Kahramanmaraş Otobüs Bileti
Kahramanmaraş Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Öz Elbistan Seyahat Kahramanmaraş Otobüs Seferleri

Öz Elbistan Seyahat Kahramanmaraş Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
1
344
714 51 51
1
344
235 10 30 - 235 10 31

Öz Elbistan Seyahat Kahramanmaraş otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Öz Elbistan Seyahat Kahramanmaraş online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Öz Elbistan Seyahat Kahramanmaraş otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Öz Elbistan Seyahat firmasının 2 Kahramanmaraş şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Öz Elbistan Seyahat otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Kahramanmaraş otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Öz Elbistan Seyahat firmasının Kahramanmaraş otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Öz Elbistan Seyahat firmasının Kahramanmaraş ve çevresinde 2 şubesi bulunmaktadır.

 

Öz Elbistan Seyahat Kahramanmaraş Otobüs Seferleri
100 üzerinden
40Puan
0%
14%
29%
0%
57%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" elbistanl   fena deil
"şikayet" emriye   bu gün ordudan özelbistanla maraşa geldim. maraşın firması diye başka firma kullanmıyorum. servis olayı sıfır, çarşının ortasında yolcuyu bırakıyor ve ukala tavırlar hiç hoş değil. daha önce bir çok firma ile yolculuk yaptım en azından mahallene kadar bırakılıyorsun. ayrıca elbistandan binen yolcular hastane kapısına kadar bırakılıyor. biz uzun yoldan gelen yolcular ise çarşıda bırakılıyoruz. servisiniz hastane servisi mi yoksa yolcu servisi mi ilgililerin buna dikkat etmesini rica ediyorum.