega Fortuna ve Travego otobüsler ile kendini yenileyip, Diyarbakır’da ilk otomasyon sistemine geçti. Star Diyarbakır, misafirlerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek, kaliteli ve güvenli hizmet sunuyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Star Diyarbakır, bu konuda da beklenmeyeni gerçekleştirmeyi başarıyor. Ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Star Diyarbakır, misafirlerin güvenliğini de unutmuyor ve bu konuda gerekli tüm tedbirleri alarak yola çıkıyor. Star Diyarbakır, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefliyor. Star Diyarbakır’ın otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Star Diyarbakır’ın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Diyarbakır’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Diyarbakır’a Star Diyarbakır otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Star Diyarbakır, otogarlardan da hizmet veriyor. Star Diyarbakır’ın hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Star Diyarbakır, sağladığı internet bağlantısı ile yolcuların cep telefonlarından ya da dizüstü bilgisayarlarından internet erişimi sağlamalarına imkan tanıyor. Geniş ve rahat koltuklarıyla da uzun seyahatlerde, misafirlerinin konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Star Diyarbakır’ın araçlarında bulunan koltuk arkası ekran sistemi ile yolcular seyahatleri boyunca isterlerse uydu kanallarını isterlerse sisteme kayıtlı olan filmleri seyredebiliyorlar. Araçlarda, uygun saatlerde genel televizyon ve video yayını da yapılıyor. Star Diyarbakır’ın bazı araçlarında Digiturk yayını da bulunuyor. Yolcular bu hizmetlerden yararlanırken, başka yolculara rahatsızlık verilmemesi için otobüs içerisinde kişisel kulaklık da bulunuyor. Star Diyarbakır, yolculuk sırasında, yine uygun saatlerde genel radyo ve müzik yayını da yapıyor. Yolcular, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler. Ayrıca yine bazı araçlarda WC’de bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra, kitap okuma alışkanlığı edinmiş misafirlerin, bu zevklerinden mahrum kalmamaları için araçların çoğunda okuma lambası bulunuyor. Star Diyarbakır, yolcuların kişisel cep telefonlarını ve dizüstü bilgisayarlarını seyahatleri boyunca kullanabilmeleri için, bazı araçlarında 220 volt priz de bulunduruyor. Ayrıca, araçların bazıları namaz vakitlerinde durmayı ihmal etmiyor.

Star Diyarbakır, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Star Diyarbakır, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Star Diyarbakır’ın Otobüs Filosu

Travego 15 SHD

Travego 17 SHD

Star Diyarbakır ile Molalar

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan Star Diyarbakır, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Star Diyarbakır’ın tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;Akçapark Tesisi – Gaziantep

Çiftlik Tesisi – Malatya

Aktaş Tesisi – Malatya – Gürün

Türsan Tesisi – Düzce

Başkent Tesisi – Eskişehir Sivrihisar

Yunus Emre Tesisi – Manisa - Kula

Şanal Başkent Tesisi – Şereflikoçhisar

Gazipaşa Tesisi – Gazipaşa

Zirve Tesisi – Mersin-Kumkuyu

Akün Tesisi – Adana Pozantı

Yükseller – Bingöl

Hamsiköy – Trabzon

Buzlupınar – Bitlis

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Star Diyarbakır, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Star Diyarbakır, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Diyarbakır’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Star Diyarbakır otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Star Diyarbakır’ın hizmet verdiği otogarları, Star Diyarbakır’ın telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Star Diyarbakır Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.