Öz Diyarbakır Seyahat İstanbul (Avrupa) Otobüs Seferleri

Öz Diyarbakır Seyahat
 
 

En Popüler Öz Diyarbakır Seyahat Seferleri

Öz Diyarbakır Seyahat İstanbul (Avrupa) Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
212
658 21 21

En Popüler Öz Diyarbakır Seyahat Seferleri

Öz Diyarbakır Seyahat

444 21 00
İnönü Cad. No: 18 Diyarbakır
0412 228 09 00 - 228 83 00 (4hat)

“Sevdiklerinize ulaştırır”

Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1981 yılında Mehmet Seyhan ve Ahmet Arıkboğa tarafından kurulan Öz Diyarbakır Seyahat, kurulduğu ilk yıl 13 adet O302 Mercedes Benz araçlarla hizmet vermeye başladı. Diyarbakır ismi ile özdeşleşen ilk ve tek firma özelliğini taşıyan Öz Diyarbakır Seyahat, ismi ile o döneme damgasını vurmayı başardı.

O dönemin yol ve yolculuk şartlarına rağmen Öz Diyarbakır Turizm, 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde araç filosunu 85’e yükseltti. İlk seferlerini Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu Bölgelerine yapan Öz Diyarbakır Turizm, daha sonra hizmet alanına Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerini de ekledi.

32 yıldır gerek kalitesinden, gerekse kurumsal yapısından hiçbir ödün vermeden misafir memnuniyetini ilke edinerek hizmetlerini sürdüren Öz Diyarbakır Turizm, sektörün yenilikçi ve teknolojik uygulamaları ile 40 araçlık filosuyla hizmet standartlarını en üst düzeyde tutmaya ve her geçen gün ilerlemeye devam ediyor. Öz Diyarbakır Turizm’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Kurumsal, disiplinli ve güler yüzlü hizmet sunan Öz Diyarbakır Seyahat’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Günümüz teknolojisini en etkili şekilde yolcularının hizmetine sunan Öz Diyarbakır Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Öz Diyarbakır Seyahat’in hangi otogarladan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat’in Araç Filosu

Travego 15 SHD

Travego 17 SHD

Öz Diyarbakır Turizm’in Araç İçi Sunduğu Hizmetler

İnternet

Rahat Koltuk

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Müzik Yayını (Koltuk)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Lig TV

Koltuk Ekranı (10”)

Okuma Lambası

220 Volt Priz

Digiturk

Öz Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Öz Diyarbakır Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Öz Diyarbakır Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

100 üzerinden
82Puan
68%
8%
3%
5%
16%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" M.salih  
"" ali üstünkaya  
"EĞİTİM KALİTESİ" MURAT ÇAKIR   OTOBÜSLERİ GAYET SIFIR VE KONFORLU,
YANLIZ MUAVİNLERİN DAHA FAZLA EĞİTİM ALMALARI GEREKİYOR
DAHA ÇOK USLUPLARINA VE DİKSİYONLARINA DİKKAT ETMELERİ GEREKİYOR,
KURUMSAL FİRMA OLMAK TOPLAM KALİTE EĞİTİMDEN GEÇER,
BENCE ÇOK İYİ EĞİTİM VERMENİZ GEREKİYOR EĞİTİM DANIŞMANLARI TARAFINDAN