Metro Turizm Online Otobüs Bileti
Metro Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Metro Turizm Otobüs Seferleri

Metro Turizm

Metro Turizm

444 34 55
Büyükdere Cad.Metro City İş Merkezi No: 171 A Blok Kat: 17 Levent İstanbul
0212 319 28 00 - 658 32 32

Adını Önce Yollara Sonra Kalbinize Yazar…

Metro Turizm günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1373 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün devlerindendir. Ucuz otobüs bileti sahibi olarak  bu deneyimden yararlanmak için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin üst ksımında bulunan arama bölümüne seyahat edeceğiniz iki şehri ve yolculuk tarihinizi ekleyerek sizin için en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Yolculuk etmek istediğiniz seferi seçtikten sonra kolaylıkla biletinizi satın alabilirsiniz. Sitemizin güvenli ödeme sistemi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

86 ilde 1109 satış noktası ve yaygın şehir içi servis olanaklarıyla alternatif yolcu taşıma araçlarının en güçlü rakibi konumunda olan firma sektörün ihtiyaç ve taleplerine ait öngörüsünü, sahip olduğu güçlü sermaye ile birleştirerek yatırıma dönüştürmüş ve filosundaki son teknoloji ile üretilmiş araçları yolcusuyla buluşturmuştur. Şirket geniş ulaşım ağıyla ülkenin hemen her noktasına otobüs seferleri düzenlemektedir. Dilediğiniz yer için biletinizi satın alarak siz de firmanın kaliteli hizmetinden yararlanarak yolculuk edebilirsiniz.

Bütün seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz üst segment, 2+1 koltuk düzeniyle en rahat yolculuklarınızın değişmez tercihi Metro Suit otobüsler, çağdaş yolculuk anlayışının vardığı son nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik tasarımlı tekli koltukların rahatlık avantajları yolcunun kendi aracında tek başına seyahat ediyormuş hissi yaşatmak için tasarlanmış gibidir.

Ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız bütün donanımlara sahip bu araçlarda Wifi İnternet bağlantısı, her zevke uygun müzik seçenekleri, koltuk arkalarındaki led ekranlardan rahatça izleyebileceğiniz filmler, otobüs oyunu ve çektiğiniz fotoğrafları yol eğlencesine dönüştürebileceğiniz USB girişleriyle yoldayken bile, alışageldiğiniz yaşam zevklerinize ve iletişimde olma halinize ara vermek zorunda kalmazsınız. Açık büfe ikramlardaki diyet ürünler Metr Suit otobüslerdeki ikram yelpazesindeki zenginliğinin küçük bir örneğidir.Alışageldiğimiz standart koltuk düzenine sahip, otobüslerden oluşan Metro Class firmanın hemen hemen bütün güzergahlarında yol almaktadır. Mercedes, Man, Neoplan ve Setra  gibi  markaların son model araçlarının hizmet verdiği bu segmentte çağdaş beklentilerinizin hepsiyle buluşabilir, yurt genelinde pek çok ilimize keyifle seyahat edebilirsiniz.

Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk gibi Avrupa ülkelerine yapacağınız seyahatlerinizde size Metro Euro eşlik edecektir. Bu tercihiniz yol boyunca sınırsız ikram seçenekleri, internet bağlantısı, film, müzik video oyunları gibi bireysel eğlence sistemleriyle yolculuğunuzu daha huzurlu, keyifli ve hayatın içinde tamamlamanız için düşünülmüştür.100 üzerinden
58Puan
28%
14%
15%
11%
33%
Toplam Yorum Sayısı (1311)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
klimalar çalışmıyordu ve şöforun süratli kullanmasından dolayı da çok sallandı araç
"SAKIN METRO TURİZM İLE SEYAHAT ETMEK GİBİ BİR HATAYA DÜŞMEYİN..." Misafir
AKSARAYDAN ANTAKYAYA OLAN YOLCULUĞUMUZDA METRO TURİZİMLE BİR DAHA ASLA SEYAHAT EDİLMEYECEĞİNİ ÖĞRENDİM.
"Muav8n" Misafir
Muavine tesekurler en arkada 2 bayandik bosalan yeri bize onerdigi icin.
"" Misafir
1 saat sonra hemen mola verilmese daha sonra verilse iyi olurdu
"Berbat ötesi davranış.." Misafir
konuşmayı bilmeyen hatta kendini küçük dağları yaratmişçasına yolcuya kafa tutan metro turizm şirketini boykot ediyorum...umuyorumki milletimiz bu şirketten bir an evvel kurtulur....
"Seyahat vize" Misafir
Herşeye rağmen güzel yolculuktu
"Metro turizmden şikayetçiyim" Misafir
Metro Turizm'den seyahat tarihimden 1 ay önce online olarak biletimi almıştım. Seyahat edeceğim gün ve saat Adana Otogarına gittik fakat şirket haber vermeye bile gerek duymadan yolcusunu almaya terminale bile girmemiş. Bilet aldığım kişi cezaevine yetişmek zorundaydı. Normalde cezaevine teslim olma saatinden 1 saat önce Hatay'a varacak şekilde bu firmaya güvenerek biletimizi aldık. Otobüs gelmediği gibi cezaevine de geç kaldı bu insan ve firmanın sorumsuzluğu yüzünden cezaevinden ceza yedi. Firmadan bize geri dönüş olmadı. 2 otobüsle Hatay'a kendi imkanlarıyla tekrar para vererek gitmek zorunda kaldı. Ertesi gün Adana otogarından arıyorlar ve yolcusundan haberi bile olmayan firma çalışanları şoföre ulaşamadığı için benim verdiğim telefon numarasını arayarak şoföre ulaşmaya çalışıyorlar. Firmaya onlarca kez telefonla ulaşmaya çalıştım, mail attım fakat bize geri dönüş sağlanmadı. Seyahat eden kişi hem ceza yedi hem de aldığımız bilet yetmiyormuş gibi 2 defa daha otobüs parası verdiriyorlar. Şikayetçiyim anlayacağınız.
"" Misafir
Bu zamana kadar geçirdiğim en kotu yolculuktu ilk ve son metro yolculuğum olucak.
"Namaz vakitlerinde aracin durması..." Misafir
Vakit Namazlarinin kilinması için durulmuyor..
Bunun için bir önlem alınabilir .. .
"Metro artık yenilensin " Misafir
Gereken eleştiriyi Metro turizme ilettim. İletime dönüş de yaptılar. Değerlendireceklerini söylediler. Yolculuk yaptığım otobüsün konforu yok denecek kadar az, koltuk arkaya yatmıyordu teknolojiyi takip etmeyen bi araçtı. Usb takılacak koltuk tv yoktu. O kadar az mola verildi ki mola yerini iple çektim. İnşallah Metro turizm de bazı firmalar gibi müşteri memnuniyetini önemser...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >