scorecardresearch
Metro Turizm Otobüs Bileti
Metro Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Metro Turizm Otobüs Seferleri

Metro Turizm

Metro Turizm

0850 222 34 55
Büyükdere Cad.Metro City İş Merkezi No: 171 A Blok Kat: 17 Levent İstanbul
0212 319 28 00 - 658 32 32

Adını Önce Yollara Sonra Kalbinize Yazar…

Metro Turizm günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1373 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün devlerindendir. Ucuz otobüs bileti sahibi olarak  bu deneyimden yararlanmak için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin üst ksımında bulunan arama bölümüne seyahat edeceğiniz iki şehri ve yolculuk tarihinizi ekleyerek sizin için en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Yolculuk etmek istediğiniz seferi seçtikten sonra kolaylıkla biletinizi satın alabilirsiniz. Sitemizin güvenli ödeme sistemi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

86 ilde 1109 satış noktası ve yaygın şehir içi servis olanaklarıyla alternatif yolcu taşıma araçlarının en güçlü rakibi konumunda olan firma sektörün ihtiyaç ve taleplerine ait öngörüsünü, sahip olduğu güçlü sermaye ile birleştirerek yatırıma dönüştürmüş ve filosundaki son teknoloji ile üretilmiş araçları yolcusuyla buluşturmuştur. Şirket geniş ulaşım ağıyla ülkenin hemen her noktasına otobüs seferleri düzenlemektedir. Dilediğiniz yer için biletinizi satın alarak siz de firmanın kaliteli hizmetinden yararlanarak yolculuk edebilirsiniz.

Bütün seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz üst segment, 2+1 koltuk düzeniyle en rahat yolculuklarınızın değişmez tercihi Metro Suit otobüsler, çağdaş yolculuk anlayışının vardığı son nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik tasarımlı tekli koltukların rahatlık avantajları yolcunun kendi aracında tek başına seyahat ediyormuş hissi yaşatmak için tasarlanmış gibidir.

Ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız bütün donanımlara sahip bu araçlarda Wifi İnternet bağlantısı, her zevke uygun müzik seçenekleri, koltuk arkalarındaki led ekranlardan rahatça izleyebileceğiniz filmler, otobüs oyunu ve çektiğiniz fotoğrafları yol eğlencesine dönüştürebileceğiniz USB girişleriyle yoldayken bile, alışageldiğiniz yaşam zevklerinize ve iletişimde olma halinize ara vermek zorunda kalmazsınız. Açık büfe ikramlardaki diyet ürünler Metr Suit otobüslerdeki ikram yelpazesindeki zenginliğinin küçük bir örneğidir.Alışageldiğimiz standart koltuk düzenine sahip, otobüslerden oluşan Metro Class firmanın hemen hemen bütün güzergahlarında yol almaktadır. Mercedes, Man, Neoplan ve Setra  gibi  markaların son model araçlarının hizmet verdiği bu segmentte çağdaş beklentilerinizin hepsiyle buluşabilir, yurt genelinde pek çok ilimize keyifle seyahat edebilirsiniz.

Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk gibi Avrupa ülkelerine yapacağınız seyahatlerinizde size Metro Euro eşlik edecektir. Bu tercihiniz yol boyunca sınırsız ikram seçenekleri, internet bağlantısı, film, müzik video oyunları gibi bireysel eğlence sistemleriyle yolculuğunuzu daha huzurlu, keyifli ve hayatın içinde tamamlamanız için düşünülmüştür.100 üzerinden
56Puan
25%
13%
16%
12%
34%
Toplam Yorum Sayısı (1597)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Araç " Misafir
araç konforlu değil kasislerde çok sarsıntı yapıyor ve gürültü yapıyor.
"Firma Hataları" Misafir
Üslup hataları var ve yazihanedeki görevliler bilet keserken farklı tc no girmektedir Bugün git yarın olmazsa yine gel kafasindalar. Kaza olsa ferdi kaza sigortasından muaf olmak için bilerek mi farkli tc no girisi yapılıyor ikramlardaki marka kalitesi 0
"Koltuk rahatsızlığı" Misafir
Koltuklar çok rahatsız 2+1 olmasına rahmen normal koltuklara göre 1-2 cm diz mesafesi fazla yani bir farkı yok , vede koktukların bel desteği çok aşağıda
"Ankara-izmir ve izmir ankara" Misafir
Ankara-İzmir (17 Kasım- 10.01 otobüsü) ve İzmir-Ankara (20 Kasım-11.00 otobüsü) arasında yaptığımız seyahatlerde, gidişte Otobüsümüz bir kez yakıt alırken, üç kez de şehirlerdeki otobüs garajlarında yolcu indirme bindirme dışında mola vermemiştir ve bu konuda da hiç bir anons yapılmamıştır. İhtiyaçlarımızı gidermek için bile on dakika ihtiyaç molası bile verilmemiş ve anons yapılmamış bu yüzden birçok yolcu ve biz de dahil mağdur olmuşuzdur.

Dönüşte ise yemek molası saat 16.00 civarında verilmiş tüm yolcular bu saatte yemek molası verilir mi? diye şikayette bulunmuşlardır. Ayrıca TV ve Film izlemek bir kabusa dönüşmüştür. TV kanalları bir türlü ayarlanamamış, saatlerce insanları uğraştırmış hostesin yardımları da sonuçsuz kalmıştır. Oysa ki biz yolculuğumuz boyunca TV izleyerek vakit geçirmeyi düşünürken seyahatimiz kabusa dönüşmüştür. Gidişte ki TV monitörleri gayet iyi kullanılmasına rağmen dönüşteki TV monitörleri bir türlü kullanılamamıştır.

Tahmin ederim ki şirketinize bağlı yüzlerde otobüs vardır. Bunları denetlemek tabii ki zordur, ancak bu tür hataları gidermek o kadar da zor değildir. Bundan sonraki seyahatlerimizi artık METRO turizmle yapamayacağımız bildirir, bizden sonraki yolcuların mağdur olmamaları ve seyahatlerinin devamlılığı için bu tür yanlışlıkları ve hataların tekrarlanmamasının önüne geçeceğinizi umarım. Saygılarımla.
"Muavinler" Misafir
milyon tane seyahat ve turizm okuyan var kalas gibi adamları alıyorsunuz sıfır güler yüz ismine yakışır olmalı herşey. parasını da ona göre alırsınız hizmete göre
"REZALET" Misafir
4 DAK.İÇİNDE BENİ DİNLENME TESİSİNDE BIRAKTI. METROYU SAKARYAYA KADAR BAŞKA ARABALARLA YAKALAMAYA, EŞYALARIMI KURTARMAYA ÇALIŞTIM.
"Yorumsuz " Misafir
Değişik yolculuktu kimsenin haberi yok bişeyden
"Neredennereye" Misafir
Otobüs firmalarını bilgilerini ezberlemek ya da not etmekten kurtardığınız için teşekkürler..
Daha çok firma bilgilerinin katılımını bekliyoruz..
"Şikayet" Misafir
ikramları hiç yok,su servisi 1,5 litrelik su şisesinden bardakla yapılıyor .Eğlence birkaç kanal dişında göstermiyor oyun .film yok ama ertesi gün aynı firma her şeyiyle güzeldi o saatteki otobüste bir sorun vardı
"Değerlendirme" Misafir
Merhaba, özelde metro turizmden mi kaynaklandı yoksa uzun menzilli yolculukların hepsi mi böyle bilmiyorum fakat otobüs Sungurlu'da üç defa durdu. Yarım saat mavi ocakta mola, şehrin ortasında yolcu indirme ve terminalde onbeş dakika yolcu alımı. Dört buçuk saatlik yolculukta sadece bir bardak su ikramı yapıldı. Ve Ankara'ya gelince çevre yolu yerine şehir içine girildi, hem de trafiğin en yoğun olduğu olduğu 5.00-5.45 saatleri arasında. Hem zaman kaybettik hem koca otobüs şehir trafiğini olumsuz etkiledi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >