Nevşehir Seyahat
 
 

Nevşehir Seyahat

444 50 50
Adnan Menderes Terminali Nevşehir Nevşehir
0384 213 79 79
www.nevsehirlilerseyahat.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
28Puan
0%
0%
15%
8%
77%
Toplam Yorum Sayısı (13)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Internet erisimi" symaa   bu ne kardesim ya internet var diye bileti satiyolar ama aracta internete baglanamiyorum sebebini soruyorm kimse bilmiyo. anlayan kimse yok mu diyorum internet var dediler diyorum var ama biz bilmiyoruz diyolar. anlayan kimse yok diyolar.. nasıl arac nasil hizmet bu allah kahretsin .
"Cok dengesiz!!" gezgin89   Nevsehir seyahati bu kez kullandim ve gidis tam bir rezaletti! Muavinin kaba tavirlarindan Nevsehir'e 3 saat gec varmamiza kadar..Ama donus otobusu fena degildi, sanirim otobusten otobuse degisiyor bu firmanin kalitesi, sonuc olarak hic tavsiye etmiyorum!
"" burockstr  
"Güzargah nerede?" Misafir   seferlerinizde güzargah belirtirseniz internetin rahatlığını yaşama hakkını insanlara vermiş olursunuz. Bu bilgiler beni aydınlatmıyor. Şimdi şubelerinizden birini arayıp, çalışanlarınızdan birini meşgul etmek zorunda kalacağım.
"REZALET" Misafir   FİRMA İLE 23.02.2009 GÜNÜ SAMSUNDAN 22.30' DA KALKARAK AKSARAY-KONYA İSTİKAMETİNE YOLCULUK YAPTIM. AMA NE YOLCULUKTU. 30 DK. YOL GİDİP, 45 DK. MOLA VERDİK. BİZİMLE AYNI SAATTE KALKIP AYNI İSTİKAMETE GİDEN BAŞKA BİR FİRMA GİDECEĞİ YERE ÇOKTAN VARMIŞKEN BİZ YOLU DAHA ANCAK YARILAMIŞTIK. AYRICA OTOBÜSTE HİÇ HİZMET YOKTU. BU FİRMA İLE BİR DAHA ASLA.
"" Misafir   neden yorumları değiştiriosunuz ..lütfen yalnış yansıtmayın.!
"" burcu çörtük   hiç memnun değilimgidecek başka bir firmam daha olsa asla binmem...genelde bilet bir kaç kişye birden satılıyo ayrıca muavinlerden hiç memnun değilim..nasıl dawranmalarnın gerektiğini öğrenmeleri açısındançok çok acil seminerler werilmesini istiorum ..gerçekten buna çok ihtiyaçları war..nerde indireceklerinede dikkat ederlerse sewinirim keyif için not almıyolar heralde nerde ineceğimizi dikkat etsinler biraz....
"HİZMET" Misafir   BUU YAZDIKLARIM SİTE İÇİN DEĞİL FİRMA İÇİN FİRMANIN YAPMIŞ OLDUĞU HİZMET SIFIR ADAMLAR TEK FİRMA OLDUKLARI İÇİN ELLERİNDEN GELEN ZORLUKLARI GÖSTERİYORLAR (FİYAT, HİZMET,ALAKA VB) SAĞOLSUNLAR AMA BİR GÜN BUNLARDA DEĞİŞİR.
"Bilet" ramazan köksal  
"Otobüs serviis" Misafir   karadenize çalışan ötöbüsleriniz çok eski, bakımsız.