Rize Otobüs Bileti
Rize Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Rize Otobüs Seferleri

Metro Turizm Rize Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
464
532 31 70
464
311 31 26
464
511 25 72
464
325 11 13 - 325 11 19
Merkez
464
217 15 61 - 217 32 75 - 223 34 64
Otogar
464
212 63 63

Metro Turizm Rize otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Rize otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Rize otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm Rize şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Rize otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Metro Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Metro Turizm firmasının Rize ve çevresinde 6 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
60Puan
36%
9%
12%
9%
35%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"REZERVASYON" birolaz   BEYLER..SİTE,VS GÜZEL AMA BİLET NASIL ALACAĞIZ? E-BİLET KAVRAMINI BOŞ GEÇMİŞİZ. ANTALYADAN BİLET ALMAK İÇİN TIKLADIM AMA ARKADAŞLARA MADARA OLDUK!! OLMAYACAKSA KALDIRIN SİTEYİ BOŞ YERE RİZE SEVDALILARI MAĞDUR OLMASIN. RİZE'ME SELAM YOLA DEVAM.....
"Denetim eksikliği" Fatih Tarcan   Ulusoy firmasında tanık oldum, "yol denetim müfettişleri var". Yolcu gibi bilet alıp biniyor, denetimini yapıyor. Yolcu genelde ulusal eğilimimiz gereği olsa gerek "hır çıkar" diye ses çıkarmıyor. Yukarıda yazılanlara katılıyorum,az bile bu sitemler. 5000 aracın olsa ne olur, büyüklük hizmetinden memnun olan 100 kişiyle kaim. Bu çok zor değil, denetim şart. Disiplinde merhamet en büyük hıyanettir. Biz subaylar böyle eğitildik. Haddimi aşmak istemem ama ciddi yönetim ve dentim hatası var. Sıkça sizinle seyahat ediyorum. Memnuniyetim yar yarıya. Fatih Tarcan+535 824 69 23 Başka söyleneceklerde var. Ama müşteri olarak bu kadar, umarım dikkate alınır. Kötü bir tahmin ama bu yazı okunmayacaktır.

Moderatör:
Şirketler de bizim gibi değer veriyor mu bilmiyorum, ama inanın biz her yazıyı okuyoruz. Katkılarınız için teşekkürler.

Sizler sesinizi böyle duyurdukça, firmalar da bu yorumları kesinlikle değerlendirecektir diye düşünüyorum.
"" Misafir   site kurmuşunuz hiç bir bilgiye ulaşamıyoz araçlarda yer olup olmadığını öğrenmek istiyom ama yok kapatın ozaman siteyi
yada lütfen bütün bilgilere ulaşabilelim
"Otobus Kalkış Saatleri" Misafir   Neden internette otobus kalkış saatleriniz yok.
Sitenin kapsamaı çok dar. Daha geniş bilgiler koyabilirsiniz. ayrıca arkadaşında dediğ gibi e-bilet sistemine geçmelisiniz
"E-BİLET" Mahmut FIRAT   NEDEN İNTERNET ÜZERİNDEN BİLET SATIŞI YAPMIYORSUNUZ? VE KREDİ KARTIYLA OTOMOTİK ODEME SİSTEMİNİ BAŞLATMIYORSUNUZ?.
"Yol" mehmet yol   niye ikizdere ye araba yok