Kocaeli Otobüs Bileti
Kocaeli Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Kocaeli Otobüs Seferleri

Metro Turizm Kocaeli Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
60 Evler
262
239 05 06

Metro Turizm Kocaeli otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Kocaeli otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Kocaeli online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Kocaeli otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 1 Kocaeli şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Kocaeli otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Kocaeli otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Kocaeli ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır.

 

Metro Turizm Kocaeli Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
34%
10%
12%
10%
33%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Sakaryada yarım saatten fazla bekledi.
"Telofon" zafer41   telofonla ulaşımıyorum
saygılarla
zafer41
"" sezai dil   merhaba metro turizm ile 30 mart 2009 tarihinde öğleden sonra Gölcük veya Değirmendereden-Antalyaya gitmek istiyorum, otobüs listesinden bana saatlerini yazar mısınız, teşekkur ediorum, ayrıca fiyatı da belirtirseniz sevinirim..
"Türkiye haritası" burhan öztürk   bilet kabının arkasına türkiye haritasının çizmişsiniz. hemen hemen türkiyenin batısında her ile enaz 3 5 güzergah var, neden Türkiyenin doğusuna ERZURUMA URFAYA diğer illere güzergah yok yada çok orası Tz oralar Türkiye' ye ait degil mi?

BURHAN ÖZTÜRK - ERZURUM.
"Not" adem karagöz   neden erzuruma metro yok
"Slm" Misafir   merhaba metro turizm ile kocaeli termınalden edırneye gıcen otobus lıstesınden bana saatlerını yzarmsınız pazartesı gunu ıcın?tesekkur edıorum ayrıca fiyatıda solersenız sewınırm..