Özgül Bafra Online Otobüs Bileti
Özgül Bafra Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Özgül Bafra Otobüs Seferleri

Özgül Bafra

Özgül Bafra

 Bafra
0362 544 10 26 - 544 10 27 - 544 10 28

İnternet üzerinde Özgül Bafra Turizm otobüs bileti arıyorsanız birçok karmaşık bilgi ile karşılaşabilir, firma hakkında net bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Neredennereye.com’un size sunmuş olduğu imkanlarla otobüs biletleri hakkında en doğru ve detaylı bilgiye kolayca varabilir, otobüslerin araç içi özelliklerini inceleyebilirsiniz.

1989 yılında Özlem Bafra adı altında kurulan firma 1999 yılında Özgül Bafra  Turizm A.Ş olarak değişmiştir.

Özgül Bafra Turizm ile gitmek istediğiniz destinasyona ait güncellenen otobüs sefer bilgilerini sitemiz üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca bütçenize en uygun Özgül Bafra Turizm otobüs bileti fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Özgül Bafra Turizm’in araç özellikleri hakkında sitemizden en doğru bilgiyi edinebilirsiniz. En ucuz otobüs biletini de kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Online otobüs bileti ararken bu otobüs firması ile ilk defa karşılaşıyorsanız Özgül Bafra Turizm ile daha önceden seyahat etmiş yolcuların yorumlarını ve puanları görebilir, seri, pratik ve güvenilir bir şekilde online otobüs biletleri satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden otobüs bilet sorgulama yaparak firmanın en uygun saatlerdeki otobüs seferlerini görebilirsiniz.

 

100 üzerinden
78Puan
63%
13%
0%
0%
25%
Toplam Yorum Sayısı (19)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Özgül Bafra - Sakın" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Firmanın biletini internetten aldım. Ankara gardaki bilet satış yerinden bileti almaya gittiğimdeki personel ciddiyetsiz ve bitirim tiplerdi. 00:15 otobüsü 01:00 da kalktı, herhangibir açıklama yapmadılar. Yolculuk boyunca 2 farklı yolcunun valizleri kayboldu. Muavin valizlerle ilgilenmiyordu.
Bir aile 3 kişilik bilet almış ve 5 kişi seyahat ediyordu. Biletli yolcuların yerine oturmalarına rağmen uyarıda bulunmadılar ve arbede çıktı.,
Birdaha asla bu firma ile seyahat etmem.
"Berbatınn berbatıı" H   ankaradan bafraya geldimm olmazz böle pis firmaaa nalet olsunn sizin gibi firmaya yaa ne biçimm insanlarsınız..
"özgül bafra" tar   fırma ıle ankara bafra arası seferlerden cok memnunum kalıtelı bır fırma herkeze onerırım..seferlerının daha cok sehırlere yayılmasını dılıyorum.

bafra ankara arası sureklı seyahat etmekteyım cok memnunum bırazdaha guleryuzlu olabılırse cok ıyı yerlere gelebılıcek bı fırma cok memnunum seferlerının artmasını dılıyorum cogu sehırlere.
"" usluneco   Izmir-Bafra, Bafra-Izmir istikametinde cok rahat bir yolculuk yaptik. Soförleri dikkatli, sorumluluk bilinci icerisinde; muavinleri yolcularin rahat edebilmesi icin sürekli hazir vaziyette. Herkese cok emin duygularla tavsiye eder, Özgül Bafra Turizm Sirketi'ne en iyi dileklerimizi sunariz.

Kagan, Engin, Necati ve Aynur
"BEGENMEDIM " erkan55   GÜZEL Bİ FİRMA DEĞİL
AYDOĞAN TURİZM BAFRANIN GÖZBEBEĞİ
"Otobüs" furkan97   şimdiye kadar ne zaman samsuna gitsem hep özgül bafra, siz çok yaşayın
"Harikulade" samsunluoguzhan   ben 7-8 defadır izmir samsun arasında özgül bafradan şaşmadan yolculuk ettim. çok iyi ve harika bir özveri ortamı var. herkese teşekkürler. çok güzel bir firma.
"Gamze" windows   firmanızın zeytinburnundan servisi olmadığı için başka firmayla gitmek zorunda kaldık.
"Harika" windows   çok güzel çok memnun kaldım ama biletlerin daha uygun olmasını isterdim. firmanıza teşekkürler
"" Misafir   bence çok güzel firma hele de hosları muavinleri, teşekkür ederiz