Varan
 
 

Varan

444 89 99
Merkez Mah. Çınar Cd.No:16 Bahçelievler / İstanbul İstanbul
0212 551 50 00 (10 hat)
www.varan.com.tr

Varan - Ordu Şubeleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
452
424 09 00 - 424 09 01
Güzel Yalı
452
214 06 06 - 225 62 62
Atatürk Bulv.
452
225 33 00
Otogar
452
234 88 88
452
323 42 00

Varan Önce Kalbinize Ulaşır…


Karayolu taşımacılığı sektörünün öncü kuruluşlarından Varan 1946 yılından beri yolcu güvenliği huzur ve konforu üzerine kurduğu hizmet kalitesi ile Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs firmalarından biridir. 

2000 den fazla çalışanı, 230 bilet satış noktası ve 350 araçlık çağdaş teknolojiye sahip filosuyla yurtiçi ve yurtdışında uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Deneyimli ve eğitimli personeliyle müşteri memnuniyetine odaklı Varan Otobüs İşletmeleri 1998 yılında Toplam Kalite Yönetimi konusunda İSO 9001 Kalite Sistem Belgesini almaya hak kazanmıştır.

Siz de alacağınız bir Varan otobüs bileti ile Varan konforu, güven ve ayrıcalığı ile unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çağdaş mola merkezlerinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, yorgunluğunuzu atabilir, kendinizi ve sizi bekleyen sevdiklerinizi bu merkezlerde bulabileceğiniz özel ürünler yöresel lezzetler ve yolculuk hatırası armağanlarla sevindirebilirsiniz.

Varan Otobüsleri geniş aralıklı ergonomik koltukları, kişiye özel televizyon, internet bağlantısı, uydu ve serbest cep telefonu kullanımı ile yolculukta geçen zamanınızı eğlenceli hale getirir ve iletişimde olmanızı sağlar.

Her koltukta sekiz kanallı müzik yayını steril kulaklılarla hizmetinize sunulmuştur. İstediğiniz tür müzik yayınına ulaşmak için bir kanalı seçmeniz yeterli olacaktır. Zevkinize hitap eden seçkin eserlerle ruhunuzu besleyebilir hayallerinizin fon müziğini kendiniz seçebilirsiniz.

Vücuda uyumlu bu koltuklara bağlı emniyet kemerleri ile önce yolcu güvenliği diyen Varan prensipleri, bilgisayar kontrolü ile otobüsün hız limitini aşmasını da otomatik olarak engellemektedir. 

Otobüslerdeki özel tasarımlı şoför bölümündeki sistemler sayesinde meydana gelen arızalar anında görülebilir, yol ve hava durumundaki değişiklikler, yakıt, su, yağ ve benzeri teknik bilgiler bilgisayar ölçümleri ile kaptanın ekranında görüntülenir. Otobüslerin içinde 30 saniyede bir yenilenen hava filtre sistemleri sayesinde zararlı gaz, alerjik toz ve parçacıklardan arındırılıp mevsim normallerine en uygun derecede tutulmaktadır.

Ayrıca Varan Turizm filosunda yer alan Setra otobüsler, kaygan zeminde aracın savrulmasını önleyen ASR ve ani frenlerde kaymayı engelleyen ABS sistemlerine sahiptir. 

Varan otobüslerinde yolculuk boyunca sıcak soğuk ikramların yanı sıra tam donanımlı mutfak özelliği sayesinde yalnızca ikram edilenle yetinmek zorunda kalmazsınız.

Varan otobüslerinin Travego model otobüsleri dışında her aracında tuvalet bulunmaktadır.

Varan Turizm’in yurt genelinde 700’e yakın güzergahı vardır. Bu güzergahlar Marmara, Ege, Akdeniz, Orta Anadolu ve Karadeniz Bölgelerinde güzel yurdumuzun gelişmiş sanayi kentlerini birbirine bağlar.

İlk seferini kurulduğu 1946 yılında İstanbul- İzmit arasında yapan Varan Turizm geldiği nokta itibariyle gerek yaygın ulaşım ağı gerek hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyeti konusunda sektörde imzası olan dev bir otobüs firmasıdır.

Yurtdışı seferlerinde de İstanbul Avusturya hattı arasında Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan ve Avusturya güzergahını izleyen Varan adeta  çok ekonomik bir fiyata  Avrupa Turu imkanı sağlamaktadır. Bu sayede ortak geçmiş ve kültürel mirasa sahip olduğumuz bazı Avrupa ülkelerine ait kentleri ziyaret edebilir farklı kültürleri tanıma ve yaşama deneyimi edinebilirsiniz.

Tecrübeli ve güler yüzlü hostes hizmetleri, sıkılmadan okuyabileceğiniz Varan Firması için hazırlanan kültürel yayın Yol Boyunca dergisi ile Varan Turizm konforunu seyahatinizin her alanında yakalamanız mümkündür.

İki katlı bagaj kompartımanları ile daha çok eşyanızı daha rahat taşıyabilir, darbe ve çarpmalara maruz kalmadan bagajınızı teslim alabilirsiniz.

Bayram ve özel günlerde sevdiklerinize kavuşmanın heyecanını kesintisiz yaşamanız için Varan düzenlediği ek seferlerle önce kalbinize ulaşır…

 

 

 

 

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
90Puan
83%
6%
0%
0%
11%
Toplam Yorum Sayısı (18)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Otobüsle yapılan seyahatın değerlendirilmesi" yusuf ergün   otobüsünüsle yaptığımız istanbul seyahatizden son derece memnun kaldığımızı sizlere iletmekten gurur duyuyoruz. selam ve teşekkürlerimizle.