Şanal Kırşehir Seyahat İzmir Otobüs Seferleri

Şanal Kırşehir Seyahat
 
 

En Popüler Şanal Kırşehir Seyahat Seferleri

Şanal Kırşehir Seyahat İzmir Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Ata
232
277 82 02
Teleferik
232
279 22 82
Park
232
342 81 61
232
453 70 53
Heykel
232
442 54 55
Bozyaka
232
256 83 06 - 271 98 97
Gümüşpala
232
372 60 21
Özkanlar
232
373 47 78
Üçkuyular
232
248 12 96
Üçyol
232
228 94 92 - 228 25 40
232
425 67 54 - 483 33 89
232
369 97 97
232
238 12 81

En Popüler Şanal Kırşehir Seyahat Seferleri

Şanal Kırşehir Seyahat

444 40 40
Kırşehir Otogarı Kırşehir
0386 252 65 10 - 252 65 11

Alın Terinin Yatırıma Dönüştüğü Firma 

Şanal Kırşehir Seyahat

 

Şanal ailesinin üçüncü kuşak fertleri tarafından yönetilen Şanal Kırşehir Seyahat, alın terinin yatırımla buluştuğu, emek ve çağdaş teknolojinin geleneksel ve modern prensiplerini tek bir kotada eriterek hizmette kaliteyi temsil eden bir otobüs firmasıdır.

Aile kültüründeki birbirine bağlı ve uzlaşmacı karakteri, çalışan, yolcu ve şirket arasında da taşıyan Şanal Kırşehir Seyahat yolcusunun güvenliği ve huzuru için çalışır. 

Kurucusu Ömer Şanal’ın zorlu yaşamına ait hayat prensiplerinin birçoğunu kurumsal olarak da benimsemiş olan firma, 1968 yılından bu yana yolcu taşımacılığı konusunda bölgesine hizmet vermektedir.

Kurumsal olarak, büyümede risk alabilen ancak borçlu kalmayı sevmeyen, borcunu zamanında ödeyen, emeğe ve çalışanlarına saygılı, haksız kazanç ve rekabet konusunda duyarlı, yenilikçi ve dinamik yapısıyla gelişen Şanal Kırşehir Seyahat, sektörün ihtiyaçlarını karşılayarak otobüslerindeki çağdaş imkanları yolcusunun hizmetine sunmaktadır.

Filosundaki, Neoplan City Liner, Travego 15 SHD, Temsa Daimond gibi araçlarla Kırşehir yolcusunu bölgenin dört bir yanına dünya standartlarında taşımaktadır.

Şanal Kırşehir Seyahat uluslar arası bagaj taşıma yönetmeliğine göre, araç içinde canlı hayvan taşımaz, ancak veteriner tarafından uyutulmuş hayvanlar, sorumluluk evcil hayvan sahiplerinin olmak koşuluyla, özel kafeslerde ve özel bölmelerde taşınabilir. 

Bisikleti olan yolcuların biletlerini alırken uyarmaları halinde, ön tekerlekler çıkartılarak diğer bagajlara zarar vermeyecek şekilde taşınır. Her bagaj, sadece iki bisiklet kabul eder ve firma bisiklette oluşabilecek zararlardan sorumluk kabul etmez.

Şanal Kırşehir Seyahat yenilikçi ve özverili hizmetleriyle yolcusuna verdiği değeri standart hizmet kalitesi şeklinde yaşamanız için tek bir otobüs biletiyle sizi dünya çapında geçerliliği olan seçeneklerle tanıştırıyor. Deneyimli ve eğitimli hizmet personelinin sunduğu ikramları, çağdaş mola merkezleri, son model teknolojik otobüsleriyle yolculuğunuz keyif haline gelirken, Şanal Kırşehir Seyahat sevdiklerinize kavuşmanızın mutluluğunu sizinle paylaşır.

İlk Seyahatiniz Yine Bir Şanal Kırşehir Otobüs Biletini İşaret Eder

Son model otobüslerindeki klima teknolojisi araç içinde soluduğunuz havayı bütün alerjen, toz ve parçacıklardan arındırır. Sistematik olarak temizlenen araç içi atmosferin taze ve dinamik havası yolculuğunuz boyunca daha az yorulmanızı ve seyahatinizin ferah geçmesini sağlar. 

Geniş aralıklı ergonomik koltuklar, alışageldiğiniz teknolojik imkanlar ve eğlencelik atıştırmalıkların olduğu kaliteli ikramlar, televizyon yayını, film ve müzik seçenekleriyle birleştiğinde ev rahatlığındaki yolculuğunuz, yeni seyahat planınıza yine bir Şanal Kırşehir Seyahat otobüs biletini  işaret eder. Yolculuk yapmaya hazırlanırken gideceğiniz güzergaha bir Şanal Kırşehir otobüs bileti ayırtmayı seyahat planınızın ilk maddesi olarak sıralamayı unutmayın.

Genç ve yenilikçi kadrosu, modern araçlardan oluşan çağdaş filosu ve hizmet standardındaki uluslararası anlayış ile sürekli büyümeyi hedef alan Şanal Kırşehir Seyahat, bölge yolcusunu global zevklerle buluşturup seyahatte dünya markası olmayı amaçlamaktadır. Güvenli ve huzurlu bir seyahat için seçtiğiniz İç Anadolu’muzun bu özverili otobüs firmasını keşfetmenin ayrıcalığını alışkanlığınız haline getireceksiniz. 


“Kuşaktan kuşağa kalite”

Kırşehir Şanal Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Kırşehir Şanal Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Kırşehir’den Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleyen Kırşehir Şanal, 1968 yılında kuruldu. Kırk yılı aşkın süredir kuşaktan kuşağa aktardıkları kalite çizgisini hiç bozmayan Kırşehir Şanal, bu anlayışı devam ettirerek, ulaşım sektöründe uzun yıllar daha hizmet vermeyi hedefliyor. Kırşehir Şanal otobüs bileti satın alarak Kırşehir’den Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Burdur, Düzce, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kırıkkale, Konya, Sakarya, Uşak ve Yozgat gibi daha pek çok ilimize güvenle ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ve bunun gibi illerimizden Kırşehir’e, Kırşehir Şanal’ın benzersiz konforuyla ulaşabilmeniz de mümkün.

Kırşehir Şanal’ın Otobüs Filosu

Temsa Daimond

CITYLİNER

Travego 15 SHD

Travego 17 SHD

Setra S416 HDH

Fortuna Mega Man

Kırşehir Şanal’ın Otobüste Sunduğu Hizmetler

İnternet

Rahat Koltuk

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Müzik Yayını (Koltuk)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Koltuk Ekranı (10 inç)

WC

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

Digiturk

220 Volt Priz

Namaz Vakitlerinde Durur

Kırşehir Şanal’ın hizmet verdiği otogarları, Kırşehir Şanal’ın telefon numarasını ve ucuz otobüs bileti sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kırşehir Şanal Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 


 

 

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
72Puan
50%
10%
10%
8%
23%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Allah kimseyi bu firmanın eline düşürmesin!!!" yagmur1225   hangi birini anlatsam bilmiyorum o kadar muzdarip oldum ki... bir keresinde kırıkkaleye sabah 8:30 için bilet aldım akşamdan. sabah kalktım ara tara bilet yok. neyse yazıhaneye gittim dedimki dün akşam sizden aldığım bileti kaybettim, bilgisayarda kayıtlıyımdır herhalde. adam baktı ve sizin koltuk boş gözüküyor dedi. adama dedimki akşam bilete baktığımda adınız bile yazıyordu düzenleyen: zafer bilmem ne diye. adam evet benim adım zafer ama sizin adınız burda yok bilet milet almamışsınız dedi. çok acil gitmek zorunda olduğum için tekrardan bilet almak zorunda kaldım. bende 15-20 liranın peşinde değilim ama kesinlikle helal etmiyorum.birkeresinde de uyuyup kalmışım gözümü bir açtım aksaraydayım.saatler sonra dönebildim kırşehire. daha hangi birini anlatayım... sırf bu firmayla yolculuk yapmak zorunda kaldığım için borçlanarak araba aldım. allaha şükür birkaç aydır rahat rahat yolculuk yapıyorum...
"BİR DAHA ASLA SEYAHAT ETMEYECEĞİM " murat HAN   ŞANALKIRŞEHİR firmasının hem ankara AŞTi'dekihem de kırıkkaledeki yazıhane çalışanları son derece kaba ve hiç hoş olmayan tavır ve tutumlarda bulundurlar. neredeyse döveceklerdi. Bağıra bağıra konuşmalar, agresif tavırlar. hiçbir firmada görmedim şimdiye kadar.
(Olay: Yanlış bilet kesilti çalışan aştide, iade edip paramızı almak istedik, istemez olsaydık....)
"ŞANAL MI TÖVBE" melek40   15 saat sürecek yolculukta yanıma erkek yolcu verdiler muavine söyledim 30 lira verdin diye bizi satınmı aldın biz herkesin keyfine göre davranmayız in aşağı beğenmeysen dedi bilmiyorum böyle konuşma cesaretini oona kim verdi Allah onun anasını bacısını aynı duruma düşürsün lanet olsun
"şikayet" arda yılmaz   öncelikle iyi çalışmalar
izmir ternimal 03.01.2009 saat. 21:00 arabasına kırkkaleye bilet aldım. bana kırıkkale 35 ytl dediler fakat hacıbektaşı sorduğumda onun da bilet fiyatı 35 dediler. ben kendilerine sordum bana gelen cvp ta fiyatı aynı değişmio abi diyerek bileti kesti. benimde acelem vardı üsteleyemedim fakat 04.01.2009 tarihinde tekrardan bilet almak için aradıgımda bana kırıkkale 30 ytl hacıbektas 35 ytl dediler. şuanda belirteyim ki ben 5 liranın peşinde değilim ama ben yılda 2 veya 3 kez hacıbektas 4 kes de kırıkkaleye giden veya yollayan bir müşterinizim. bunun ne demek olduğunu bana açıklamanızı istiyorum. aksi taktirde turizim şirketimi değiştiricem ve de yazılı olarak şikayetimi belirticem. ben bu kadar zamandır acentanızla yolculuk yapıyorum yaptırıyorum simdiye kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım. 5 TL feda olsun ama feda olması icinde karşı tarafın ilgisi gerekiyor... bu msj kimlere ulaşır bilmiyorum ama baska mail adresine yolluyamadım zaten e posta adreside yok sitelerde bi tane var oda hata verio