Metro Turizm Giresun Otobüs Seferleri

Metro Turizm
 
 

En Popüler Metro Turizm Seferleri

Metro Turizm Giresun Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
454
314 26 12
454
381 35 35
454
471 51 42 - 471 63 81
454
611 53 00
Merkez
454
212 63 63
454
513 16 00 - 513 56 00
454
641 30 05
454
361 48 98
454
411 50 66

En Popüler Metro Turizm Seferleri

Metro Turizm

444 34 55
Büyükdere Cad.Metro City İş Merkezi No: 171 A Blok Kat: 17 Levent İstanbul
0212 319 28 00 - 658 32 32

Adını Önce Yollara

Sonra Kalbinize Yazar…


Metro Turizm günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1373 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün devlerindendir.


1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulan Metro Turizm, Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Kahraman, Yönetim Kurulu üyeleri, Suat Bülbül ve Ömer Alp Emil’ den oluşan profesyonel kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında hizmet verdiği yolcu sayısını istikrarlı bir şekilde artırmaktadır. 


86 ilde 1109 satış noktası ve yaygın şehir içi servis olanaklarıyla alternatif yolcu taşıma araçlarının en güçlü rakibi konumunda olan Metro Turizm sektörün ihtiyaç ve taleplerine ait öngörüsünü, sahip olduğu güçlü sermaye ile birleştirerek yatırıma dönüştürmüş ve filosundaki son teknoloji ile üretilmiş araçları yolcusuyla buluşturmuştur.  


Metro Suit, Metro Klas, Metro Euro… Hepsi de Metro… Yeni bir Yolda, Yine Bir Metro… 


Bütün seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz üst segment, 2+1 koltuk düzeniyle en rahat yolculuklarınızın değişmez tercihi Metro Suit otobüsler, çağdaş yolculuk anlayışının vardığı son nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik tasarımlı tekli koltukların rahatlık avantajları yolcunun kendi aracında tek başına seyahat ediyormuş hissi yaşatmak için tasarlanmış gibidir. 


Ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız bütün donanımlara sahip bu araçlarda Wifi İnternet bağlantısı, her zevke uygun müzik seçenekleri, koltuk arkalarındaki led ekranlardan rahatça izleyebileceğiniz filimler, video oyunları ve çektiğiniz fotoğrafları yol eğlencesine dönüştürebileceğiniz USB girişleriyle yoldayken bile, alışageldiğiniz yaşam zevklerinize ve iletişimde olma halinize ara vermek zorunda kalmazsınız. Açık büfe ikramlardaki diyet ürünler Metro Suit otobüslerdeki ikram yelpazesindeki zenginliğinin küçük bir örneğidir.


Alışageldiğimiz standart koltuk düzenine sahip, otobüslerden oluşan Metro Class Metro Turizm’in hemen hemen bütün güzergahlarında yol almaktadır. Mercedes, Man, Neoplan ve Setra  gibi  markaların son model araçlarının hizmet verdiği bu segmentte çağdaş beklentilerinizin hepsiyle buluşabilir, yurt genelinde pek çok ilimize keyifle seyahat edebilirsiniz.


Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk gibi Avrupa ülkelerine yapacağınız seyahatlerinizde size Metro Euro eşlik edecektir. Bu tercihiniz yol boyunca sınırsız ikram seçenekleri, internet bağlantısı, film, müzik video oyunları gibi bireysel eğlence sistemleriyle yolculuğunuzu daha huzurlu, keyifli ve hayatın içinde tamamlamanız için düşünülmüştür.


Metro Rent, Metro Mini, Metro Free anlaşılacağı üzere, kiralama, kısa mesafe ve ücretsiz şehir içi aktarmalarında yararlanabileceğiniz diğer Metro Turizm hizmetlerindendir.


Metro Turizm sektörün ve yolcunun ihtiyaç duyduğu bütün yenilikleri bünyesinde barındırarak,  yaygın ulaşım ağı, 15 bine yakın çalışanı ve çok sayıdaki satış noktası ile Türkiye’deki otobüs yolcusunun  %20’sini taşıyarak yurdumuzun en büyük ilk 500 şirketinden biri olmuştur. Kendisine ait pek çok konaklama merkezinde, restoran, market, fastfood, akaryakıt ve LPG istasyonu, yöresel ürünler, unlu mamuller, atıştırmalık, WC ve mescit bulunmaktadır. İnternet, gazete ve dergi yayınlarına kolayca ulaşabileceğiniz gibi kendiniz ve sevdikleriniz için yol hatırası hediyelik eşyalar satın alabilir, bir yandan çayınızı, kahvenizi yudumlarken masaj koltuklarında rahatlayabilirsiniz. Bu mola merkezlerinde araçlar özenle temizlenip bakımları yapılırken Metro Turizm ile güvende olduğunuz duygusunu bir kez daha hatırlama şansınız olacaktır. Bunlar için Metro Turizm Otobüs Bileti almalısınız...


Yalnız Değilsiniz…


Yolcum Nerede uygulaması, Metro Turizm ile seyahat etmekte olan yolcunuzun kimlik bilgileri ve koltuk numarası verilerek, güzergah üzerinde nerede olduğunu saptamak mümkündür. Özellikle küçük çocuğunuzun ve yaşlıların ulaşımında yararlanabileceğiniz bu uygulama ile sevdiklerinize ve konuklarınıza internet sitesi üzerinden on line refakat edebilirsiniz.


Yaptığınız her Metro Turizm Otobüs Bileti alışverişinde, biriken puanlarınızla, indirimli bilet ya da ücretsiz bilet alabilir, Metro Turizmin yolcularına keyifli seyahat tanımını tamamlayan kültürel yayını Metrolife ile tanışabilirsiniz.


20 yılı aşkın süredir yollarda görmeye alışık olduğumuz Metro Turizm Otobüsleri, Türk karayolu taşımacılığı sektörünün yol fatihleridir. Gece, gündüz tatil ya da iş seyahatlerinizde yurdumuzun pek çok iline yapacağınız yolculuklarınızda güvenle tercih ettiğiniz Metro Turizm adını önce yollara sonra kalbinize yazar…

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
56Puan
35%
7%
7%
8%
43%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Servi saati!!!" KENAN G   24 12 2010 da giresun konya 19.30 sefer sayılı otobus ıcın; otogara servıs konulup konulmadıgını sordugumda bana: 5 dakıkalık yol ıcın servısın 18:00 da kalkacagını soyledıler... Beş dakıkada otogar a varıp sonrakı 1.5 saat sure zarfında yolcuların otogarda bekletılmesınden daha abes ne olabılır ki? bu uygulamanın bır an once kaldırılıp;otobusun kalkıs saatıne daha yakın bır saatte servısın konulması sanırım daha dogru bır uygulama olacaktır. hani musterı memnunıyetı acısından...
"Yolculuk " eee   ben kayseriden giresuna gelecem 31 ağustos günü hangi firmanın var bi bilgi verirseniz golge_kral_18@hotmail.com
"şikayet" İlhan Gazi GETBAY   giresundan 20:00 de kalkan ankaraya sefer yapan otobüsünüzdeki uygulamanın yanlış olduğu, uydu yayını yapmakta olan tv nin isteğe göre host tarafından dizi açılarak bir kişinin gönlünü yaparken diğer müşterilere eziyet çektirilmektedir. ben de aynı anda spor proğramı seyretmek istemiştim fakat host benim isteğimi karşılamadı o zaman ortak bir yayına geçilmesini filim konmasını istedim öyle bir hizmetin olmadığını söyledi. otobüsede kumluca da sanırım birsürü yük aldılar kamyon gibi o yükü ankarada armadayı geçince terminale girmeden indirdiler epey bir beklemiş olduk bilgilerinize
"Yolculuk" Misafir   ben 6.10.2008 günü akşam saat 20.00 de giresundan kalkan 34 BU 7210 plakalı ve 9168 sefer sayılı otobüsünüzle yolculuk yaptım tepemde çalışan fan yüzünden hiçte rahat değildim kapatılmasını istedim ama dikkate alınmadı,sonra bizzat şoföre söyledim ne kadar haksızım bilemem ama yolcunun şikayetini dikkate almak zorunda olduklarını söyledim ama pekte aldırış etmediler...daha sonra bu hırsla otobüste unuttuğum kolimi emanete teslim etmeyip otobüsün içinde taa gölbaşına götürdüler ben zor şartlarda gölbaşındaki mercedes servisinden koli almaya gittim batıkentten....ben 10 yıldır metroyla bu yolu gelip giderim bu kadar rezil bir yolculuk yapmadım....