Palandöken Seyahat Kırıkkale Otobüs Seferleri

Palandöken Seyahat
 
 

Palandöken Seyahat Kırıkkale Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
318
224 32 34

Palandöken Seyahat

0850 532 25 25
aşağı mumcu mah millet bahçe sok no:9  Erzurum
0442 235 00 54 - 0850 532 25 25

“Çünkü siz buna layıksınız”

Palandöken Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Palandöken Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

25 Nisan 2013 tarihinde, Erzurum ve Erzuzum insanına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Erzurum’da kurulan Palandöken Seyahat, günümüz değişen ve gelişen hizmet sektöründe, belirleyici ve öncü olma koşuluyla hızlı adımlarla ilerliyor. Erzurumlulalara daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan Palandöken Seyahat, ulaşım sektörünün öncü firmalarından biri olmayı hedefliyor. Palandöken Seyahat, misafir memnuniyetini ve yolcu güvenliğini ilk sırada tutuyor. Palandöken Seyahat’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Palandöken Seyahat’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Erzurum’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Erzurum’a Palandöken Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Palandöken Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Palandöken Seyahat’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Palandöken Seyahat, sağladığı internet bağlantısı ile yolcuların cep telefonlarından ya da dizüstü bilgisayarlarından internet erişimi sağlamalarına imkan tanıyor. Geniş ve rahat koltuklarıyla da uzun seyahatlerde, misafirlerinin konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Koltuk arkalarında bulunan ekran sistemi ile yolcular, birçok interaktif medya ve uydu yayınını izleyebiliyorlar. Ayrıca araçlarda, uygun saatlerde genel televizyon ve video yayını da yapılıyor. Palandöken Seyahat’in bazı araçlarında Digiturk yayını da bulunuyor. Bunun yanı sıra, yolcular bu hizmetlerden yararlanırken, diğer yolculara rahatsızlık vermemesi için de her bir yolcuya kulaklık dağıtılıyor. Palandöken Seyahat, yolculuk sırasında, uygun saatlerde genel radyo ve müzik yayını da yapıyor. Tüm bunların yanı sıra Palandöken Seyahat ile yolculuk yapan misafirler, cep telefonlarını da diledikleri zaman kullanabiliyorlar. Ayrıca bazı araçlarda WC’de bulunuyor.  

Palandöken Seyahat, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolculuk öncesi ve yolculuk sonrasında şehir içi servis imkanı da sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra yolcu güvenliğini de unutmayan Palandöken Seyahat, hız sabitleyici gibi üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Palandöken Seyahat’in Araç Filosu

Safir

Travego 17 SHD

Travego 15 SHD

Man

Ford

Temsa

Palandöken Seyahat ile Molalar

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan Palandöken Seyahat, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Palandöken Seyahat’in tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Düzce Evliyaoğlu Dinlenme Tesisleri - Düzce

Yeni Anadolu Dinlenme Tesisleri - Çorum

Arslanlar Dinlenme Tesisleri – Sivas

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Palandöken Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Palandöken Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Erzurum’un tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Palandöken Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Palandöken Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Palandöken Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Palandöken Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.