Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Samsun Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak Samsun için en uygun fiyatları görebilirsiniz. Şehre seyahat edebileceğiniz 60’dan fazla firmanın sizin planladığınız tarihe denk düşen seferlerini ve fiyatlarını bir arada sitemizde bulabilirsiniz. Böylece karar vermek için kolaylıkla karşılaştırma yapabilir ve seçiminizi tamamlarsınız. Bundan sonra biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun’a her şehirden kara yolu ile ulaşım sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır. Samsun Kurtuluş savaşı’nın başladığı şehir olarak ülke tarihinde önemli bir konuma sahiptir. Şehirde savaş dönemine ve Atatürk’e ait eşyaların, belgelerin sergilendiği bir çok müze de bulunmaktadır. Ayrıca yeşil doğası ve tüm güzellikleri ile de ziyaretçilerini ağırlamaktadır. En ucuz otobüs biletleri ile şehre yolculuk ettiğinizde gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün. Amazon Köyü, Bandırma Gemi Müzesi, Gazi Müzesi, Ladik Akdağ Turizm Merkezi ve Havza Kaplıcaları. Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere silah arkadaşları ile birlikte İstanbul’dan Samsun’a doğru yola çıktığı Bandırma Vapuru; birebir şekilde yeniden inşa edilmiş hali ile Samsun limanında ziyarete açılmıştır. Müze olarak tasarlanan gemide; Balmumu heykeller ve döneme ait eşyalar sergilenmektedir. Anaerkil bir topluluk olarak bilinen Amazonların yaşadığı yer bir müzeye dönüştürülmüş ve ziyarete açılmıştır. İlkadım Batıpark olarak adlandırılan bölgede ziyaret edebileceğiniz Amazon Köyü’nde o döneme ilişkin güncel yaşamın canlandırıldığı odaları görebilirsiniz. Şehre seyahat etmek için gerekli olan biletlerinizi sitemizden bulabileceğiniz gibi tüm bilet işlemleriniz için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firmalar hakkında bilgi sahibi değilseniz yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Böylece müşterilerin firma hizmetleri ile ilgili kendi görüşlerini okuyrak fikir edinmeniz mümkün.
"Gayet iyiydi" Misafir
Daha önce metro firmasıyla yaptığım Adana-Diyarbakır seyahatimden sonra çok iyiydi. Servis, temizlik, konfor çok iyiydi. Koltuklar 2+1 di. Çok memnun kaldım. Ayrıca Neredennereye.com aracılığı ile aldığım biletlerde hiç sorun yaşamadım. Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim.
"Memnun kalmadim" Misafir
Öncelikle oturdugum koltuğun kolcagi sabitlenmiyordu. Tv kanallari ve yol kamerasi calismiyordu. Wifi calismiyordu söyledik ama çekmiyor dediler. Aldigimiz koltuklardan birisinin alt kismi cikiyordu.Yolculuk esnasinda yagmur yağıyor ama silecekler calismiyordu. Yolda tamircide durduk yapilamadi. Allah'tan yagmur dindi de rahat nefes aldik. Şoför cami açtığında cikan ses uykumuzdan uyandiriyordu. Herseye rağmen personelin ilgisi güzeldi.
"Sorunsuz" Misafir
Sorunsuz
"Tebrikler metto" Misafir
Ben memnunum herkese tavsiye ederim
"Metro artık yenilensin " Misafir
Gereken eleştiriyi Metro turizme ilettim. İletime dönüş de yaptılar. Değerlendireceklerini söylediler. Yolculuk yaptığım otobüsün konforu yok denecek kadar az, koltuk arkaya yatmıyordu teknolojiyi takip etmeyen bi araçtı. Usb takılacak koltuk tv yoktu. O kadar az mola verildi ki mola yerini iple çektim. İnşallah Metro turizm de bazı firmalar gibi müşteri memnuniyetini önemser...
"Idare eder" Misafir
4 5 saatlik yolculuk icin katlanilabilir.
"Asla" Misafir
bundan sonra asla ençok kaza yapan sirket
"Öneri" Misafir
Sadece olumsuz ekleyebileceğim şudur. 5-10 dakika arasında bir yolda bekleme oldu. Bu gibi durumlarda yolcuya neden aracın beklediği konusunda bilgi verimesi yerinde olur.
"Şikayet" Misafir
İkram çok iyi değildi ayrıca tv lerinizde müzik yok en kötüsü de araç resmen köy arabasi gibi küçücük tü hiç metro suit aracına binemedim heralde o araçlarınizi sakliyosunuz suit olmasına da gerek yok ya samsun dan Adanaya geliyoruz kaç saatlik yol o kadar sıkışık araç olamaz yani şoför ve muavin çok iyiydi onlara bi lafım yok dikkate alırsanız sevinirim
"Metro Turizme Teşekkürler" Misafir
Yapmış olduğunuz hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim