Ankara Otobüs Bileti
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Şimşek Seyahat Ankara Otobüs Seferleri

Şimşek Seyahat Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
312
224 02 25 - 224 12 19

Şimşek Seyahat Ankara otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Ankara otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Şimşek Seyahat online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Ankara otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Şimşek Seyahat Ankara şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Şimşek Seyahat otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Şimşek Seyahat otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Şimşek Seyahat firmasının Ankara ve çevresinde 1 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
70Puan
56%
3%
6%
6%
28%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" aysenur   ben aslen ankaralıyım ama mersinde yaşıyorum senede bir kere ankaraya geliyorum ama bilet fiyatlarından şikayetçiyim geçen sene 35 tl geldigim bilet fiyatı bu sene 50 tl bir sene içinde nasıl 15 tl fark oluyor anlamıyorum bununla ilgilenmenizi istiyorum ve saygılarımı sunuyorum
"Görevlileri berbat insanlar" serkan e   firmanın görevlileri ASLA düzgün, anlayışlı, özenli ve dikkatli insanlar değiller. Çok kaba ve müşteriye önem vermeyen insanlar. Köpek gibi azarlıyorlar en ufak şeyde. Şimdiye kadar gördüğüm en kötü 3 firmadan biri. ASLA tavsiye etmiyorum. Bu görevlilerle bu firma hiçbir zaman müşteri memnuniyeti sağlayamaz.
"Yolculuk" halil yılmaz   yeni intro otobüsü çok güzel.kaptanlarıda çok iyi.2 sefer ankaraya gittim.çok rahat.
"Güvenli rahat yolculuk" emrah sazak   şoforüyle, otobüs kaliteleriyle, ilgileriyle
ankara silifke hattında en iyi ulaşım firması