Ankara Otobüs Bileti
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Mermerler Seyahat Ankara Otobüs Seferleri

Mermerler Seyahat Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
312
224 21 40

Mermerler Seyahat Ankara otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Ankara otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Mermerler Seyahat Ankara online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Mermerler Seyahat Ankara otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Mermerler Seyahat firmasının 1 Ankara şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Mermerler Seyahat otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Mermerler Seyahat firmasının Ankara otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Mermerler Seyahat firmasının Ankara ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır.

 

Mermerler Seyahat Ankara Otobüs Seferleri
100 üzerinden
68Puan
42%
12%
15%
8%
23%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Mermerler Seyahat hk." Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

22/08/2014 Tarihinde Eşimle birlikte 06.45 Ankara - Kırşehir seyahatimizde. Hareket saatini 15 - 20 dakika geçirdiler. Yolda herhangi bir ikram olmadığı gibi, Kırıkkale'den sonra; '' Bir ikramınız yok mu? '' diye sorduğumda, ''Servis kapandı. Soğuk bir şeyler verebilirim.'' dedi. 2 adet su aldık.