Şanlıurfa Otobüs Bileti
Şanlıurfa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Şanlıurfa Otobüs Seferleri

Metro Turizm Şanlıurfa Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
414
316 10 63 - 316 01 63
Otogar
414
511 23 83 - 511 36 94

Metro Turizm Şanlıurfa otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Şanlıurfa otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm Şanlıurfa şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Şanlıurfa otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Metro Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Metro Turizm firmasının Şanlıurfa ve çevresinde 2 farklı şubesi bulunmaktadır.
Metro Turizm Şanlıurfa Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
35%
9%
13%
9%
34%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hayatımdaki en kötü yolculuk" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Araç zamaınında kalkış yerine gelmedi, kalkıştan yaklaşık15 dakika sonra yarım saat ihtiyaç molası gerekçesi ile durdular. 40-50 dakika hareket etmeyince nedenini sorduğumuzda aracın arızalandığını söylediler. Yolcular için yeni bir aracın tahsis edilmesi taleplerimize karşılık bunu yapmayacaklarını, büyük masraf olacağını ve yolculara farklı yerlerden gelecek arabalara üçer dörder bindireceklerini söylediler. Yolcuların şikayetlerine karşılık sanki mağdur olan yolcu değil onlarmış gibi davranarık çok kaba bir üslupla konuştular. Genel merkez ile bu konunun çözümü için görüştüğümüzde ise isterseniz yasal hakkınızı kullanarak mahkemeye gidebilirsiniz şeklinde pişkin pişkin sözümona çözüm önerilerinde bulundular. Şimdiye kadar çok problemle karşılaştım yollarda ama bunun gibisini ilk defa gördüm. Bir daha asla metro turizm ile bir yolculuğa çıkmayacağım ve çevremden de kullanılmaması için elimden gelen herşeyi yapacağım.