Metro Turizm Yozgat Otobüs Seferleri

Metro Turizm
 
 

En Popüler Metro Turizm Seferleri

Metro Turizm Yozgat Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Terminal
354
314 40 60
Garaj
354
468 20 02 - 468 11 15

En Popüler Metro Turizm Seferleri

Metro Turizm

444 34 55
Büyükdere Cad.Metro City İş Merkezi No: 171 A Blok Kat: 17 Levent İstanbul
0212 319 28 00 - 658 32 32

Adını Önce Yollara

Sonra Kalbinize Yazar…


Metro Turizm günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1373 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün devlerindendir.


1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulan Metro Turizm, Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Kahraman, Yönetim Kurulu üyeleri, Suat Bülbül ve Ömer Alp Emil’ den oluşan profesyonel kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında hizmet verdiği yolcu sayısını istikrarlı bir şekilde artırmaktadır. 


86 ilde 1109 satış noktası ve yaygın şehir içi servis olanaklarıyla alternatif yolcu taşıma araçlarının en güçlü rakibi konumunda olan Metro Turizm sektörün ihtiyaç ve taleplerine ait öngörüsünü, sahip olduğu güçlü sermaye ile birleştirerek yatırıma dönüştürmüş ve filosundaki son teknoloji ile üretilmiş araçları yolcusuyla buluşturmuştur.  


Metro Suit, Metro Klas, Metro Euro… Hepsi de Metro… Yeni bir Yolda, Yine Bir Metro… 


Bütün seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz üst segment, 2+1 koltuk düzeniyle en rahat yolculuklarınızın değişmez tercihi Metro Suit otobüsler, çağdaş yolculuk anlayışının vardığı son nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik tasarımlı tekli koltukların rahatlık avantajları yolcunun kendi aracında tek başına seyahat ediyormuş hissi yaşatmak için tasarlanmış gibidir. 


Ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız bütün donanımlara sahip bu araçlarda Wifi İnternet bağlantısı, her zevke uygun müzik seçenekleri, koltuk arkalarındaki led ekranlardan rahatça izleyebileceğiniz filimler, video oyunları ve çektiğiniz fotoğrafları yol eğlencesine dönüştürebileceğiniz USB girişleriyle yoldayken bile, alışageldiğiniz yaşam zevklerinize ve iletişimde olma halinize ara vermek zorunda kalmazsınız. Açık büfe ikramlardaki diyet ürünler Metro Suit otobüslerdeki ikram yelpazesindeki zenginliğinin küçük bir örneğidir.


Alışageldiğimiz standart koltuk düzenine sahip, otobüslerden oluşan Metro Class Metro Turizm’in hemen hemen bütün güzergahlarında yol almaktadır. Mercedes, Man, Neoplan ve Setra  gibi  markaların son model araçlarının hizmet verdiği bu segmentte çağdaş beklentilerinizin hepsiyle buluşabilir, yurt genelinde pek çok ilimize keyifle seyahat edebilirsiniz.


Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk gibi Avrupa ülkelerine yapacağınız seyahatlerinizde size Metro Euro eşlik edecektir. Bu tercihiniz yol boyunca sınırsız ikram seçenekleri, internet bağlantısı, film, müzik video oyunları gibi bireysel eğlence sistemleriyle yolculuğunuzu daha huzurlu, keyifli ve hayatın içinde tamamlamanız için düşünülmüştür.


Metro Rent, Metro Mini, Metro Free anlaşılacağı üzere, kiralama, kısa mesafe ve ücretsiz şehir içi aktarmalarında yararlanabileceğiniz diğer Metro Turizm hizmetlerindendir.


Metro Turizm sektörün ve yolcunun ihtiyaç duyduğu bütün yenilikleri bünyesinde barındırarak,  yaygın ulaşım ağı, 15 bine yakın çalışanı ve çok sayıdaki satış noktası ile Türkiye’deki otobüs yolcusunun  %20’sini taşıyarak yurdumuzun en büyük ilk 500 şirketinden biri olmuştur. Kendisine ait pek çok konaklama merkezinde, restoran, market, fastfood, akaryakıt ve LPG istasyonu, yöresel ürünler, unlu mamuller, atıştırmalık, WC ve mescit bulunmaktadır. İnternet, gazete ve dergi yayınlarına kolayca ulaşabileceğiniz gibi kendiniz ve sevdikleriniz için yol hatırası hediyelik eşyalar satın alabilir, bir yandan çayınızı, kahvenizi yudumlarken masaj koltuklarında rahatlayabilirsiniz. Bu mola merkezlerinde araçlar özenle temizlenip bakımları yapılırken Metro Turizm ile güvende olduğunuz duygusunu bir kez daha hatırlama şansınız olacaktır. Bunlar için Metro Turizm Otobüs Bileti almalısınız...


Yalnız Değilsiniz…


Yolcum Nerede uygulaması, Metro Turizm ile seyahat etmekte olan yolcunuzun kimlik bilgileri ve koltuk numarası verilerek, güzergah üzerinde nerede olduğunu saptamak mümkündür. Özellikle küçük çocuğunuzun ve yaşlıların ulaşımında yararlanabileceğiniz bu uygulama ile sevdiklerinize ve konuklarınıza internet sitesi üzerinden on line refakat edebilirsiniz.


Yaptığınız her Metro Turizm Otobüs Bileti alışverişinde, biriken puanlarınızla, indirimli bilet ya da ücretsiz bilet alabilir, Metro Turizmin yolcularına keyifli seyahat tanımını tamamlayan kültürel yayını Metrolife ile tanışabilirsiniz.


20 yılı aşkın süredir yollarda görmeye alışık olduğumuz Metro Turizm Otobüsleri, Türk karayolu taşımacılığı sektörünün yol fatihleridir. Gece, gündüz tatil ya da iş seyahatlerinizde yurdumuzun pek çok iline yapacağınız yolculuklarınızda güvenle tercih ettiğiniz Metro Turizm adını önce yollara sonra kalbinize yazar…

100 üzerinden
56Puan
35%
7%
7%
8%
43%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sa" celal   sevgili hemşehrilerim eleştirmek iyi güzel hoşta siz buraya yazınca yetkililer okuyormu zannediyorsunuz ben 115 yıldır otobüse binerim yetkililer kendi boğazlarından başka bişi düşünmezler tee osmanlı zamanından beri bu düzen devam eder selametle,23 nisan bayramınızı kutlarım.
"Teşekkür" mechul_1   Selam ben Batuhan,
işim gereği sık sık seyehat ederim akdagmadeni ankara arası. öncelikle akdagmadeninde bulunan bankocu arkadaşa bir insan bu kadar samimi bu kadar candan ve bu kadar güler yüzlü hiç bir metro çalışanına rastlamadım, inşallah sık kontrol edilirde diğer çalışanlar da bu arkadaş kadar iyi olurlar, teşekkür ediyorum
"Keşke fırsat bulup metro yetkilileri de yozgat metroyla seyahat etseler" esnaf   Ben belçikada yaşıyorum, sık sık türkiyedeyim memleketim yozgat'a geliyorum. elbetteki tercihim her seferinde düzelir yada düzelmiştir düşüncesiyle metro firmasıdır (aslında iyi firmada yok zaten) ancak gördüklerim hiç de metroya yakışacak kaptanlar muavinler hos. zaten yok görmedim yozgat sorgun yazıhaneleri çalışanlar disipilinsiz, kravatsız yaka kartsız bir yazıhanede sürüyle çalışan belediye otobüs işletmesi anlayışı kaptanlar haksız kazanç için her yer terminalmiş gibi nerde bi insan görseler duruyorlar. bilette yazan yere yolcusu bir kaç kişiyse götürmüyorlar en yakın terminal veya yolda indiriyorlar. otobüsler eski, çıkan seslerden dinlenerek seyyahat çok zor indiğinizde dayak yemiş gibi, aslında kaptanların veya muavinlerin bi dövmedikleri kalıyor. sizden ricam METROYU METRO YAPIN NE OLUR, teşekkürler.
"Okuyun Kararı Siz Verin" Misafir   belki de koskoca metro turizm içinde en kötü hizmeti veren yozgat arabalarıdır. bütün hizmetlilerin yüzü asık şoförü olsun muavini olsun. Ayrıca ankara da falan belediye otobüsü gibi yolcu alıyorlar. ben 10 yıldır yozgat a otobüsle gidip geliyorum bi tek metro turizm degil diğer yozgat firması olan ses ve tempo turizmde aynı şekilde resmen rezillik çekiyoruz. Arabalar eski metro da, bunu anlayamıyorum zaten ses ve tempoda bile daha çok yeni araba var bir türlü travego veya setraya binemedim 100 yıldır 0403'lerle seyahat ediyoruz. Ses ve tempo turizm de bile travego ve fortuna var. Kısaca demek istediğim böyle hizmet verilmez. Bu hizmetle ne firma para kazanır ne de yolcular rahat seyahat edebilir...
"" arda