Yozgat Otobüs Bileti
Yozgat Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Yozgat Otobüs Seferleri

Metro Turizm Yozgat Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
354
314 40 60
354
468 21 21
354
415 22 77
354
518 12 29

Metro Turizm Yozgat otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Yozgat otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Yozgat online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Yozgat otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 4 Yozgat şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Yozgat yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Yozgat otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Yozgat ve çevresinde 4 şubesi bulunmaktadır.

 

Metro Turizm Yozgat Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
29%
13%
15%
11%
32%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Biraz daha eğlence" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Yolculukları sıkıcı olmaktan çıkarmak için araçlara konulan içerikler düzenli çalışmıyor. Kulaklıktan düzgün ses gelmiyor, bazı kanalların hiç sesi yok. Televizyon yayını da sürekli kesilerek izlenebiliyor.
"Sa" celal   sevgili hemşehrilerim eleştirmek iyi güzel hoşta siz buraya yazınca yetkililer okuyormu zannediyorsunuz ben 115 yıldır otobüse binerim yetkililer kendi boğazlarından başka bişi düşünmezler tee osmanlı zamanından beri bu düzen devam eder selametle,23 nisan bayramınızı kutlarım.
"Teşekkür" mechul_1   Selam ben Batuhan,
işim gereği sık sık seyehat ederim akdagmadeni ankara arası. öncelikle akdagmadeninde bulunan bankocu arkadaşa bir insan bu kadar samimi bu kadar candan ve bu kadar güler yüzlü hiç bir metro çalışanına rastlamadım, inşallah sık kontrol edilirde diğer çalışanlar da bu arkadaş kadar iyi olurlar, teşekkür ediyorum
"Keşke fırsat bulup metro yetkilileri de yozgat metroyla seyahat etseler" esnaf   Ben belçikada yaşıyorum, sık sık türkiyedeyim memleketim yozgat'a geliyorum. elbetteki tercihim her seferinde düzelir yada düzelmiştir düşüncesiyle metro firmasıdır (aslında iyi firmada yok zaten) ancak gördüklerim hiç de metroya yakışacak kaptanlar muavinler hos. zaten yok görmedim yozgat sorgun yazıhaneleri çalışanlar disipilinsiz, kravatsız yaka kartsız bir yazıhanede sürüyle çalışan belediye otobüs işletmesi anlayışı kaptanlar haksız kazanç için her yer terminalmiş gibi nerde bi insan görseler duruyorlar. bilette yazan yere yolcusu bir kaç kişiyse götürmüyorlar en yakın terminal veya yolda indiriyorlar. otobüsler eski, çıkan seslerden dinlenerek seyyahat çok zor indiğinizde dayak yemiş gibi, aslında kaptanların veya muavinlerin bi dövmedikleri kalıyor. sizden ricam METROYU METRO YAPIN NE OLUR, teşekkürler.
"Okuyun Kararı Siz Verin" Misafir   belki de koskoca metro turizm içinde en kötü hizmeti veren yozgat arabalarıdır. bütün hizmetlilerin yüzü asık şoförü olsun muavini olsun. Ayrıca ankara da falan belediye otobüsü gibi yolcu alıyorlar. ben 10 yıldır yozgat a otobüsle gidip geliyorum bi tek metro turizm degil diğer yozgat firması olan ses ve tempo turizmde aynı şekilde resmen rezillik çekiyoruz. Arabalar eski metro da, bunu anlayamıyorum zaten ses ve tempoda bile daha çok yeni araba var bir türlü travego veya setraya binemedim 100 yıldır 0403'lerle seyahat ediyoruz. Ses ve tempo turizm de bile travego ve fortuna var. Kısaca demek istediğim böyle hizmet verilmez. Bu hizmetle ne firma para kazanır ne de yolcular rahat seyahat edebilir...