Şanlıurfa Otobüs Bileti
Şanlıurfa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Şanlıurfa Otobüs Seferleri

Metro Turizm Şanlıurfa Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
414
316 10 63
414
511 23 83

Metro Turizm Şanlıurfa otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Şanlıurfa online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Şanlıurfa otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 2 Şanlıurfa şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Şanlıurfa otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Şanlıurfa otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Şanlıurfa ve çevresinde 2 şubesi bulunmaktadır.

 

Metro Turizm Şanlıurfa Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
30%
13%
14%
10%
32%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Urfa-antep" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

saat 17:00 de yola çıkması gereken otobüs 17:15 te otogara girdi urfadan antepe 3 saate geldi
"Hayatımdaki en kötü yolculuk" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Araç zamaınında kalkış yerine gelmedi, kalkıştan yaklaşık15 dakika sonra yarım saat ihtiyaç molası gerekçesi ile durdular. 40-50 dakika hareket etmeyince nedenini sorduğumuzda aracın arızalandığını söylediler. Yolcular için yeni bir aracın tahsis edilmesi taleplerimize karşılık bunu yapmayacaklarını, büyük masraf olacağını ve yolculara farklı yerlerden gelecek arabalara üçer dörder bindireceklerini söylediler. Yolcuların şikayetlerine karşılık sanki mağdur olan yolcu değil onlarmış gibi davranarık çok kaba bir üslupla konuştular. Genel merkez ile bu konunun çözümü için görüştüğümüzde ise isterseniz yasal hakkınızı kullanarak mahkemeye gidebilirsiniz şeklinde pişkin pişkin sözümona çözüm önerilerinde bulundular. Şimdiye kadar çok problemle karşılaştım yollarda ama bunun gibisini ilk defa gördüm. Bir daha asla metro turizm ile bir yolculuğa çıkmayacağım ve çevremden de kullanılmaması için elimden gelen herşeyi yapacağım.