Tekirdağ Otobüs Bileti
Tekirdağ Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Tekirdağ Otobüs Seferleri

Metro Turizm Tekirdağ Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Altınova
282
242 99 89
Otogar
282
427 93 16 - 427 93 17
Çarşı
282
263 77 73
Kumbağ
282
283 45 41
Otogar
282
260 28 59 - 260 59 55
Yeniçiftlik
282
644 54 55

Metro Turizm Tekirdağ otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Tekirdağ otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Tekirdağ otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm Tekirdağ şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Tekirdağ otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Metro Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Metro Turizm firmasının Tekirdağ ve çevresinde 6 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
60Puan
36%
9%
12%
9%
35%
Toplam Yorum Sayısı (10)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Seyehatten" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Çok memnun kaldım.
"Hayatımın en berbat yolculuğu" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

internetten aldığım biletteki otobüs yerine çorlu belediyesinden kiraladığınız bozuk,lastiği patlak,pislik içerisndeki servisi,muavini interneti,konforu,televizyon ve video yayını,kulaklığı ve ikramı olmayan bir seyahat yaptırdınız.otobüsünüz çorlu kavşağında bozuldu
yerine otobüs sağlamadığınız gibi bozuk otobüsünüzle canımız burnumuzda seyahat ettik.bize yaşattığınız bu iğrenç ve berbat yolculuktan şikyat mercii dahi bulamadık,
"Express araç!!" merve---   06:45- 09:15 dudullu- çorlu sferinisürekli kullanmak zorunda kalıyorum. araç işine yetişmek derdinde olan çalışanlarla dolu. adı express araç. esenler'e girip çıkması yarım saat. hadi bu makul karşılanabilir.bi de bazen tutup mola veriyor.en kötüsü de çorluya girdiğimize saat 09:00 oluyor, yani otogara 15 dk var. bildiğin şehir içi gibi milleti evinin önünde indiriyor. dur, kalk, 45 dk bu şekilde ziyan olup gidiyor ve varışımız her seferinde yarım saat gecikiyor. yani bu zihniyet var oldukça biz nasıl gelişiriz anlayın.
ve asıl felaket de bu durumu otogar şubedeki görevliye izah ederken oldu. adam benimle utanmasa mahalle kavgası yapacak. öyle seviyesiz bi konuşma şekli.sanki o müşteri ben görevli.o derece terbiyesiz. o zaman adını express araç koymayın, e nasıl olcakmş express araç diyor. artık bu kadarına diyecek birşey bulamıyorum.
"Bunu da gördüm" naciye ak   03,04,2010 tarihinde tekirdağ otogardan 13:45 de hareket eden 34 PYN 78 plakalı araçta iğrenç bir olay yaşadım.bilet kesmeyen görevliler otobüs boş olmasına rağmen küçük kızımdan da ücret istediler.ücreti verdim çünkü 8 aylık hamileyim çocuğumu kucağımda götüremeyeceğimi binerken söylemiştim.bu fırsatı kaçırmayan muavin parayı aldı.fakat yan tarafta oturan yolcunun çocuğu için para ödemediğini öğrenince paramı geri istedim.çünkü çifte standarda tahammülüm yok.parayı geri isteyip bilet kesilmesini isteyince muavin çocuğumu kucağıma almam gerektiğini söyledi. iş inada bindi çocuğu kucağıma aldım fakat bomboş arabada üstelik 8 aylık hamile bir kadın olarak memleketim malkaraya bu şekilde gittim.ne hakkımı ne de paramın kuruşunu helal etmiyorum.insanlık ölmüş.sırf 15 lirayı ceplerine atamadılar diye bu davranışı gösterdiler.yazıklar ve lanet olsun diyorum.fakat yasal yollardandan bu işin peşini bırakmadan hakkımı arayacağım.metro turizm malkara sorumlusu ismail uzun'a sesleniyorum lütfen olayla ilgilenin.kimleri çalıştırıyorsanız iyi tanıyın lütfen.müşteri anlayışınızın bu olduğuna inanamıyorum.ben 3 sene Karsta çalıştım böyle bişey görmedim.kendi memleketimde yaşadığım çok zoruma gitti.genel merkezinize bu olayı kesinlikle bildireceğim.ilgilenmenizi görmek beni mutlu eder.
"" Misafir   çok yavaş gidiyorsunuz 5 saatta malkaradan istanbula gittim,
otubüsünüzün şofürü sigara içti ve telefonla uzun görüşme yaptı.
bunların önlemini alırsanız sewiniriz.......
"Merto" cem yıldız   slm ben cem yıldız,
kardeşim nasıl iş yapıyorsunuz ya, ben devamlı sizin otobüslerinizle gidiyorum ama artık gitmeycem. ayın 15.03.2009 tarhide 59.lc.029 pılakalı araçdan şikayetciyim şöfru bana küfür ediyorum, bir de beni dövmedi kalmadı, kardeşim yazık size
"Para" gizli insan   siz de izmir seferi fiyatları yazmaz mı benden 1 yıldız size yazıklar olsun
"şikayet" Çiğdem Gören   metro turizm tekirdağ-ankara arasında sürekli kullanıyorum.. otogardaki ilgililerden bir beyin, çevresindeki iş arkadaşlarıyla müşteriklerin yanında fazla rahat ve laubali konuşmasından çok rahatsızım.. çevresinde hiçkimse yokmuş gibi davranmasından şikayetçiyim..