Şanlıurfa Otobüs Bileti
Şanlıurfa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Özlem Cizre Nuh Şanlıurfa Otobüs Seferleri

Özlem Cizre Nuh Şanlıurfa Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Merkez
414
216 98 98

Özlem Cizre Nuh Şanlıurfa otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Özlem Cizre Nuh online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Şanlıurfa otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Özlem Cizre Nuh Şanlıurfa şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Özlem Cizre Nuh otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Şanlıurfa otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Özlem Cizre Nuh otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Özlem Cizre Nuh firmasının Şanlıurfa ve çevresinde 1 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
70Puan
49%
13%
7%
0%
31%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"33 dk 745 cehennemi" memory   4 mart 2009 viranşehirden iskenderuna seyahat ettiğim 33 dk 745 plakalı otobüste sinir kirizi geçirdim. muavinimiz kadın ve özellikle çocuklara akıl almaz üslüp kullanıyordu. uyardığımızda ise kendisinin bir sürü (kamil koç gibi ornek verdi) firmada çalıştığını hayatında böyle insanlar görmediğini söyledi. evim E5 karayolu üzerinde ve öğrenciyim. saat 10 civarında denetim olmadığı ve başka arkadaşların aynı yerde inebilmelerine ve şehir içi dolmuşlarının olmamasına rağmen beni otogarda indirdiler. rica etmeme yalvarıp yakarmama rağman muavin bana emniyeti gösterdi şoförde beni yanından kovmaktan beter etti. ben de üç tane çantayla eve gittim (deniz alayını biliyorlarsa kaç KM yürüdüğümü bilirler) (daha önce diğer firmaları eleştirip cizre nuh ile ilgili güzel şeyler yazmıştım. herhalde onları yaşamamın nedeni buydu.) cizre nuh duyarlıysa bunu araştırsın.değilse de yaptıkları yanlarına kâr kalır