Metro Turizm Online Otobüs Bileti
Metro Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Metro Turizm Otobüs Seferleri

Metro Turizm

Metro Turizm

444 34 55
Büyükdere Cad.Metro City İş Merkezi No: 171 A Blok Kat: 17 Levent İstanbul
0212 319 28 00 - 658 32 32

Adını Önce Yollara Sonra Kalbinize Yazar…

Metro Turizm günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1373 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün devlerindendir. Ucuz otobüs bileti sahibi olarak  bu deneyimden yararlanmak için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin üst ksımında bulunan arama bölümüne seyahat edeceğiniz iki şehri ve yolculuk tarihinizi ekleyerek sizin için en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Yolculuk etmek istediğiniz seferi seçtikten sonra kolaylıkla biletinizi satın alabilirsiniz. Sitemizin güvenli ödeme sistemi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

86 ilde 1109 satış noktası ve yaygın şehir içi servis olanaklarıyla alternatif yolcu taşıma araçlarının en güçlü rakibi konumunda olan firma sektörün ihtiyaç ve taleplerine ait öngörüsünü, sahip olduğu güçlü sermaye ile birleştirerek yatırıma dönüştürmüş ve filosundaki son teknoloji ile üretilmiş araçları yolcusuyla buluşturmuştur. Şirket geniş ulaşım ağıyla ülkenin hemen her noktasına otobüs seferleri düzenlemektedir. Dilediğiniz yer için biletinizi satın alarak siz de firmanın kaliteli hizmetinden yararlanarak yolculuk edebilirsiniz.

Bütün seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz üst segment, 2+1 koltuk düzeniyle en rahat yolculuklarınızın değişmez tercihi Metro Suit otobüsler, çağdaş yolculuk anlayışının vardığı son nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik tasarımlı tekli koltukların rahatlık avantajları yolcunun kendi aracında tek başına seyahat ediyormuş hissi yaşatmak için tasarlanmış gibidir.

Ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız bütün donanımlara sahip bu araçlarda Wifi İnternet bağlantısı, her zevke uygun müzik seçenekleri, koltuk arkalarındaki led ekranlardan rahatça izleyebileceğiniz filmler, otobüs oyunu ve çektiğiniz fotoğrafları yol eğlencesine dönüştürebileceğiniz USB girişleriyle yoldayken bile, alışageldiğiniz yaşam zevklerinize ve iletişimde olma halinize ara vermek zorunda kalmazsınız. Açık büfe ikramlardaki diyet ürünler Metr Suit otobüslerdeki ikram yelpazesindeki zenginliğinin küçük bir örneğidir.Alışageldiğimiz standart koltuk düzenine sahip, otobüslerden oluşan Metro Class firmanın hemen hemen bütün güzergahlarında yol almaktadır. Mercedes, Man, Neoplan ve Setra  gibi  markaların son model araçlarının hizmet verdiği bu segmentte çağdaş beklentilerinizin hepsiyle buluşabilir, yurt genelinde pek çok ilimize keyifle seyahat edebilirsiniz.

Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk gibi Avrupa ülkelerine yapacağınız seyahatlerinizde size Metro Euro eşlik edecektir. Bu tercihiniz yol boyunca sınırsız ikram seçenekleri, internet bağlantısı, film, müzik video oyunları gibi bireysel eğlence sistemleriyle yolculuğunuzu daha huzurlu, keyifli ve hayatın içinde tamamlamanız için düşünülmüştür.100 üzerinden
58Puan
27%
13%
15%
11%
33%
Toplam Yorum Sayısı (1327)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet" Misafir
Otobüsün şoförü yolculara karşı fazla samimi..senli benli konuşmalari hiç hoş değil..ayrıca çok hızlı kullandı ve dönüşleri çok riskli yaptı..şoförün ismini bilmiyorum ama daha sonradan değişen şoför onun gibi değildi..metro böyle şoförleri barındırdığı müddetçe daha çok kaza yapan firma sıfatını alır..
"çalışanlar iyi ama" Misafir
araç biraz bakımsız ve seyahat disiplini yeterli değil.
"Şikayet" Misafir
Metro firmasıyla yolculuk yaptım. Daha konforlu olabilirdi. Benim oturduğum 13 numaralı koltuğun önündeki koltuk tutma yeri kırıktı. Televizyon ses giriş yeri bozuk ve kırıktı. Televizyonu kullanamadım.
"Böcek" Misafir
Bindiğim metro turizm otobüsünde böcekler geziyordu özellikle cam kenarı tarafiında küçük büyük çok sayıda aynı çeşit böcek gezmektedir.
Fotoğrafıda vardır. Bilgilerinize
"Rezalet" Misafir
çok laubali bir host, acemi şoför berbat bir yolculuk
"Arac guvenligi " Misafir
Seyahat guvenligi yok arac kontrolleri yapilmiyor personel iletisimi yok
"Berbat " Misafir
Tek kelime ile berbat bir yolculuk geçirdim. 17 saatlik yolu 20 saatte geldi her deliğe girip yolcu aldı servisi berbattı tv ler çalışmıyordu usb girişi yoktu telefonumu şarj edemedim kısacası berbat ötesi bir yolculuktu bir daha değil metro otobüs yolculuğu asla yapmayacağım...
"Geçmiş olsun" Misafir
Erdek, Karacabey,Bursa, Mersin güzergahında yol alacak bilgisine rağmen, Ankara'ya uğradı, 15 yolcu alarak Ankara-mersin seferini de çıkardı aradan, firmanın organizasyonunda yer alanların uyanıklıkları takdire değer. bizim seyahat süremizi 2saat uzattılar. personel çok iyi insanlardı, hizmet kusursuz, fedakar insanlar...
"Rezaletin Tepe Noktası" Misafir
Yaklaşık olarak 35 yıldır, adı sanı duyulmamış otobüs firma ve markalarıyla bir şehirden diğerine yollarda geçti hayatım. Ancak ilk defa bu kadar rezil bir yolculukla karşılaştım. Kaçak ve ucuz mazot aldığı için 16:00'da kalkması gereken araç arızalanarak 17:05'te kalkmış, Ankara'yı terk etmesi yaklaşık 40 dk.yı bulmuş, Gölbaşı dahil olmak üzere, yol kenarında çığırtkanlıkla müşteri toplamaya çalışmış, yol üzerinde iki ayrı kuş uçmaz kervan geçmez yerde kaçak mazot almak için durmuş, 20 dk.ya yakın bir zaman dilimi boyunca yol kenarına çekip en sonunda "takometre arızası" açıklaması yapmış ve yol boyunca bütün müşterilerle tartışmış, kabalaşmış, kavga etmeye kalkmış kabus gibi bir yol, yolculuk, otobüs ve şofördü....Ayrıca Metro firması şikayetleri azaltmak için olsa gerek müracaat telefonuna ulaşmayı ve bir yetkili ile görüşebilmeyi hayal haline getirmiş. bir muhatap bulabilmek için en az 10 dk. saçma ve sinir bozucu bir müzik dinlemek zorunda kalıyorsunuz. Ben sabrettim ama otobüs yolcularından çoğu sırf bu sebepten dolayı beklemeden kapattılar telefonlarını.
"Şikayet" Misafir
Araç hiç rahat değil di. Uyuduğum için az kalsın başka şehre goturuluyordum. yani variş noktasında uyarılmadim.Teknolojik aletler çalışmadı. Koltuklar aşırı yipranmisti . Rahat değildi. Mecbur olmasam binmezdim .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >