Seç Turizm Online Otobüs Bileti
Seç Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Seç Turizm Otobüs Seferleri

Seç Turizm

Seç Turizm

444 44 27
 Gaziantep
0342 328 94 94 - 328 95 95 - 328 97 00

“Sevdiklerinize ulaşmak için doğru Seç’im”

Seç Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Seç Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Yolcu taşımacılığı sektöründe, profesyonel ekibi ve hizmet kalitesiyle dikkat çeken Seç Turizm, uluslararası normlara ve standartlara uygun, yolculusu ve çalışanlarına mal olmuş, yenilikçi ve temel değerlere saygılı bir anlayışla hizmet veriyor. Türkiye’de şehirlerarası yolcu taşımacığı sektöründe lokomotif olma görevini sürdüren Seç Turizm, en çok tercih edilen, güvenilir, değerlerini koruyarak nice kuşaklara hizmete devam eden lider firmalar arasındaki yerini korumaya özen gösteriyor. Seç Turizm, yaygın denetim ekipleri aracılığıyla, uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için türlü önlemleri almaya, teknolojik gelişmeleri takip etmeye ve yolcularının değişken beklentilerini karşılamak için var gücüyle çalışıyor. Hizmetlerini yalnızca taşımacılık işiyle sınırlandırmayan Seç Turizm, üzerlerine düşen sorumluluğun bilinciyle, sosyal yaşama değer katmak amacıyla, çeşitli organizasyonlar da gerçekleştiriyor. Seç Turizm’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Seç Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Gaziantep’ten Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Gaziantep’e Seç Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Seç Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Seç Turizm’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Seç Turizm, sağladığı internet bağlantısı ile yolcuların cep telefonlarından ya da dizüstü bilgisayarlarından internet erişimi sağlamalarına imkan tanıyor. Geniş ve rahat koltuklarıyla da uzun seyahatlerde, misafirlerinin konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Seç Turizm’in araçlarında bulunan koltuk arkası ekran sistemi ile yolcular seyahatleri boyunca isterlerse uydu kanallarını isterlerse sisteme kayıtlı olan filmleri seyredebiliyorlar. Ayrıca bazı araçlarda WC’de bulunuyor. Araçlarda, uygun saatlerde genel televizyon ve video yayını da yapılıyor. Seç Turizm’in bazı araçlarında Digiturk yayını da bulunuyor. Yolcular bu hizmetlerden yararlanırken, başka yolculara rahatsızlık verilmemesi için otobüs içerisinde kişisel kulaklık da bulunuyor. Seç Turizm, yolculuk sırasında, yine uygun saatlerde genel radyo ve müzik yayını da yapıyor. Yolcular, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler. Ayrıca yine bazı araçlarda özel Lig Tv yayını da yapılıyor.

Seç Turizm, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Seç Turizm, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Seç Turizm’in Otobüs Filosu

•    Neoplan Cityliner

•    Tourliner

•    Neoplan Starliner

Seç Turizm ile Molalar

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan Seç Turizm, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Seç Turizm’in tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

•    Değerli Tesisleri – Kula

•    Şapcı Tesisleri – Akşehir

•    Kaplan Tesisleri – Gazipaşa

•    İsmailoğlu Tesisleri – Hendek

•    Orhan Ağaçlı Tesisleri – Aksaray

•    Demireller Tesisleri – Konya Ereğli

•    Orhan Ağaçlı Tesisleri – Sivrihisar

•    Nasreddin Hoca Tesisleri – Sivrihisar

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Seç Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Seç Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Gaziantep’in tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Seç Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Seç Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Seç Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Seç Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.100 üzerinden
80Puan
51%
27%
4%
5%
13%
Toplam Yorum Sayısı (126)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzel " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Herşey güzel arkadaşlar memnun kalacaksınız teşekürler sec tur
"Tv iyi değildi" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

4 kanal vardı. Filmler de kaliteli değildi
"Servis Sorunu" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

hersey iyiydi sadece şehir içi servis kotuydu.1. servis doluydu binemedik 2. servisi cok bekledik ve sorduğumuzda sec turizm görevlilerine net yanıt alamadık.
"SEÇ TURİZM,,eski SEÇ TURİZM değil,,,:((" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

On gün içinde iki kez bindiğim SEÇ Turizm arabaları,,hizmet,,konfor kalitesi ne yazik ki aynı değil,,nerdeeee o eski SEÇler,,??
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

personeller, müşterilere lanet gibi davranmasın. mümkün olduğunca insanlarla ve insan gibi çalışın
"Mukemmel" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Tavsiye ederim..
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

araç otogardan 7 de hareket etmesine rağmen 9 da hala istanbuldaydı. yeni Anadolu otogarı açılmış ama şoför adresi bilmediği için İstanbul içinde dolaştık. sabah 9 da Gaziantep te olmamız gerekirken 10,30 da vardık. çok kötü bir yolculuktu. bir daha seç turizm e binmem.
"Seçilen filmler ve tv kanalları" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bursa-Aksaray yolculuğu sırasında Seç turizm (o seferdeki otobüsü) için seçilen tv kanalları ve sinema filmleri yeterli değildi.TV.Kanallarından sadece eğlence yayınlarında belirginleşmiş kanallar tercih edilmiş,
Filmlerde ise ortalama Türk insanının benimsemeyeceği konuları işleyen sinema filmleri tercih edilmiş.Örneğin "Döngel Kâr hanesi", "Yaşamın kıyısında" ikisini de daha başından bırakmak zorunda kaldım.Aklıma Türk milleti tamamen cinsellik düşkünü bir millet mi sorusu aklıma geldi.İnsani konulara bir şey demeyeceğiz lakin genelev çalışanlarının maceralarını komedi diye seyrettirmek pek etik bir davranış değil.Hem otobüs yolcuları tamamen erkeklerden mi oluşmalı?Ailemizle yolculuk yapamayacak mıyız?
Ben beklerdim ki,eğitici ve mesaj verici sinema filmleri tercih edilsin.örneğin,Nuri Bilge ceylan'ın,Semih kaplanoğlunun,derviş Zaimoğlunun filmleri tercih edilebilir.Dikkat edin ben dini filmler önermiyorum.sadece adam gibi yönetmenlerin filmlerini tavsiye diyorum.
"Memnuniyet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

siteniz çalişma şeklini cokbeğendim hatırlatma amaçlı atılan mesajlar özelliklede arac vardığı zaman ki hava durumunu söylemenizi
"Memnuniyetsizlik" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

konya seydisehir gunaydin tesislerinde 30 dk mola dedi 40 dk bekledi muavin nazik ve yardimsever degil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki yorumlar >