Özlem Bingöl Seyahat Otobüs Seferleri

Özlem Bingöl Seyahat
 
 
Özlem Bingöl Seyahat Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Özlem Bingöl Seyahat

444 23 12
Şehirlerarası Otobüs Terminali Bingöl
0426 213 15 32

Özlem Bingöl Seyahat online otobüs bileti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Neredennereye.com ile artık oturduğunuz yerden online otobüs biletleri satın alabilirsiniz. Size en uygun online otobüs bilet fiyatlarını sunacak olan Neredennereye.com’da firma hakkında yapılan yorumları da okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bingöl, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana başta olmak üzere hizmet veren Özlem Bingöl Seyahat 1970 yılında taşımacılık sektörüne girmiştir.  Merkezi Bingöl’de olan firma Türkiye genelinde beş farklı ilde verdiği hizmetle, daha iyi ve kaliteli yolculuklar için faaliyetlerine devam ediyor.

Araç  filosu sürekli yenilenen Özlem Bingöl Seyahat ile güvenli bir yolculuk için otobüs biletinizi sitemizdeki yorumları inceleyerek alabilirsiniz. Otobüs sefer saatlerini de güncel olarak görebileceğiniz sitemiz, size en ucuz otobüs bileti satın alma imkanı da sunuyor. Firma size iyi bir hizmet vermek adına yolculuk boyunca konforunuz için ihtiyacınız olan koşulu sağlıyor. Temiz ve bakımlı araçlarda, kışın sıcak, yazın soğuk ikramlarla ve tv yayınıyla bir otobüsten çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle yapacağınız yolculuklarda mesafeler kısalsın istiyorsanız, siz de Özlem Bingöl Seyahat otobüs biletinizi alarak bu deneyimi yaşamalısınız.

100 üzerinden
72Puan
59%
3%
3%
9%
25%
Toplam Yorum Sayısı (41)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Erol46  
"Böyle firma görmedim" berbatturizim   Malatya Erzuruma bu firmadan bilet aldım almaz olaydım. Ne zamandar beridir bir koltugu 3 kişiye satmaya basladınız??? Malatyadaki yazıhanenizdeki kadroyu bastan degiştirseniz cok iyi olcak... Hadi gecelim bunu belki bir hata olmustur deyip erzurumdan malatya ya budefa bilet aldık elazıga kadar hersey cok iyiyken elazıg otogarına varıp sofor ile mavin anlaşıp elazıgdan sonra gitmiyceklerini bildirip ve bizleri baska bi araca yönlendirmeleri zaten baslı basına bi sorun.yönlendirdikleri arac ise ufak 30 kişiden 3-4 kişi koridorda oturmak zorunda kaldık.Ben koridorda oturmak içinmi sizin firmayı sectim soruyorum size.İşinizi yapamıyosunuz dogunun en göze batan firması olarak yolunuza devam ediyosunuz.büyük firmalar gibi deyilsiniz vede olamıycaksınız.Böyle devam edin sızın firma benim için bitmiştir.Konustugum gördüğüm herkezede firmanızın yaptıklarını teker teker anlatmaya devam etcem benim yaptıgım hatayı onlar yapmasın....
"" kaya_c  
"Olamaz.." MEM   19,02,2011 tarihinde iskenderundan akşam 19:15 Bingöl'e hareket ettik.Arabayı ve koltuğunun rahatsız edici olmasını bir yana koydum... şoför ile muavinin dedikodu mahiyetindeki konuşmaları ve ses tonları üzcüydü.Zaten bizde üzüldük.Hele yedek şoförün de aralarına katılıp birde sigara tüttürmeleri yokmu, görülmeye değmezdi..Gece boyunca televizyonsuz bu eziyeti çektik.Arabamızı sollayan diğer otobüslerin televizyonlarını açık görünce sinirlerim bozuldu.Gece yarısı arabamız G.Antep Narlı da beş dakikalığına durmuştu..(!)Ama yarım saati buldu..Aşağıya da indirmediler.Derken şoför ve diğer görevliler de binince,hemen hareket etmedik. Beş kakika kadar bekledik ve sanayi işçisi olduğunu tahmin ettiğin genç biri dışarıdan şoförle bir şeyler konuştuktan sonraarabaya binmesi ve yolu göstermesi ricasında bulunuldu.Oda arabaya binip ancak hareket ettik ve o kişi yol göstererek arabayı TIR PAZARI levhalı tırların olduğu bir yere getirdi Araba sallana sallana tırların arasından içerideki sacdan yapılma kulübenin önünde durdu.Şoförler inip orada bulunan bir-kaç kişiylekonuştuktan sonra acelece içerden bir pompa koşturup arabamıza yakıt aldılar.yaklaşık 20 dakika sürdü.. Hotes koltuğunda bile müşteri var yani araba dolu.Üstelik dolum yapılırken arabanın deposunun başında 7-8 kişi bir de sigara yaktılar. SORUMSUZLUĞUN BU KADARI OLMAZ.OLAMAZ.. OLMAMALI. Firma bizim firmamız.. Bunlara müsade edilmemesi dileğiyle.......
"Bilet" nabiya  
"" s   biz sizler için varız..bizi yolculuklarınızda tercih ettığınız icin teşekkürler..
"Araçlar" BERHAN BURAK BULUT   filoyu bir an önce yenileyin sadece birkaç modern otobüsle modern olunmuyor yoksa havaalanı da açıldıktan sonra has bingöl ve uçaklar tarafından sonunuzun gelişini izleyeceğiz
"" elif dobur   Aslen iskenderunluyum erzuruma sık sık seyahat ediyorum. 5 sene boyuncada sizin firmanızla seyahat etmekteyim. firmanızdan ve erzurum terminaldeki çalışanlarınızdan çok memnunum. hizmetleriniz için teşekkür ederiz.
"" MEM   bingöllüyüm..iskenderun-bingöl arası bazen ailece gidip geliyoruz... iyiler... ama daha iyi olmak adına gayretleri yok galiba.. şoförün yediği çerezi bizimle paylaşması hoşumuza gitti.. tabi bizde karşılık verdik.. buda arabanın ve muavinin itici olmasını unutturdu biraz.
"Seyehat" tutsak   ben mersinden
bingöllüyüm
arabalarınız cok eski
şimdiye kadar
3 defa yolda kaldık
arabalarınızı yenileseniz iyi olur
özlem bingöl yetkililerine sesleniyorum
umarım cidiyete alırsınız
yoksa bu gidişle ailece muş arabalarıylan gelip gitmekte kalacaz
senede en az 6 defa gidip geliyoruz
arıcı olduğumuzdan dolayı
şimdiden teşekürler