Malatya Otobüs Bileti
Malatya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Malatya Otobüs Seferleri

Metro Turizm Malatya Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Maşti
422
238 08 63
Merkez
422
326 57 96

Metro Turizm Malatya otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Malatya otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Malatya online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Malatya otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 2 Malatya şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Malatya otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Malatya otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Malatya ve çevresinde 2 şubesi bulunmaktadır.

 

Metro Turizm Malatya Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
30%
13%
15%
10%
32%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Koltuk Numarası Farkı" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

İnternet üzerinden seçtiğim koltuk numarası, otobüste farklı konumdaydı ve bu yüzden madur oldum. buna dikkat edilmesini rica ediyorum
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Teşekkür ederim
"Van-malatya yolculuğu" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

hanımım ve kızım ın deyahati bizleri metro tyrizm hakkınd ayanıldığımızı gösterdi.daha önce yolculuğumuzda metro turizmin ulusal bir firma olması bizlerin tercih minbebiydi,düne kadar.van dan malatyaya kadar her ter terminale girip 15-20 dakika bekleyen otobüs 1-1,5 saat gecikmeli gelmesi bir yana malatya termimalide yolcumu beklereken terminale girmeyip yolcumu ,terminal yanında yol kenarındaki moil istasyonunu önünde indirerek gece saat 21 civarınd abizlere yolcumuzu aratma başarısını gösterdiler.muavini arayıp izah ettim ve şikayet edeceğimi, söyledim.daha sonra tekrar beni arayarak yolcunun orada inmek istediği gibi de bir yalanla bana cevap verdiler.ama bu metro turizm in bizler için son olmasına sebep oldu.