Manisa Otobüs Bileti
Manisa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Manisa Otobüs Seferleri

Metro Turizm Manisa Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
236
412 30 32
Santral Garajı
236
235 15 25
Garaj
236
713 10 14
Garaj
236
313 99 11

Metro Turizm Manisa otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Manisa otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Manisa otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm Manisa şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Manisa otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Metro Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Metro Turizm firmasının Manisa ve çevresinde 4 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
60Puan
35%
9%
13%
9%
34%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Seyahat" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

metro turizme teşekkür ediyorum..
"Teşekkürler" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

gerçekten memnunum.teşekkürler
"" Misafir   Aldiğim bileti30 numara ve orta kapinin hemen yanı ve cam kenarı olarak almama rağmen tam karşısı ve koridor tarafında bir yer olduğunu kızım otobüse binince gördük. Ekranda gördümüz yer ile gerçek koltuğun yer ve pozisyonunun farklı olmasından şikayetçiyim.
"Seferler konusunda bilgi." Misafir   Sayın yetkili Turgutlu'dan Yalova'ya giden otobüsünüz Yalova Garajına uğruyor mu ve hangi saatlerde Turgutlu' dan Yalova' ya hangi saatlerde Yalova' dan Turgutlu' ya var? Bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.