Tokat Otobüs Bileti
Tokat Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Tokat Otobüs Seferleri

Metro Turizm Tokat Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Akbank Yazahane
356
212 13 16
Çarşı
356
212 77 10
Otogar
356
212 41 00 - 212 49 16
Otogar
356
275 13 17
Garaj
356
317 54 54

Metro Turizm Tokat otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Tokat otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Tokat otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm Tokat şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Tokat otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Metro Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Metro Turizm firmasının Tokat ve çevresinde 5 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
60Puan
35%
9%
13%
9%
34%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"***" Mustafa Tezcan   ArKadaşımm doruu hoşş sölüyosunn ama biletii turhaldan almıssın yanii ilçedenn senin yapmnann qereken tek şeyy tokat metroyla irtibataa qeçmenn vee tokat metro qerekenii yapar
bu arada metro ölee kalitesi düşükk ilçee yazanelerin yüzündenn bölee anılamasss
"şikayet" muammer genc   memur olarak düzcede çalışmaktayım annem ve eşim 21/08/2008 tarihinde turhal dan 10:30 istanbul arabasına firmanız metro turizm den bilet almışlar düzce'den geçiyor mu diye sormuş annem (bileti almadan önce)geçiyor demiş bileti satan arkadaş düzceye uğramadan otobandan geçmişler ve düzceyi geçtikten sonra otoban kenarında bırakmışlar tam 2 saat sonra ulaşabildim nerde indirildiklerini dahi bilmiyorlar muavin burası düzce deyip otoban kenarında indirmiş şimdi soruyorum size herşey bileti satana kadar mı? ben pilakaya ulaşmaya çalışıyorum ticaret ve sanayi odasına da şikayet dilekçemi bırakacağım umarım kişiler hakkında sizde birşeyler yaparsınız