Şanal Kırşehir Seyahat Online Otobüs Bileti
Şanal Kırşehir Seyahat Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Şanal Kırşehir Seyahat Otobüs Seferleri

Şanal Kırşehir Seyahat

Şanal Kırşehir Seyahat

444 40 40
Kırşehir Otogarı Kırşehir
0386 252 65 10 - 252 65 11

Alın Terinin Yatırıma Dönüştüğü Firma 

Şanal Kırşehir Seyahat

 

Şanal ailesinin üçüncü kuşak fertleri tarafından yönetilen Şanal Kırşehir Seyahat, alın terinin yatırımla buluştuğu, emek ve çağdaş teknolojinin geleneksel ve modern prensiplerini tek bir kotada eriterek hizmette kaliteyi temsil eden bir otobüs firmasıdır.

Aile kültüründeki birbirine bağlı ve uzlaşmacı karakteri, çalışan, yolcu ve şirket arasında da taşıyan Şanal Kırşehir Seyahat yolcusunun güvenliği ve huzuru için çalışır. 

Kurucusu Ömer Şanal’ın zorlu yaşamına ait hayat prensiplerinin birçoğunu kurumsal olarak da benimsemiş olan firma, 1968 yılından bu yana yolcu taşımacılığı konusunda bölgesine hizmet vermektedir.

Kurumsal olarak, büyümede risk alabilen ancak borçlu kalmayı sevmeyen, borcunu zamanında ödeyen, emeğe ve çalışanlarına saygılı, haksız kazanç ve rekabet konusunda duyarlı, yenilikçi ve dinamik yapısıyla gelişen Şanal Kırşehir Seyahat, sektörün ihtiyaçlarını karşılayarak otobüslerindeki çağdaş imkanları yolcusunun hizmetine sunmaktadır.

Filosundaki, Neoplan City Liner, Travego 15 SHD, Temsa Daimond gibi araçlarla Kırşehir yolcusunu bölgenin dört bir yanına dünya standartlarında taşımaktadır.

Şanal Kırşehir Seyahat uluslar arası bagaj taşıma yönetmeliğine göre, araç içinde canlı hayvan taşımaz, ancak veteriner tarafından uyutulmuş hayvanlar, sorumluluk evcil hayvan sahiplerinin olmak koşuluyla, özel kafeslerde ve özel bölmelerde taşınabilir. 

Bisikleti olan yolcuların biletlerini alırken uyarmaları halinde, ön tekerlekler çıkartılarak diğer bagajlara zarar vermeyecek şekilde taşınır. Her bagaj, sadece iki bisiklet kabul eder ve firma bisiklette oluşabilecek zararlardan sorumluk kabul etmez.

Şanal Kırşehir Seyahat yenilikçi ve özverili hizmetleriyle yolcusuna verdiği değeri standart hizmet kalitesi şeklinde yaşamanız için tek bir otobüs biletiyle sizi dünya çapında geçerliliği olan seçeneklerle tanıştırıyor. Deneyimli ve eğitimli hizmet personelinin sunduğu ikramları, çağdaş mola merkezleri, son model teknolojik otobüsleriyle yolculuğunuz keyif haline gelirken, Şanal Kırşehir Seyahat sevdiklerinize kavuşmanızın mutluluğunu sizinle paylaşır.

İlk Seyahatiniz Yine Bir Şanal Kırşehir Otobüs Biletini İşaret Eder

Son model otobüslerindeki klima teknolojisi araç içinde soluduğunuz havayı bütün alerjen, toz ve parçacıklardan arındırır. Sistematik olarak temizlenen araç içi atmosferin taze ve dinamik havası yolculuğunuz boyunca daha az yorulmanızı ve seyahatinizin ferah geçmesini sağlar. 

Geniş aralıklı ergonomik koltuklar, alışageldiğiniz teknolojik imkanlar ve eğlencelik atıştırmalıkların olduğu kaliteli ikramlar, televizyon yayını, film ve müzik seçenekleriyle birleştiğinde ev rahatlığındaki yolculuğunuz, yeni seyahat planınıza yine bir Şanal Kırşehir Seyahat otobüs biletini  işaret eder. Yolculuk yapmaya hazırlanırken gideceğiniz güzergaha bir Şanal Kırşehir otobüs bileti ayırtmayı seyahat planınızın ilk maddesi olarak sıralamayı unutmayın.

Genç ve yenilikçi kadrosu, modern araçlardan oluşan çağdaş filosu ve hizmet standardındaki uluslararası anlayış ile sürekli büyümeyi hedef alan Şanal Kırşehir Seyahat, bölge yolcusunu global zevklerle buluşturup seyahatte dünya markası olmayı amaçlamaktadır. Güvenli ve huzurlu bir seyahat için seçtiğiniz İç Anadolu’muzun bu özverili otobüs firmasını keşfetmenin ayrıcalığını alışkanlığınız haline getireceksiniz. 


“Kuşaktan kuşağa kalite”

Kırşehir Şanal Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Kırşehir Şanal Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Kırşehir’den Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleyen Kırşehir Şanal, 1968 yılında kuruldu. Kırk yılı aşkın süredir kuşaktan kuşağa aktardıkları kalite çizgisini hiç bozmayan Kırşehir Şanal, bu anlayışı devam ettirerek, ulaşım sektöründe uzun yıllar daha hizmet vermeyi hedefliyor. Kırşehir Şanal otobüs bileti satın alarak Kırşehir’den Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Burdur, Düzce, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kırıkkale, Konya, Sakarya, Uşak ve Yozgat gibi daha pek çok ilimize güvenle ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ve bunun gibi illerimizden Kırşehir’e, Kırşehir Şanal’ın benzersiz konforuyla ulaşabilmeniz de mümkün.

Kırşehir Şanal’ın Otobüs Filosu

Temsa Daimond

CITYLİNER

Travego 15 SHD

Travego 17 SHD

Setra S416 HDH

Fortuna Mega Man

Kırşehir Şanal’ın Otobüste Sunduğu Hizmetler

İnternet

Rahat Koltuk

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Müzik Yayını (Koltuk)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Koltuk Ekranı (10 inç)

WC

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

Digiturk

220 Volt Priz

Namaz Vakitlerinde Durur

Kırşehir Şanal’ın hizmet verdiği otogarları, Kırşehir Şanal’ın telefon numarasını ve ucuz otobüs bileti sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kırşehir Şanal Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 


 

 

 

100 üzerinden
70Puan
50%
8%
10%
11%
21%
Toplam Yorum Sayısı (78)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kalite Yönetim Sistemlerini Uygulayın" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Yolculuktan memnun kalıp kalmadığımı öğrenmek için aradılar yalnız daha kaliteli hizmet vermek ve memnuniyeti artırmak için temizliğe konforà dikkat edilmesi gerekir. Araçlar eski olsa bile iç dizayn yenileyebilirler. Bu müşteri memnuniyetini sağlar.
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

araç aşırı derecede yolcu almak için durdu
"YOLDA KALDIK" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Yolda kaldık, elektrik arızası nedeniyle 4 saat gecikmeli vardık... Sabaha karşı 4 te bir dağın tepesinde elektrikçi aradık, tamamen plansız yapılan bir sefer ve taşımacılık...
"" Misafir   hayatımda bukadar külüstür bir otobüs görmedim hatta yolda dökülecek diye korktum.berbattı.
"NAMAZ VAKİTLERİ VE OTOBÜSTE HAVALANDIRMA???????" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

GELİRKEN PROBLEM YAŞAMADIK KIRŞEHİR'DEN İZMİR'E; YALNIZ GİDERKEN ŞOK OLDUK NE SICAK AYARI NEDE SOĞUK AYARINI ARKADAŞLAR YAPA BİLDİ..O KADAR ISRARLA KAPTANA SÖYLENMESİNE RAĞMEN CİDDİYE DAHİ ALMADI...HELE BİRDE BAYANLARDAN SABAH NAMAZI İÇİN MÜMKÜNSE MOLA YERİNİ AYARLARMISIN DENDİĞİNDE ÇİRKİN VEDEKABACA NAMAZ KİŞİSEL SORUNUNUZDUR ŞİRKETİMİZLE İLGİSİ YOKTUR DİYEREK ALAY EDERGİBİ CEVAP VERDİ... HATA BAŞKALARIDA AYNI SORUNLA SORDUĞUNDA ONLARADA AYNI CEVABI VERDİ....SAYGILARIMLA LÜTFEN BU ELEŞTİRİYİ ÖDÜL OLARAK KABUL EDİN....
"12.9.2014 12.30 Kırşehir/Şanal Firması,ANK.Kırıkkale seferi." Misafir   12.9.2014 13.30 Kırşehir/Şanal Firması Ankara-Kırıkkale seferindeki yolculuğum; sürenin 1.5. saat sürmesi dışında, iyi idi.

AŞTİ'de zaman kaybetmemek düşüncesiyle aynı gün 12.30 seferi için, internetten 15 tl'ye aldığım biletin, terminalden 10 tl.ya verilmesindeki MANTIK'ı çözebilmiş. değilim. (Diğer firmalarda tam tersi bir uygulama varken....Üstelik sayfada hiç bir hatırlatıcı not yoktu.) Sözkonusu sefere yetişemedim. benden yeniden tam ücret alındı. Buradaki MANTIK'ıda anlayabilmiş değilim. Satış elemanına da belirttiğim gibi bu Firmayla tekrar seyahat etmeyeceğim. Ankara'dan Kırıkkaleye 10 tl yerine 25 tl'ye gidebildim.
"ÇOK ZOR BİR YOLCULUK OLDU" Misafir   10 DAKİKA GECİKMEKLE BİLETİM YANDI İNTERNETTEN ALDIGIMDAN 1:30 ÖNCE İPTAL EDEMEDİM BELKİ 20-30 DEFA ARADIM HİÇ KİMSE BU KONUDA BANA YARDIMCI OLMADI.AYNI FİRMAYLA AYNI GÜN BİR SONRAKİ SEFERE YOLCULUK YAPTIM ARABA 15 DK PERONDA AYRILMADI OLAN 40TL ÜCRETTİM YANDI HELAL ETMİYORUM BUNU YETKİLELEREDE İLETTİM.BİR DAHA BU FİRMAYA BİNMEYECEĞİM VE HERKESEDE ANLATACAGIM BU OLAYI
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Genel olarak iyi bir yolculuktu
"Yolcudaki ve muavindeki terbisizlikler" melek aktoprak   rabbim birdaha şanal seyahatin eline kesinlikle düşürmesin bukadar saygısız muavin görmedim ben kendi insanın memleketim diye savunurum durum.Ama tövbe bu satten sonra diger firmaları tercih etcem gerçi sizin için bu problem degil bende bi işletmeciyim unutmayın ki kul hakkı var. Bunun yükü agır vermesini bilen RABBİM almasınıda bilir!
"06.10.2012 Şanal turizmden 17 kişi nefret etti!!" Nurg   Biletleri almadan önce bize hacıbektaşa kadar götüreceklerine söz verdiler sabahın köründe soğuk bir havada ayazda kırşehir garında bıraktılar üstelik alay ederek biz buraya kadar getiririz bundan sonrasına karışmayız dediler daha sonra bizi başka bir otobüse aktarıp bizi hacıbektaşa getirip türbe yerine otogara götürdüler yaşlımız olduğu halde bizi indirip servisimiz yok yürüyeceksiniz dediler yürüyerek türbeye geldiğimizde bizi getiren otobüs otobüste kalan iki kişiyi türbeye kadar getirdi bir daha şanal kırşehir turizmi kullanmayacağımıza 17 kişi söz verdik sizlerede kullanmamanızı öneririz

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >