Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Malatya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
En uygun otobüs bileti sahibi olarak Malatya’ya seyahat edebileceğiniz 40’a yakın firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından hangisi ile seyahat edeceğinize fiyat karşılaştırması yaparak ve yolcu yorumlarından faydalanarak karar verebilirsiniz. Arama kutucuklarına seyahat edeceğiniz iki şehri ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıkladığınızda size en uygun seferleri listelersiniz. Karşınıza gelen ekranda araç içlerinde sunulan hizmetleri de görebilir ve kolayca seçiminizi yaparsınız. Bundan sonra yönlendirmeleri takip ederek biletinizi hızlıca satın alabilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri arasında bir geçiş konumunda olduğundan şehre kara yolu ile ulaşım oldukça kolaydır. Tarihte önemli ticaret yollarının kesişim noktasında bulunduğu ve kuzey-güney, doğu-batı arasında bir kavşak niteliği taşıdığı için her zaman önemli bir şehir olarak görülmüştür. Bu nedenle farklı devletler şehirde varlık göstermiştir. Zengin bir kültürel mirasa sahip olan şehre ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğinizde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Abdullah Ağa Konağı, Arslantepe Açık Hava Müzesi, Ulu Camii, Eski Şehir Surları, Günpınar Şelalesi, Levent Vadisi. Arslantepe Açık Hava Müzesi; şehirde bulunan en önemli arkeolojik kazı alanı olarak kabul edilmektedir. 1932 yılından beri çalışmalar devam eden alan haftanın her günü ziyarete açıktır. Şehir girişinde bulunan 2 aslan heykeli ve bina kalıntılarında bulunan motifler, kabartmalar şehrin en dikkat çekici eserleridir. Buradan çıkarılan pek çok eşya ve tarihi eseri Malatya Müzesi’ni ziyaret ederek de görebilirsiniz. Battalgazi ilçesinde eski Malatya olarak adlandırılan bölgede bulunan Ulu Camii; şehre Selçukluluar zamanında yapılmış bir ibadethanedir. Kitabesinden 1224 yılında Alaaddin Keykubat zamanında yapıldığı anlaşılmaktadır. Caminin geometrik şekilli çini süslemeleri dikkat çekmektedir.
"Yolculuk süresi hakkında" Misafir
Bu güne kadar defalarca malatya ısparta seyahati yaptım, maksimum 13-14 saat sürmüştü ancak bu sefer 17 saate yakın sürdü, zırt bırt yolcu alıyor hadi yolcu aldın her alımında neden 15-20 dakika bekliyorsun, otobüsün güzergahı hakkında detaylı bilgi yer almıyordu, normalde malatya, darende, gürün tarafından gidilirdi ancak bu otobüs elbistan tarafından gitti bu bilginin verilmesi gerekirdi seyahat güzergahı kısmında ancak eksik bilgi verilmişti, direk malatya, kayseri, konya, ısparta yazıyordu 13 saat neresi 17 saat neresi yani.
"Zamanında kalkış ve varışlar çok kötü" Misafir
zamanında kalkış ve varışlar çok kötü
"Metro turizim " Misafir
Berbattı metro turizm koridorda insan yatıyo araba kötü kokuyo gereğinden fazla yolcu vardı
"Aaaaa" Misafir
koltuk Numaram 36 olmasına rağmen Malatya'dan Ankara'ya kadar 45 Numaralı koltukta geldim 47 koltuk kapasiteli Otobüste 49 50 kişi vardı yerde yatanlar vardı iğrenç bi yolculuktu bi daha bu firmayı tercih etmeyecegim.
"Yolculuk" Misafir
araçların her zaman klimalı olmaları önemlidir. Ama yolculuk yaptığımız araçta klimalar çalışmıyordu. Temmuz ayında kliması çalışmayan bir araçta yolculuk etmek çok kötü. :("Ilgisizlik, kotu davranma" Misafir
Yolcularin inmek istedikleri yerde indirmediler. Ayrica yolcuyla konusma tarzlari sert ve saygisizdi. Mardinde inmek istedim fakat mardine geldigimde beni uyarmadiklari icin nusaybine kadar istemedigim halde gittim. Ve geri donus icin minibuse bindim.
"Metro" Misafir
Metro turizm den cok memnun kaldim kesinlikle tavsiye ederim
"Dahada tercih etmem" Misafir
Otobüs saatine 4-5 saat kala arayıp iptal olduğunu söylüyorlar.Arayanda malatya otogarından.para iade oldumu ne olcak, ben bu saatten sonra nasıl araç bulacam, kimsenin umrunda değil. benim müşteri hizmetlerini arayıp halletmem gerekiyormuş. Böyle rezillik görmedim.Bundan sonra binmemde, bu rezilliğini herkeze de söylerim.Milyonlarca para kazanıp bu kadar kurumsallıktan uzak olunmaz.Ayıptır. 3 gün sonra dolduramadıkları için bütün seferleri iptal etmek zorunda kaldıklarında, kusuru kendilerinde arasınlar.
"Hayatımdaki en kötü yolculuklardan biriydi." Misafir
çok yavas ilerliyordu van gölünün bu kadar vasat bir firma olduğunu bilmezdim.Yenilenmeye ihtiyaçları var heleki "zamanında yolculuk" fikrini benimsemeleri gerekiyor.
"Televizyonlar bakima alinmali baska bisey yok" Misafir
Televizyonlar bakima alinmali baska bisey yok