Ankara Otobüs Bileti
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Seç Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Seç Turizm Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Kızılay
312
417 19 43
312
484 84 88
Aşti
312
224 02 27

Seç Turizm Ankara otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Ankara otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Seç Turizm Ankara online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Seç Turizm Ankara otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Seç Turizm firmasının 3 Ankara şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Seç Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Seç Turizm firmasının Ankara otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Seç Turizm firmasının Ankara ve çevresinde 3 şubesi bulunmaktadır.

 

Seç Turizm Ankara Otobüs Seferleri
100 üzerinden
80Puan
51%
27%
4%
5%
13%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şiakayet" Misafir   Berbat bir yolculuktu ve acayip disiplinsizdi.muavinlerin yolculari azarlamaya varan usluplari rahatsız ediciydi..bi daha asla sec e binmicem
"Kotu bır yolculuktu" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Ikinci defa aynı şeyle karşılaştım. Biletsiz cocuk taşıyorlar.kucakta belli bir süre sonra çocuklar huzursuzluk yaratıyor. Sabaha kadar aglama sesinden yolculugum berbat geçti.
"" mihriban y   iyi firma
"çalışmak istyorumm " ismail durman   bendee otubuüs şirketinde çalışmak istiyorum. mavin olurr çantacı olur ferk etmezzz önceden deneyimim yokk öncenden bizim otobüs vardıı .köye gidip gelirken bi bi servis yapardımm. o sadece ama yaparımm diye düşünüyorum kendime güveniyorumm haberiniz bekliyorumm