Mardin Dilmenler Seyahat
 
 

Mardin Dilmenler Seyahat

444 47 47
 Mardin
0482 213 59 59

Mardin Dilmenler Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
68Puan
48%
11%
4%
4%
33%
Toplam Yorum Sayısı (46)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Mardinle ısparta arasnda tel otobüs.." nesrin u   Kutluyorum gerçekten...
"Berbat" ger   24 saat stv açıp şefkat tepe vesaire izlettiler. bugün indim ama hala çok öfkeliyim asla ve katha tavsiye etmem.
"DİKKATLE OKUYUN" çiğdem balıkçı   Bu firma benim biletimi başkasına satıp, bana araba bozuk demiştir !
"" selahattin bal   İlk defa firmanizla yolculuk yapcagim.Yorumlara gore biraz korktum.Birde ricam olcak 20.01.2012 tarihinde Fethiye'de kalkacak MARDIN DILMENLER SEYAHAT yol guzergahini soylerseniz sevinirim.SAYGILARLA
"" m  
"Teşekkür" tanerkurt   Bodrum-Silopi seferi yapan. Otobüs ile Aydın dan Şırnak'a gittim. Cizre de aktarma esnasında cüzdanımı arabadan inerken düşürmüşüm. Ancak Şırnak ta fark ettim ve Dilmenler yazıhanesine giderek yardımcı olmalarını istedim. Hem Şırnak taki Mardin Dilmenler yazıhanesi çalışanlarına özellikle de yanılmıyorsam 47 nc 656 yanılıyorsam kusura bakmasınlar çok teşekkür ederim.
Bu arada bazı olumsuzluklarda yaşanmadı değil ama biraz daha dikkat ederlerse mükemmel olabilirler.
"" isao  
"Kötü tercih" tayfun ulubey   bayan yakınlarım için bilet aldım 2.5 saat bekledikten sonra görevli bana otobüsün otogara gelmeyeceğini biletimi 2 saat daha ötemelek için değiştireceğini söyledi. bunun üzerine firmanın nusaybin deki numarasını aradım. işinize gelirse der gibi kestirip attılar. rencide oldum. bunun üzerine biletimi iptal edip 2 saat sonra gitmeyi göze alarak başka firmadan bilet aldım... buraya yaşananların hepsini yazmak istemiyorum... tercih etmeyin, pişman olmayın... syg.
"Her zaman şansınız yaver gitmez" mahmut d   16,07 2011 tarihinde eşim ve cocuklarım saat 14 de sökeden buılet almışlar buyuk bır şanssızlık eseriki sizin frmaya ve aydına geldiklerindede bılet aldıkları koltuğun başka bırıne tekrar satıldığını öğrenmişler otobus personelının terbıyesızlığı cabazı yerlerınden kaldırılmaya calışılmış ve 20 bınlırayla otobusu mu satın alacaklsınız gıbı kelımeler edılmış ıspartaya geldıklerınde de aynı şekılde yerlerı yıne başka bırıne satılmış ve bu seferde yerlerınden kaldırılmışlar. verılen para önemlı değil hızmet satın alıyoruz ve bu hızmetı vermeyı bılmıyorsanız gıdın kahve hane acın işletı veya para öncelıklıysenız daha uygun işler var sızlere gore ağzımı bozmak istemıyorum ama hızmet sektöründeysenız adam olun adam gibi işinizi yapın
"" mucit  

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >