Mermerler Seyahat Kırşehir Otobüs Seferleri

Mermerler Seyahat
 
 

Mermerler Seyahat Kırşehir Ofisleri

Mermerler Seyahat

444 44 40
Eski Tekel Yanı Mermerler Apt. Altı  Kırşehir
0386 213 13 07 - 213 63 63

“Hizmette güvence”


Mermerler Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Mermerler Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1936 yılında Muzaffer Mermer ve kardeşleri tarafından kurulan Mermerler Seyahat, Kırşehir – Ankara istasyonunda o zamana uygun kamyon şasesinden yapılan ağaç kasalı otobüslerle ilk seferini gerçekleştirdi. 70 yılı aşkın süredir ulaşım sektöründe hizmet veren Mermerler Seyahat, günde ortalama 22 otobüsle 22 sefer yapıyor, 6000 km yol kat ediyor ve 1000 yolcuya hizmet veriyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Mermer Seyahat, kaliteli hizmet vermeyi ilkeyi edinmiş ve kurulduğu günden bugüne yolcularına en iyi hedefi sunmayı hedeflemiştir. Herhangi bir aksaklığa olanak tanımamak için başarılı bir denetim ekibiyle çalışan Mermerler Seyahat, her türlü önlemi alıyor, teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve yolcularının değişen beklentilerini karşılıyor. Son model otobüsleri ve teknolojinin sunduğu her türlü yeniliği kullanan Mermerler Seyahat, her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Mermerler Seyahat, sunduğu hizmetlerle misafir memnuniyetine ne kadar önem verdiğini gözler önüne seriyor. Seyahat öncesi ve sonrası servis ağı ve terminal hizmetleriyle yolcusuna her kolaylığı sağlıyor. Seyahat esnasında yolcularının sigorta güvencesiyle hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. 


Mermerler Seyahat’in Sunduğu Hizmetler

Şehir İçi Servis Ağı ve Terminal Hizmetleri

Teknik, Belge, Hız, Şoför Değişimi, Temizlik Kontrollerinden Geçmiş Araç ve Personellerle Şehirlerarası Ulaşım

Ulaşım Esnasında Sağlıklı ve Güvenli Ulaşım

Araçların Teknik Bakımları ve Son Teknoloji Otobüslerle Ulaşım

Dinlenmiş, Kalifiye, Eğitimli Elemanlarla Kaliteli Hizmet


Mermerler Seyahat’in Araç Filosu

Travego 15

Temsa Diamond

Tourismo

Setra

Travego

Setra S417 HDH

Neoplan


Mermerler Seyahat’in Araç İçi Sunduğu Hizmetler


İnternet

Rahat Koltuk

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Müzik Yayını (Koltuk)

Cep Telefonu (Serbest)

WC


Mermerler Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Mermerler Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mermerler Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.


 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
74Puan
56%
6%
11%
11%
17%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Iş" Misafir   ben unıversıteyı yenı bıtırdım ve host olarak yanınıda çalısmak ıstıyorum lutfen cevap yazın
"Slm" aziz   slm kardes ben aziz kırsehır den suanda askerdeyım bayramta bılet lasım bulabılırmısınıs usun kupruten kesndan kırsehıre gıtecek olan otobus ayın 30sunta olacak