Mersin Otobüs Bileti
Mersin Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Mersin Otobüs Seferleri

Metro Turizm Mersin Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
324
814 77 77 - 814 23 57 - 814 85 85
Otogar
324
851 55 33
Merkez
324
751 39 11
324
233 80 95 - 232 04 03
yaşat
324
237 72 36
Otogar
324
714 15 00 - 714 14 24
Otogar
324
616 30 42

Metro Turizm Mersin otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Mersin otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Mersin otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm Mersin şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Mersin otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Metro Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Metro Turizm firmasının Mersin ve çevresinde 7 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
60Puan
36%
9%
12%
9%
35%
Toplam Yorum Sayısı (19)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sürücü hataları" Misafir   aşırı hız ve dikkatsizlik, direksiyonda sürekli telefonla Konuşmak ve uğraşmak.. Sağlam gelmemiz bir mucize idi sanırım..
"Yolcuyu İndirmeyi unutur mu???" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Merhabalar
Yukarıdaki değerlendirmelerim dışında iki gündür yollarda olan ve 1 gram uyuyamayan birisi olarak mersinden amasya ya olan yolculuğumun samsunda bitmesi bir komedidir bence. Uyandığımda Muavine beni indirmeyi unutmuşsunuz diye sorduğumda aldığım cevap dahada komedi; "ben amasyada inecekler diye bağırdım". yaklaşık olarak sabah beş gibi amasya da olduğumuzu düşünürsek bağırmanın şiddetini tahmin edebilirsiniz. Ve daha vahimi Samsuna indiğimizde hiç bir metro çalışanının suratıma bakmaması.
Saygılarımla...
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.


"Felaket" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Otobüse binmeden bagaj teslimi yaparken başlayan terslikler otobüs hareket etmeye başlayıncada devam etti. Otobüsün klimaları kapandı açılmasını istediğimde araç rampa çıkıyormuş çekişten düştüğü için klimaları kapatmışlar. Daha öncede bu güzergahta yolculuk yaptım ve böyle klima kapanma olayı yaşamadım
"Servis hizmeti " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bana gelmem söylenen yere 10 dakika öncesinden geldim fakat tam 1 saat oldugum yerde bekletildim, üstelik arabanın servise gittiği ve beklemem gerektiğini defalarca buronuzu arayıp uzun ugraslardan sonra lütfedip telefona bakmaları ile öğrendim, berbat bir hizmet tüm tanıdıklarıma anlatacak ve bunu internet forumlarına yazacagım, 18:30 arabası için otogara 20 km uzaklıktaki yerden saat tam 18:06 da alındım, şikayetçiyim, en kısa sürede telafisini istiyorum ..
"Tarih hatası" nevzataydin   26 Ağustos tarihinde Ordu'ya gitmek için otogara geldik.Valizlerimizi yerleştirdik.Yerimize oturmak için geldiğimizde ,koltukların dolu olduğunu gördük.Bir yanlışlık olduğunu düşünerek biletler kontrol edildi.Bizim gidiş tarihimizin 27 Ağustos olduğunu orada farkettik.Bu arada kaptanlar RECEP ÖRNEK ve REMZİ YILMAZ bizi mağdur etmeyeceklerini söyleyerek sorunumuzu çözdüler.Ayrıca host SERHAT TRAŞ(01064)ve muavin OSMAN KÖSE verdikleri hizmet ile bize moral bozukluğumuzu unutturdular.
26 Ağustos'ta TRABZON-RİZE seferini yapan 61 S 1049
plakalı otobüsün tüm personeline çoook teşekkür ediyorum.

NOT:Personel isimlerini otobüsün sefer sayısını ve saatini vererek öğrendim.
"Bilet satışı" boyfrend   seyahet tarihi 14/06/2009 biz iki kişi mersin osmaniye seyehatimiz sırasında bilet satışı sırasında araba otogara girecek diye bilet sattılar ama malesef ki! bizimle birlikte artı üç vatandaşımızla dinlenme tesisinde bırakıldık oradan tesisin aracıyla otogara götürüldük bu resmen bir rezalet aracın plakasını da vereyim 67-ZV-885 yetkililer ilgilenirse sevinirim lütfen...
"ADANA-İSTANBUL SEYAHATİ" ENVER GÜÇLÜER   BU SEYAHATİMİ SANIRIM HİÇ UNUTMAYACAĞIM.
METRO'YA YAKIŞMAYAN BİR SERVİS, OTOBÜS VE YÜZKARASI BİR PERSONEL.. DETAYLARI MÜŞTERİ HİZMETLERİNE TELEFONLA DERHAL İLETTİĞİM GİBİ YAZILI OLARAK DA GEREKLİ İŞLEMLERİMİ BAŞLATMIŞ BULUNMAKTAYIM.
Seyahat tarihim 15.03.2009 - saat 23:00 Adana'dan hareket ile İstanbul'a..
Koltuk numaram : 30
"Servis" Misafir   7407 sefer sayılı metro turizmin otobüsüyle istanbuldan anamura geldim, hizmette sınır yoktu açıkçası, servis memurunun davranışı, mavin ve yetenekli kaptanlarıyla mükemmel bir seyahat ettim,
tüm metro turizm personeline teşekkür ederim...
"Host" Misafir   anamurdan ankaraya gittim ve hostun serwislerinden cok memnun kaldım