Metro Turizm Online Otobüs Bileti
Metro Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Metro Turizm Otobüs Seferleri

Metro Turizm

Metro Turizm

444 34 55
Büyükdere Cad.Metro City İş Merkezi No: 171 A Blok Kat: 17 Levent İstanbul
0212 319 28 00 - 658 32 32

Adını Önce Yollara

Sonra Kalbinize Yazar…


Metro Turizm günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1373 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün devlerindendir.


1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulan Metro Turizm, Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Kahraman, Yönetim Kurulu üyeleri, Suat Bülbül ve Ömer Alp Emil’ den oluşan profesyonel kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında hizmet verdiği yolcu sayısını istikrarlı bir şekilde artırmaktadır. 


86 ilde 1109 satış noktası ve yaygın şehir içi servis olanaklarıyla alternatif yolcu taşıma araçlarının en güçlü rakibi konumunda olan Metro Turizm sektörün ihtiyaç ve taleplerine ait öngörüsünü, sahip olduğu güçlü sermaye ile birleştirerek yatırıma dönüştürmüş ve filosundaki son teknoloji ile üretilmiş araçları yolcusuyla buluşturmuştur.  


Metro Suit, Metro Klas, Metro Euro… Hepsi de Metro… Yeni bir Yolda, Yine Bir Metro… 


Bütün seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz üst segment, 2+1 koltuk düzeniyle en rahat yolculuklarınızın değişmez tercihi Metro Suit otobüsler, çağdaş yolculuk anlayışının vardığı son nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik tasarımlı tekli koltukların rahatlık avantajları yolcunun kendi aracında tek başına seyahat ediyormuş hissi yaşatmak için tasarlanmış gibidir. 


Ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız bütün donanımlara sahip bu araçlarda Wifi İnternet bağlantısı, her zevke uygun müzik seçenekleri, koltuk arkalarındaki led ekranlardan rahatça izleyebileceğiniz filimler, video oyunları ve çektiğiniz fotoğrafları yol eğlencesine dönüştürebileceğiniz USB girişleriyle yoldayken bile, alışageldiğiniz yaşam zevklerinize ve iletişimde olma halinize ara vermek zorunda kalmazsınız. Açık büfe ikramlardaki diyet ürünler Metro Suit otobüslerdeki ikram yelpazesindeki zenginliğinin küçük bir örneğidir.


Alışageldiğimiz standart koltuk düzenine sahip, otobüslerden oluşan Metro Class Metro Turizm’in hemen hemen bütün güzergahlarında yol almaktadır. Mercedes, Man, Neoplan ve Setra  gibi  markaların son model araçlarının hizmet verdiği bu segmentte çağdaş beklentilerinizin hepsiyle buluşabilir, yurt genelinde pek çok ilimize keyifle seyahat edebilirsiniz.


Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk gibi Avrupa ülkelerine yapacağınız seyahatlerinizde size Metro Euro eşlik edecektir. Bu tercihiniz yol boyunca sınırsız ikram seçenekleri, internet bağlantısı, film, müzik video oyunları gibi bireysel eğlence sistemleriyle yolculuğunuzu daha huzurlu, keyifli ve hayatın içinde tamamlamanız için düşünülmüştür.


Metro Rent, Metro Mini, Metro Free anlaşılacağı üzere, kiralama, kısa mesafe ve ücretsiz şehir içi aktarmalarında yararlanabileceğiniz diğer Metro Turizm hizmetlerindendir.


Metro Turizm sektörün ve yolcunun ihtiyaç duyduğu bütün yenilikleri bünyesinde barındırarak,  yaygın ulaşım ağı, 15 bine yakın çalışanı ve çok sayıdaki satış noktası ile Türkiye’deki otobüs yolcusunun  %20’sini taşıyarak yurdumuzun en büyük ilk 500 şirketinden biri olmuştur. Kendisine ait pek çok konaklama merkezinde, restoran, market, fastfood, akaryakıt ve LPG istasyonu, yöresel ürünler, unlu mamuller, atıştırmalık, WC ve mescit bulunmaktadır. İnternet, gazete ve dergi yayınlarına kolayca ulaşabileceğiniz gibi kendiniz ve sevdikleriniz için yol hatırası hediyelik eşyalar satın alabilir, bir yandan çayınızı, kahvenizi yudumlarken masaj koltuklarında rahatlayabilirsiniz. Bu mola merkezlerinde araçlar özenle temizlenip bakımları yapılırken Metro Turizm ile güvende olduğunuz duygusunu bir kez daha hatırlama şansınız olacaktır. Bunlar için Metro Turizm Otobüs Bileti almalısınız...


Yalnız Değilsiniz…


Yolcum Nerede uygulaması, Metro Turizm ile seyahat etmekte olan yolcunuzun kimlik bilgileri ve koltuk numarası verilerek, güzergah üzerinde nerede olduğunu saptamak mümkündür. Özellikle küçük çocuğunuzun ve yaşlıların ulaşımında yararlanabileceğiniz bu uygulama ile sevdiklerinize ve konuklarınıza internet sitesi üzerinden on line refakat edebilirsiniz.


Yaptığınız her Metro Turizm Otobüs Bileti alışverişinde, biriken puanlarınızla, indirimli bilet ya da ücretsiz bilet alabilir, Metro Turizmin yolcularına keyifli seyahat tanımını tamamlayan kültürel yayını Metrolife ile tanışabilirsiniz.


20 yılı aşkın süredir yollarda görmeye alışık olduğumuz Metro Turizm Otobüsleri, Türk karayolu taşımacılığı sektörünün yol fatihleridir. Gece, gündüz tatil ya da iş seyahatlerinizde yurdumuzun pek çok iline yapacağınız yolculuklarınızda güvenle tercih ettiğiniz Metro Turizm adını önce yollara sonra kalbinize yazar…100 üzerinden
60Puan
30%
13%
15%
10%
32%
Toplam Yorum Sayısı (1528)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"METRO TURİZMİN TELEFONLARINA BAKILMAMASI" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

iyi günler Konya Karaman arası 17/04/2015 tarih ve 23:00 satinde internetten bilet aldım Karaman kavşağında otobüse binmem gerekiyordu bunu bildirmek için 0 332 265 00 40 nolu telefonu saat 22:15 ten saat 23:20 ye kadar aradım ama telefona bakan olmadı allahtan karaman kavşağında bir kişi indide otobüse binme imkanım oldu aksi halde orada kalabilirdim bu aradığım numaraya niye bakmıyorlar internette bu numara yazıyor bu durum beni bir daha METRO turizmle yolculuk yapmam konusunda düşündürüyor. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.
"Igrenc" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Hayatim boyunca yaptigim en igrenc yolculuktu. 9 da ki araba 11 de kalkar 2 kez yolda arza yapar. Ben kayseriye 200 kilometre kala valizimi alip baska araca bindim. Gerisini bilmiyorum artik.
"Öneri" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

HAFTALIK SEYAHAT ETMEKTEYİM ONUN İÇİN OLSA GEREK Kİ FİLMLERİNİZİN HEPSİNİ BİLİYORUM AŞAGI YUKARI MİADI DOLMUŞ FİLM LERİNİZİN GÜNCELLENMESİNİ İSTİYORUM ACİZANE RİCAM OLUR SAYGILARIMLA..
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

koltuk numaram en arkaydı yolculuğumun yarısına kadar gayet rahattı ama daha sonradan yanımdaki 3 kişilik yeri erkeklere satmışlar gayet rahatsız edici bir durumdu. iki çiftten erkek olanı yerinden etmek zorunda kaldım zorla.ve muavin bişey olmamış gibi yer yok otobüste orda oturacaksın diyo.davranışlar sıfırdı.metronun erzincan seferleri hep böyle berbat.daha hiçbir seferinden memnun kalmadım illaki bir sorun çıkıyo.bunu da yer bulamadığım için mecburiyetten aldım iğrençti.
"Metro turizm" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

İlk defa firmanızı tercih ettim iyiydi ama host la proplem yaşadık güler yüz servis sifirdi sadece benimle değil bi kaç kişi ile tartışmaya girdi bu hariç konfor felan iyiydi.
"Değerlendirme" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

güzel bir yolculuktu emeği gecen herkese teşekürler.
"Metro" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Aracın modeli ve belediye otobüsü gibi her durakta durması haricinde çok iyi bir yolculuk geçirdim...
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

ARAÇÇOK SES YAPIYOR.RESMEN DÖKÜLÜYOR.KOLTUK ARALARI ÇOK DAR.
"DOLMUŞ İLE YOLCULUK" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

ÇERKEZKÖYDEN 17 45 DE KALKAN ARAÇ SAAT 22 DE HALEN ALİBEYKÖYDEYSE NE DÜŞÜNÜRDÜNÜZ ? ÜZERİNE OTOBÜS İÇERİSİNDE SİGARA İÇİLMESİ VE OLAYLI BİR SEYAHAT BAŞLANGICI. ELBETTE Kİ KİŞİLERİ SEÇME DURUMUNUZ YOK. BEN SADECE İSTANBULDAN ÇIKIŞDAKİ BEKLEME SÜRESİNİ ELEŞTİRMEK İSTİYORUM.
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Muavin cok ilgisizdi ve koltuk numaraları silindiği için kaos yasandı

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >