Kahramanmaraş Otobüs Bileti
Kahramanmaraş Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Kahramanmaraş Otobüs Seferleri

Metro Turizm Kahramanmaraş Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
344
511 99 49
344
412 00 41
344
714 44 00
Kıbrıs Meydanı
344
224 00 22
Otogar
344
235 29 99
344
311 54 02

Metro Turizm Kahramanmaraş otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Kahramanmaraş online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Kahramanmaraş otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 6 Kahramanmaraş şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Kahramanmaraş otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Kahramanmaraş otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Kahramanmaraş ve çevresinde 6 şubesi bulunmaktadır.

 

Metro Turizm Kahramanmaraş Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
30%
13%
14%
10%
32%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Milletimizin sağlıklı huzurlu bir şekilde seyahat etmesini her şeyden önce tutması gereken otobüs firması rezillik içinde Suriyelilere öncelik tanıyarak asıl kendi memleketlilerine ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapmıştır.Üç kuruş daha fazla para kazanmak uğruna pislik ve gürültü patırtı içinde yerde yatarak giden suriyelilerin arasında on altı saatlik bir yolculuk yaşatmıştır.Gerekenin yapılmasını arz ederim.
"Pişmanlık" sadık eski   Daha çok batı illerinde metroyu kullanan biz, 25 mayıs 2010 tarihinde saat 15:00'da 32 HP 530 plakalı araçla kahramanmaraştan konya'ya metroyla gitme gafletinde bulunduk. 6 yaşında bir arabayla önce 8 saat denip sonra 9 saate çıkan bir yolculuk. (bizden sonra devam ettiğini de düşünürsek.)
TESPİTLER: konyaya kadar peçetesi olmayan, sadece şoföre hizmet eden yarı giyimli bir hostesi olan, karapınar otogarını konya otogarı zannedip bizi indirmeye çalışan bilinçsiz erkek muavini olan, doğu-batı araç farkları olan, seyretmekte zorlandığımız film görüntüleri olan, lastiği patlayıp orta kapısının zorla kapandığı bir araçta 2 küçük çocuğunuzla bir yolculuk yapmaya çalıştığınız bir metro turizm.
Bunları içimiz rahatlasın diye yazmadık. buna bir tekzip yazılırsa benim yazdığım kadar net olsun isterim. ciddiyete almak ve bu köşenin hakkını vermek istiyorsanız. HAYIRLI GÜNLER