Bolu Otobüs Bileti
Bolu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Sakarya Vib Turizm Bolu Otobüs Seferleri

Sakarya Vib Turizm Bolu Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
374
444 54 54
Bahçeli
374
215 87 00
Cici
374
213 62 62
Çarşı
374
212 20 80
Kampüs
374
253 45 25
Taşkesti Beldesi/Sarot Termal
374
424 48 84
Sümer
374
215 45 11

Sakarya Vib Turizm Bolu otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Bolu otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Sakarya Vib Turizm Bolu online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Sakarya Vib Turizm Bolu otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Sakarya Vib Turizm firmasının 7 Bolu şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Sakarya Vib Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Bolu otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Sakarya Vib Turizm firmasının Bolu otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Sakarya Vib Turizm firmasının Bolu ve çevresinde 7 şubesi bulunmaktadır.

 

Sakarya Vib Turizm  Bolu Otobüs Seferleri
100 üzerinden
80Puan
67%
8%
0%
6%
19%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bolu Servis Şöforünüz hakkında şikayet!" mey   Yetkilinin Dikkatine!

Merhabalar,

Öncelikle size daha önce böyle bir hitapla karşılaşmadığımız ve ne kadar kaba bir tabirle seslenildiğimi söylemek isterim.

Ben Bolu Abant Izzet Baysal Üniversitesinde öğrenciyim. 29 Mayıs 2011 Pazar günü 18:45 te ablamı İstanbul’a yolculamak üzere bankalar caddesindeki durağınızdan terminale gitmek üzere 54 B 0772 plakalı VİB turizm servisize ablamla birlikte bindik Daha sonra alamın final haftası olduğunu söyleyerek benim terminale kadar gitmek yerine gidip ders çalışmamı söylemesi üzerine ben de üst geçitte inmeye karar verdim. Şoförünüz “ Nasıl ya?, Hangi firmadan aldın bileti? Burada nasıl ineceksin?” gibi bağırmaya başladı. Sanki ben gizlice arabaya binmişim de terminale gitmek değil de üst geçitte inmek için servise binmişim gibi kaba bir konuşma yaptı. “Ben karar verdim cici takside ineceksin” diye bağırmaya devam etti. Konuşmanız hiç hoş değil diye uyardığımda ise gayet sakin bir şekilde derdimi anlatmaya çalışmama rağmen bana “sen konuşmayı öğren” gibi laflar sarfetti. Ayrıca “artistlik yapmayın” diye devam etti. Cici taksiye geldiğimizde ise “in arabadan” diye kaba konuşmasına devam etti.
Gerçekten neye uğradığımı şaşırdım ve hayatım boyunca böyle bir kaba davranış ve hitapla karşılaşmadım!
Lütfen bu çalışanınızı müşterilerinize nasıl davranması gerektiği konusunda uyarın ve gerekirse ‘insan ilişkileri’ nden haberdar edin!!!

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saliha ÖZTÜRK