Özlem Diyarbakır Seyahat Mersin Otobüs Seferleri

Özlem Diyarbakır Seyahat
 
 

En Popüler Özlem Diyarbakır Seyahat Seferleri

Özlem Diyarbakır Seyahat Mersin Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
324
814 10 27
324
233 51 81
324
616 21 21
324
741 55 03

En Popüler Özlem Diyarbakır Seyahat Seferleri

Özlem Diyarbakır Seyahat

444 44 21
 Diyarbakır
0412 228 90 10 - 228 90 11 - 228 90 12

“Her şey zamanında”

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

23 Nisan 2004 tarihinde kurulan Özlem Diyarbakır Seyahat, kurulduğu günden bugüne Türkiye’de ve Diyarbakır’da en yüksek hizmet kalitesine ulaşmayı hedefliyor. Bu nedenle Güneydoğu’da ilk olarak Royal Class sınıfında yer alan Man Mega Fortuna otobüsleriyle hizmet vermeye başladı. Çağın gereklilikerine ulaşmayı amaç edinen Özlem Diyarbakır Seyahat, uzman kadrosuyla üstün kalitede hizmet vermeye devam ediyor. Özlem Diyarbakır Turizm, misafirlerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için son teknolojik sistemleri yakından takip ediyor ve bu sayede yaşanan birçok sıkıntıya, zamanında ve uygun çözümler üretebiliyor. 

Özlem Diyarbakır Seyahat, hem çalışanlarının hem de misafirlerinin zamanlarına saygı duuyor. Bu nedenle de Express seferler düzenliyor. 2004’ten beri giderek otobüs sayısını hızla arttıran Özlem Diyarbakır Seyahat, Neoplan Toruliner, Mercedes Benz Travego gibi yeni modellerini araç filosuna katmıştır. Neoplan Starliner otobüsleri de araç filosuna dahil etmeyi amaçlayan Özlem Diyarbakır Seyahat, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Tüm bu üstün kalite hizmetlerine rağmen Öz Diyarbakır Turizm’in otobüs bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sadece Diyarbakır’dan diğer illerimize değil, Diyarbakır içerisinde tur organizasyonları da düzenleyen Özlem Diyarbakır Seyahat hakkında merak ettiğiniz her şeyi www.neredennereye.com üzerinden öğrenebilirsiniz. Özlem Diyarbakır otobüs bileti satın alarak, Diyarbakır’ın tüm güzelliklerini ve tarihi kalıntılarını keşfetme şansına sahip olabilirsiniz. Özlem Diyarbakır Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Öz Diyarbakır Turizm’in hangi otogarladan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Özlem Diyarbakır Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Özlem Diyarbakır Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Diyarbakır’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Özlem Diyarbakır Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Özlem Diyarbakır Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.