Gaziantep Otobüs Bileti
Gaziantep Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Seç Turizm Gaziantep Otobüs Seferleri

Seç Turizm Gaziantep Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Başkarakol
342
338 21 21
Buhara
342
215 33 33
Otogar
342
328 94 94
Şehreküstü
342
227 12 12
Binevler
342
339 88 22
Karataş
342
371 45 45
Suburcu
342
231 22 22
Emek
342
321 93 93

Seç Turizm Gaziantep otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Gaziantep otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Seç Turizm Gaziantep online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Seç Turizm Gaziantep otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Seç Turizm firmasının 8 Gaziantep şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Seç Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Gaziantep otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Seç Turizm firmasının Gaziantep otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Seç Turizm firmasının Gaziantep ve çevresinde 8 şubesi bulunmaktadır.

 

Seç Turizm Gaziantep Otobüs Seferleri
100 üzerinden
78Puan
51%
26%
4%
5%
14%
Toplam Yorum Sayısı (10)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

personeller, müşterilere lanet gibi davranmasın. mümkün olduğunca insanlarla ve insan gibi çalışın
"GÜRÜLTÜ VE AYAKKABI ÇIKARMA" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

YILLARDIR , GENELDE SEÇ FİRMASI İLE SEYAHAT EDERİZ, ANTEP'E GİDİŞ VE GELİŞLERDE; ÇAĞIN DEĞİŞİKLİKLERİNE AYAK UYDURMASI GEREKEN FİRMA AKSİNE YOLCU PROFİLİNE AYAK UYDURMAKTADIR. TERMİNALLERDEN GEÇ ÇIKMA YOLCUYU BEKLEME , OTOBÜSTE YOLCUYU UYARMAMA GİBİ ZAAFLARIN YANINDA OTOBÜSLERDE İÇ BAGAJLARI ADETA KENDİLERİNE TAHSİS ETMİŞLER. OTOBÜSE AİT İKRAM MALZEMELERİ VE PERSONELE AİT ÖZEL EŞYALAR. KOLTUK ALTLARINDA SU KOLİLERİ GİBİ. OTOBÜS İÇİNDE YÜKSEK SESLE UZUN TELEFON GÖRÜŞMELERİ YAPILIYOR YAPANI UYARMAMA VE TAVİZ VERMELER YAŞANIYOR DOLAYISİYLE YOLCULAR ARASI TARTIŞMALAR YAŞANIYOR. TELEVİZYONEKRANLARI KİMİSİ SOKETLERİ BOZUK, Kİ,Mİ,SİNDE KULAKLIK YOK. YANİ SEÇ'E VE GAZİANTEP'E VE GAZİANTEP'E GİDEN YOLCULARA YAZIK OLUYOR. UMARIM BU UYARIM YADA ELEŞTİRİLERİM KAALE ALINIR.
"Sec turizm" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Seç turizm in muavinlerini daha iyi eğitmesi lazım herkese eşit davranamiyorlar.
"şikayet" compaq27   1 otobüste hasta varsa tuvaleti gelmişse
sorunu?:otobüste tuvalet olmalı ama seçlerde yok
ben turizmde var çünkü ben turizim güzel bi otobüs herşeyi var
şeçinse hiç bişeyi yok
"Teşekkür" önder KILLI   11/01/2009 saat:17/30 uşak/gaziantep seferi olan arabanız ile 31/32nolu koltukta eşim ile neoplan ctılaner marka aracınızla yolculuk yaptık ve gerçekten ilgi alaka yolcu memnuniyeti hatsafhada olduğunu gördüm nebiliyim gece saatlerinde olmasına rağmen bile rahat uyku bile uyuyabildik tabiki o iş kaptanınızın işiydi ne hatalı sollama yaptı nede yolcuları rahatsız edecek bir şekilde araç kullandı yani seç turizime ve çalışan arkadaşlarına çok teşekkür ederim haa? g.antep dev.hast.sinde çalışan bir yakınım var o yüzden seyehatlarımızın 100%99 unu değil 100%100'ünü sizlerle gerçekleştirmeyi planlıyoruz ayrıca o seferdeki araç personeline çok teşekkür ederim allah kaza bela vermesin inşallah kazasız belasız güler yüzlü bol kazançlı günler dilerim (şuan g.antepteyim nasip olursa perşembeye dönmeyi düşünüyorum) ALLAH'A EMANET OLUN...