Bolu Otobüs Bileti
Bolu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Bolu Otobüs Seferleri

Metro Turizm Bolu Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Çarşı
374
210 11 44 - 217 31 64
Otogar
374
444 34 55

Metro Turizm Bolu otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Bolu otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Bolu otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm Bolu şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Bolu otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Metro Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Metro Turizm firmasının Bolu ve çevresinde 2 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
60Puan
35%
9%
13%
9%
34%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Araç kulaklıkları hariç herşey çok mükemmel" Misafir   Araç kulaklıkları hariç herşey çok mükemmel
"Metro turizm" Misafir   En kötü yolculuklarımdan biriydi. Sıcaktan piştik. Klima yoktu. Havalandırma yoktu. Metro turizmi tekrar tercih etmiycem.
"Onlayn bilet" ilan   sayın metro yetkilileri ben akhisardan boluya bilet internet ortamında bilet aldıgım halde boludan akhisara bilet alamıyorum sorun hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
selamlar
mail: ilhancolak45@hotmail.com
"" ceren özyün   çok rahat ediyorum