Uşak Otobüs Bileti
Uşak Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Uşak Otobüs Seferleri

Metro Turizm Uşak Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
276
315 38 23
Otogar
276
224 24 80

Metro Turizm Uşak otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Uşak otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Uşak online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Uşak otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 2 Uşak şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Uşak otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Uşak otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Uşak ve çevresinde 2 şubesi bulunmaktadır.

 

Metro Turizm Uşak Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
30%
13%
14%
10%
32%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" cebrail f   host lara bir an once ceki duzen verilmeli isi yaparken zorla yapiyor gibiler
"özürlü indirimi" Misafir   yorum yapmak için değil bilgi için yazıyorum.
ulaştırma bakanlığının kararıyla özürlü ve çocuklara seyahatlarda %50 indirim uygulaması başlatıldı.bu karardan sonra firmanızla yolculuk yaptım ve indirim yapmadınız.bilgimiz yoktur o bazı firmaların kampanyasıdır dediniz.bu kararı şu an bütün firmalar uygulamaktadır.sizde de indirim var mı?
cevap verirseniz sevinirim!
"Kocaeli-uşak servisi hk." hüsnü ovalı   07-09-2008 pazar günü Uşak'a sabah gitmem gerekiyor. sabah saat kaçta kocaeliden uşak'a servisiniz hareket edecek.Düzcede İkimet ediyorum. hareket saatine göre kocaeliye geleceğim
"ŞİKAYET" Misafir   02.08.08 tarihinde 34 EZ 5036 plakalı araçla uşak-ankara saat 12:00 seferinizle yaptığımız yolculukta ekspres olmasına rağmen 5 saatlik yolu 6,5 saatte yolda bir çok sigara molaları verilerek geç kalınarak büyük sıkıntı çektik. Ayrıca yolculuk sırasında herhangi bir ikram yapılmamıştır. uşaktaki merkez otogardaki yazıhane içinde sigara yasağına dikkat edilmemektedir. 10 aylık bebeğimizle oldukça rahatsız olduk. bu konuda gerekli uyarıları yapmanızı rica ederim. Ben daha önce metroyla bir çok kez seyahat ettim istanbul'dan kalkan seferlerinizden gayet memnundum fakat uşaktaki memnuniyetsizliğimi bildirmek istedim.